Kategoriler
Eğlence

Bad Boys yeniden

1995 yılında seyirci ile buluşan ve dünya çapında gişe rekorları kıran Sony Pictures yapımı Bad Boys/Çılgın İkili serisi, Bad Boys 4 Bad Boys: Ride or Die isimli devam filmiyle geri dönüyor.

2024 Haziran’da vizyona girecek yeni Bad Boys filminin ismi Bad Boys: Ride or Die. Başrollerinde Will Smith ve Martin Lawrence’in oynadığı, serinin 4. filmi olan Bad Boys 4 ilk olarak 1995 yılında yayınlanmıştı ve dünya çapında bir başarı yakalamıştı.

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç(Bad Boys: Ride or Die), Adil El Arbi & Bilall Fallah tarafından yönetilen, yakında çıkacak bir Amerikan polisiye aksiyon komedi filmidir. Bad Boys: Her Zaman Çılgın’ın (2020) devamı ve Bad Boys serisinin dördüncü filmidir. Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig ve Paola Núñez önceki filmdeki rollerini yeniden canlandırıyor; Tasha Smith, Theresa Burnett rolünü daha önce son üç filmde oynayan Theresa Randle’dan devralıyor. Yeni oyuncular arasında Eric Dane, Ioan Gruffudd ve Rhea Seehorn yer alıyor.

Filmin Amerika Birleşik Devletleri’nde 14 Haziran 2024’te Columbia Pictures etiketi altında Sony Pictures Releasing tarafından gösterime girmesi planlanıyor. imdb.com/title/tt4919268/

BAD BOYS: RIDE OR DIE – Official Trailer (HD) – On the run: Bad Boys-style. Will Smith and Martin Lawrence are back in #BadBoys: Ride or Die – exclusively in movie theaters June 7. This Summer, the world’s favorite Bad Boys are back with their iconic mix of edge-of-your seat action and outrageous comedy but this time with a twist: Miami’s finest are now on the run.

Sony Pictures, başrollerini Will Smith ve Martin Lawrence’ın paylaştığı “Bad Boys 4”ün fragmanını yayınladı. Filmin resmi adı “Bad Boys: Ride or Die”.

Bu, Smith ve Lawrence’ın Miami’de yasadışı uyuşturucu ticaretini araştıran Miami Polisi dedektifleri Mike Lowrey ve Marcus Burnett olarak ilk kez bir araya geldikleri 1995 yılında başlayan popüler aksiyon-komedi serisinin dördüncü filmi.

İlk iki film Michael Bay tarafından yönetilirken, Adil El Arbi ve Bilall FallahBad Boys for Life”ı yönetti ve “Bad Boys” serisinin bu son bölümü için geri dönüyorlar. Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Eric Dane, Ioan Gruffudd, Jacob Scipio, Melanie Liburd, Tasha Smith, Rhea Seehorn ve Joe Pantoliano da rol alıyor.

Sony ayrıca Tiffany Haddish’in açıklanmayan bir rolle filmin kadrosuna katıldığını açıkladı. Haddish, Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’le 2017 yapımı “Girls Trip” te birlikte rol aldıktan sonra Smith ailesiyle yakınlaşmıştı.

Bu seriye gelince, 2003’te “Bad Boys II” ve 2020’de “Bad Boys for Life” filmlerinin vizyona girmesi arasında on yedi yıl vardı; bu filmlerden ikincisi COVID-19 salgınının sergiyi kapatmasından hemen önce vizyona girmiş ve dünya çapında gişede 426,5 milyon dolar kazanmıştı.

Bad Boys series - Bad Boys ilk 3 film - Bad Boys (1995) - Bad Boys II (2003) - Bad Boys for Life (2020)
Bad Boys ilk 3 film – Bad Boys (1995) – Bad Boys II (2003) – Bad Boys for Life (2020)

Ocak ayında Smith ve Lawrence sosyal medyada “IT’S ABOUT THAT TIME!” başlığıyla yeniden bir araya geldikleri bir video paylaşarak dördüncü bölümü duyurdular.

“Bad Boys for Life” ta Mike, annesi Isabel’in (Kate del Castillo) uyuşturucu kralı olan babasının ölümünden sorumlu olanları öldürmekle görevlendirdiği Armando (Jacob Scipio) adlı genç bir adamın ölüm listesindeydi. Üçüncü film izleyicileri Armando’nun aslında Mike’ın oğlu olduğunun ortaya çıkmasıyla baş başa bırakıyor ve jenerikte yer alan bir sahne baba ve oğlun bir şekilde birlikte çalışabileceğine işaret ediyor.

“Bad Boys 4” 7 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek.