Kategoriler
Eğlence

GTA 6 fragmanını gerçek hayata uyarladı

Andrew Levitt isimli Youtuber GTA 6 fragmanını bire bir gerçek hayata uyarlanmış videosunu yaptı.

GTA 6 fragmanı gerçekten çok iyiydi, daha önce izlemediyseniz buradan görebilirsiniz. GTA 6’nın çıkış tarihi şu an net belli değil ancak fragmanın çıkışı üzerinden aylar geçmesine rağmen popülerliğini sürdürüyor ve fragmandan esinlenen bir Youtuber GTA 6 oyununun fragmanını gerçek hayat uyarlayarak birebir videosunu çekti.

YouTuber Andrew Levitt ekibi ile birlikte çok az hazır görüntü kullanarak, neredeyse tamamen kendi çekimlerinden oluşan bir fragman yapmış. GTA 6 fragmanını birebir gerçek hayata aktarmaya çalışan ekip, bunda oldukça iyi bir iş çıkarmışlar. Ortaya neredeyse mükemmel bir iş çıkmış.

Videoyu Youtube üzerinden izleyebilirsiniz https://youtu.be/rP7Z3NOzRWU Video 18 yaş sınırına sahip bu yüzden sadece giriş yapmış kişiler Youtube üzerinden izleyebiliyor.

Andrew Levitt isimli Youtuberın ilgili video hakkındaki diğer videosu da aşağıya ekliyorum, videoda Wynwood, Kaseya Center, PortMiami, Biscayne Island ve Ocean Drive gibi diğer ikonik Miami mekânlarının yanı sıra tıpkı oyunda da olacağı gibi Everglades ve Florida Keys gibi şehir dışındaki alanlar da yer alıyor.

I Recreated the GTA VI Trailer in Real Life
GTA 6 şehir görüntüleri – Rockstar Games tarafından yapılan efsane oyun serisi GTA’nın yeni oyunu GTA 6’nın oynanış görüntüsü ve harita detayları sızdırıldı. Görüntüler TikTok’ta paylaşıldı.
GTA 6 fragmanı yayınlandı – GTA 6 fragmanı resmi kanaldan paylaşıldı. Grand Theft Auto VI Trailer 1.
Grand Theft Auto 6 fragmanı ile rekorlar kırıyor – Grand Theft Auto 6 hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Oyun daha yayınlanmadan rekor kırmaya başladı. GTA 6 fragmanı şimdiden rekorlar kırıyor

Kaynaklar: