Kategoriler
Medya

Moskova’da 250 metrelik dev bayrak

Moscow City Naberezhnaya Tower

Galatasaray.org’un haberine göre Moskova’da bulunan Avrupa’nın en yüksek ofis binası Moscow City Naberezhnaya Tower’a Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluk kutlaması için, 250 metre uzunluğunda 6 metre eninde dev bir bayrak astı.

Rusya’nın başkenti Moskova’da da Galatasaray’ın 17. şampiyonluğu ’çılgınca’ kutlanıyor. Taraftarlarımız kutlamalar sırasında yaklaşık 270 metre uzunluğunda olan ve Kasım ayında açılışı yapılacak Moscow City Naberezhnaya Tower’a 250 metre uzunluğunda ve 6 metre eninde bir bayrak astılar!

Habertürk
2007-2008 sezonunda Turkcell Süper Lig’de şampiyonluğa uzanan Galatasaray’da şampiyonluk kutlamaları dünya çapında devam ediyor.
New York’taki geleneksel Türk Günü Yürüyüşü’nde de bir çok Galatasaray taraftarı ellerinde bayraklarıyla hem Türk Günü Yürüyüşü’nü hem de şampiyonluklarını bir kez daha kutlamışlardı.
Bir diğer Galatasaray taraftar grubu da Moskova’da bir kutlama yaptı ve yaklaşık 270 metre olan ve Kasım ayınca açılmış olan Avrupa’nın en yüksek ofis binası Moscow City Naberezhnaya Tower’a Galatasaraylı taraftarlar olarak 250 metre uzunluğunda 6 metre eninde dev bir bayrak astı.