Kategoriler
Eğlence

GORA 4 GORA Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, 20 yıl aradan sonra GORA 4 GORA’yı duyurdu.

Komutan Logar!
Bi filim yaklaşıyor!

Cem Yılmaz, yeni yapımı Gora 4 Gora’yı duyurdu! Twitter(X) hesabından yaptığı güncellemeye ben dahil çoğumuz aşırı sevindik. Netflix gönderisinde yer aldı bu da filmin Netflix’de yayınlanacağının resmi olarak açıklaması sayılabilir.

Gora ve Arog serileri şahane filmlerdi, Arifin maceralarını seviyoruz. Cem Yılmaz sosyal medya gönderilerinde(kendi yazdığı) imlaya hiç dikkat etmemektedir, ben bunu özellikle bilinçli yaptığını biliyorum hiç özenmiyor yoksa abinin eğitimi genel kültürü oldukça müsait yani çalışsa yapar.

Her haliyle seviyoruz.

Üzgünüm, daha fazla bekleyemem 🌟 @netflixturkiye 20 yıl sonra gelen lezzet!

x.com/CMYLMZ/status/1792598483758645391
Cem Yılmaz’dan “Gora 4 Gora” paylaşımı.
Cem Yılmaz’dan “Gora 4 Gora” paylaşımı.
Üzgünüm, daha fazla bekleyemem 🌟 @netflixturkiye 20 yıl sonra gelen lezzet !

Bu arada sosyal medyaya CNBC-e yeniden Türkiye’ye dönüyor diye bir haber düşmüş, detayla şu an yok ama birkaç güne netleşir. Ayrıca Fenerbahçe’yi tebrik ederim galibiyeti sonuna kadar hak ettiler, 10 kişi kalmış bir takım olarak Galatasaray’ı kendi sahasında 0-1 ile mağlup etti. Galatasaray taraftarıyım ve şampiyonluk kaybedilse bu kadar üzülmezdim emin olun. Yalnız Ali Koç çok acayip biri çıktı ona da çok şaşırdım gerçekten. Ve evet yine bir diktatör ölmüş Türkiye olarak mili yas ilan edilmiş insan gerçekten hayret ediyor el alemin adamı öldüyse ben neden yas tutuyorum? Gündeme yorumum belli:

gündeme dair yorumum. https://kick.com/purplebixi?clip=clip_01HY8XW75G085MWFPD6CYWKPW3

İyi eğlenceler.