Kategoriler
Eğlence

Venom: The Last Dance filminin fragmanı yayınlandı

Ölüm onları ayırana kadar. Tom Hardy #Venom: The Last Dance ile geri dönüyor – 2024 Ekim’de sinemalarda.

Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı, serinin son filmi Venom: The Last Dance için beklenen fragman yayınlandı. Fragmana baktığımızda birçok aksiyon sahnesinin yanı sıra MCU ile alakalı önemli göndermelerin yer aldığı sahneleri de görüyoruz.

Til death do they part. Tom Hardy returns in #Venom: The Last Dance – coming exclusively to theaters this October. Fragmanı Youtube’dan da izleyebilirsiniz https://youtu.be/__2bjWbetsA

Tom Hardy, bildiğiniz gibi Örümcek Adam çizgi romanlarının beyin yiyen, simbiyot Venom olarak bilinen Eddie Brock rolüyle geri dönüyor. Film ile ilgili yapılan açıklamada “Eddie ve Venom kaçıyor. Her iki dünya tarafından da avlanan ikili, Venom ve Eddie’nin son dansında perdeleri indirecek yıkıcı bir karara zorlanıyor.” ifadelerine yer verilmiş.

Fragmanda asıl dikkat çeken nokta ise Dr. Strange filmlerinde Baron Mordo rolü ile izlediğimiz Chiwetel Ejiofor’ın bu filmde Venom’u avlamak üzere kurulan ekibin muhtemelen lideri rolünde yer alması. Hatta Venom’un No Way Home film evrenine geçtiği sahnede, arkada bıraktığı simbiyotun da bu karakter tarafından yakalandığını görüyoruz. Hemen Eddie gidişinin ardından gelmiş olacak, çünkü o sahnedeki barmenin kıyafeti bile aynı bırakılmış.

Fragmanda Hardy, hükümet ajanları tarafından avlanmanın yanı sıra Venom’un ana gezegeninden gelen devasa, bir uzaylıyla da karşı karşıya geliyor. Hardy’nin süper hızlı, Venom’a dönüştürülmüş bir ata bindiği bir sahneye de yer verilen filmde muhtemelen son savaş bu diğer simbiyot ile olacak gibi duruyor.

“Venom 3” büyük eleştiriler almasına karşın, gişede başarı yakalayan ilk iki filmin ardından CinemaCon 2022 etkinliğinde duyurulmuştu. Orijinal “Venom” dünya çapında gişede 856 milyon dolar hasılat elde ederken, pandemi dönemi gösterime giren “Let There Be Carnage” filmi ise dünya çapında 506 milyon dolar hasılat kazanmıştı.

2024 Ekim’de sinemalarda, kaynak: https://x.com/VenomMovie

Venom: The Last Dance – 2024 yılı içerisinde sinemaseverlerle buluşacak olan Venom 3’ün hangi isim ile çıkacağı ve vizyona tarihi açıklandı. Venom 3: Son Dans.