Kategoriler
Eğlence

Joker: İkili Delilik

O, artık yalnız değil. Joker: Folie à Deux (Joker: İkili Delilik) filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Uzun zamandır merakla beklenen 2019 yapımı Joker filminin devamı olan Joker: Folie à Deux Türkçe adı ile Joker: İkili Delilik filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Warner Bros. Türkiye tarafından paylaşılan Türkçe altyazılı resmi fragmanını sayfada izleyebileceğiniz Joker: Folie À Deux (Joker: İkili Delilik) filmi için firma kısaca, “O, artık yalnız değil. Joker: İkili Delilik IMAX seçeneğiyle 4 Ekim’de sadece sinemalarda.” açıklamasını geçiyor.

Joker: Folie À Deux | Joker: İkili Delilik | Türkçe Alt Yazılı Fragman | 4 Ekim 2024

2019’da çıkan ve çok beğenilen “Joker” filminin devamı olan yeni yapımda Filmde Joaquin Phoenix, Arthur Fleck / Joker karakterini canlandırmak için geri dönerken Lady Gaga’da Harley Quinn karakteri ile rol aldı. Bakalım filmde 2 deli bir araya gelmemeliydik şarkısı olacak mı?

Yeni filmde ayrıca Zazie Beetz, Catherine Keener, Steve Coogan, Brendan Gleeson ve Ken Leung gibi oyuncular da bulunuyor. Todd Phillips’in arkasında olduğu yeni filmin yazar kadrosunda Scott Silver, Todd Phillips ve Bob Kane yer alıyor. Bu aralar film konusunda en çok dikkat çeken haber Matrix ile alakalı olmuştu. Eğer kaçırdıysanız 2021’de çıkan Matrix Resurrections üstüne bir beşinci film de gelecek ve bu filmin arkasında yazar ve yönetmen Drew Goddard olacak. Lana Wachowski’nin yapımcı olacağı yeni film için henüz pek bir detay bulunmuyor. Yeni filmde Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne, Yahya Abdul-Mateen II ya da Jessica Henwick gibi isimlerin olup olmayacağı da şu aşamada bilinmiyor, Warner Bros. Discovery seriyi halen öldürmek istemiyor.

Kaynaklar: