Kategoriler
Geyik

Nasıl hayalet olunur?

hayalet-olmak-1Şu howto lar bitmez vallahi, kablosuz internet anteninin mesafesini uzatmaktan tut kağıttan peçete yapmaya kadar her şeyin bir howto su vardır.

How is shit.

Şimdi Evan Booth isimli abinin biri bu nasıl hayalet olunura acayip bir yaklaşım getirmiş, ben buradan gördüm. Hayalet giyisi.

Karnı delik bir hayalet olmaya çalışsanız teknolojiden nasıl yararlanırdınız? Evan Booth simli gencin bulduğu yöntemi inceleyin.

Karnınıza bir delik açıyor ve bu delikten dışarısı görünüyor. Bunu yapmak için kanlı bir ayin yapmak zorunda değilsiniz. Arkadaşlarınıza kötü bir şaka hazırlamak istiyorsanız bu tekniği incelemelisiniz.

hayalet-olmak-2

Etrafına salça vb. dürülerek açılan deliğin arkasında LCD ekran bulunuyor. Bu ekrana anlık görüntü veren kamera is sırtınızdan dışarıyı çekiyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Nasıl hayalet olunur? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

ulan arkadaşa şaka yapıcaz diye bu kadar pahalı dijital aletleri bu krizde almak da cabası, çin malı düşük çözünürlüklü bir kamera alsan olmaz da şimdi 😀

iki bozuk dijital fotoğraf makinesi, iki tane de bozuk mini lcd ekranım var. ben de bari önlü arkalısını yapayım, arkadan bakan da ön tarafı görsün. 🙂