Hakkımda

VOLKAN

(turkish male name with french origin “volcan” means volcano in turkish)

Hello I am; WOLKANCA

Bu site Volkan Yılmaz‘ın blogudur. Ağırlıklı olarak Dijital pazarlama, WordPress ve SEO konularında yazılar bulunmakla birlikte web ile ilgili çeşitli içerikleri barındırır.

İletişim için: https://wolkanca.com/iletisim/

Daha fazla bilgi için eski blog hakkında sayfası eski/hakkinda

Sahip olduğum sertifikalar ve yetkinliklerimi bu sayfadan görebilirsiniz, PHP, HTML, Javascript, CSS vb. gibi web programlama dilleri, bilgisayar ağları, Windows, Linux, macOS işletim sistemleri, donanım, yazılım, ağ desteği gibi yetkinlikler, Google ADS ve Analytics sertifikaları yanı sıra uzman olduğum konular; WordPress ve SEO.

İşlerimi görmek için “İşlerim” sayfasına, teklif almak için “İş Teklifi” formundan veya bana ulaşmak içi aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz. Yeteneklerimi ve sahip olduğum sertifikaları aşağıda görebilirsiniz.

Blog reklam girdisi için: https://www.whitepress.com/1c14i

Email: wolkanca @ gmail.com

Tunç’un yaptığı şarkı.

Yetenekler ve Sertifikalar

Özetle

Bana Twitter’dan hızlıca ulaşabilirsiniz.
İş ve iş birliği teklifleri için Whatsapp veya Linkedin’den ulaşmanızı isterim, lütfen -selam- yazıp beklemeyin ne demek istiyorsanız deyin geçin(nomerhaba.blogspot.com).
Eleştiri, görüş ve önerileriniz beni memnun eder asla çekinmeyin. Herhangi bir hediye veya ürün göndermek isterseniz yine Twitter, Whatsapp, Linkedin gibi yerlerden veya email ile ulaşıp adresimi isteyebilirsiniz, normalde İstanbul’luyum ancak birkaç yıldır geziciyim, uzaktan çalışıyorum ve çoğunlukla Sakarya’da bir köyde yaşıyorum.
İş ve mesleki bilgilerin çok daha fazlasını LinkedIn profilimden görebilirsiniz.

Yetenekler

WordPress
100%
SEO
100%
HTML
100%
CSS
80%
JavaScript
70%
PHP
65%
MySQL
65%
Google Analytics
63%
Google Adwords
60%
Social Media Marketing
60%
Email Marketing
60%

Sertifikalar

Gogle Technical Support Fundamentals
Operating Systems and You: Becoming a Power User
Google Skillshop