Kategoriler
Eğlence

Yeniden CNBC-e

9 yıl aradan sonra CNBC-e Türkiye’ye yeniden “Merhaba” diyor.

Uzun yıllar sonra CNBC-e nihayet geri dönüyor. Resmi X hesabından paylaşılan “-Merhaba!” mesajıyla izleyicileri heyecanlandıran kanal, sokak reklamlarıyla da dönüşünü duyurmaya başladı.

CNBC-e yeniden TV kanalı olarak açılacak ancak kanal eskisi gibi Doğuş gurubunda olmadığı için eskisi(old laik days) gibi olmayacağını bilmemiz gerekir, yani eskiyi bilen bilir bilmeyen Nevşin Mengü kanalında Orhan kardeşimiz çok güzel anlatmış:

CNBC-E Geri Açılacak mı? Netflix Yönetimi Neden Değişti?

CNBC-e tarafından yayınlanan programların listesi

2015 yılında yayın hayatına son veren kanal, yerini TLC’ye bırakmıştı. Medya dünyasından gelen son haberler, ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı’nın sunuculuğunu üstleneceği bir yarışma programıyla CNBC-e’nin geri dönüşünü başlatacağını gösteriyor. Kirazcı, 7 Haziran’da sezon finali yapacak olan Kızılcık Şerbeti dizisine veda ettikten sonra yeni görevine başlayacak.

CNBC-e Geri Dönüyor: Kanalın İlk Programı Belli Oldu

Shine Medya’nın sahibi Adil Şentekin ile anlaşan Yiğit Kirazcı, 9 yıl aradan sonra Türkiye’de yeniden yayınlanacak olan İngiltere’nin fenomen yarışma programı Letterbox Türkiye’nin sunuculuğunu üstlenecek. Program, yaz boyunca CNBC-e’de ekrana gelecek.

Kanalda ayrıca eskisi gibi ekonomi programların yoğunlukla yer alması ve akşam saatlerinde de farklı yabancı dizilerin yayınlanması bekleniyor. Ancak şimdilik içerik konusunda ayrıntılı bilgi paylaşılmadı.

CNBC-e Kanalı Ne Zaman Yayın Hayatına Başlayacak?

Kirazcı’nın Kızılcık Şerbeti’ndeki “Rüzgar” karakteriyle sergilediği performansın ardından sunuculuk koltuğuna oturması, hayranlarını heyecanlandırdı. Özellikle Nursema-Rüzgar ikilisinin dizideki yakınlaşması çok konuşulmuştu.

CNBC-e Geri Dönüyor

CNBC-e Geri Dönüyor
CNBC-e Geri Dönüyor

CNBC-e’nin tam olarak ne zaman yayına başlayacağı henüz netlik kazanmadı. Ancak dönüşüne dair işaretler ve kampanyalar, hayranlarını umutlandırdı. Sevilen kanalın yeniden izleyiciyle buluşması, medya dünyasına heyecan katacak gibi görünüyor.

Güncelleme 10 Haziran 2024:

Bugün sabah itibariyle canlı yayınlar başladı, frekans bilgilerine sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz, canlı yayın şu an itibariyle Youtube’da yok ancak aşağıdan izleyebilirsiniz.

CNBC-e canlı yayın

CNBC-e canlı yayın izle:
https://wolkanca.com/wp-content/uploads/2024/06/cnbcecanli.html

Kaynaklar: