Kategoriler
Eğlence

İllegal Hayatlar 2

İllegal Hayatlar’ın devam filmi geliyor vizyon tarihi netleşti. “İllegal Hayatlar: Meclis” 1 Kasım 2024’te vizyona girecek.

13 Ocak 2023’te gösterime giren ve toplamda 677 bin 306 seyirci tarafından izlenen İllegal Hayatlar’ın devam filminin vizyon tarihi belli oldu.

“Röportaj Adam” ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Mahsun Karaca’nın başrolünde yer aldığı İllegal Hayatlar’ın devam filmi “İllegal Hayatlar: Meclis”in vizyon tarihi açıklandı. İllegal Hayatlar 2. film 1 Kasım 2024’te vizyona girecek.

Box Office Türkiye’de yer alan habere göre, ilk filmin de yönetmeni olan Cenk Çelik’in yönettiği film, 1 Kasım 2024’te vizyona girecek. 

Dağıtımcılığını CJ ENM adlı şirketin üstleneceği filmin oyuncu kadrosunda Mahsun Karaca’nın yanı sıra Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Hamdi Alkan, Ali İhsan Varol gibi isimlerin rolleri var.

İlk filmde parti kurmuşlardı 2. filmde meclise giriyorlar vs. sanırım hikaye böyle şu an itibariyle net bilgiler mevcut değil. İllegal Hayatlar 1. film şu an Netflix’de izlenebilmekte, film önce sinema salonlarına bir süre sonra da dijital platformlara geldi eğer özel bir anlaşma olmaz ise 2. film de aynı şekilde olacaktır.

Kaynak: boxofficeturkiye.com/haber/illegal-hayatlar-in-devam-filmi-illegal-hayatlar-meclis-in-vizyon-tarihi-belli-oldu–5920