Kategoriler

E-posta abonelik

Blog.wolkanca.com’dan son yazıların haberlerini e-posta ile almak istiyorsanız, aşağıdaki form’a e-posta adresininiz bırakmanız yeterli olacaktır.
Böylelikle her sabah yeni yazıların haberi e-postanıza gelecektir.
Lezizdir, tavsiyedir.

E-posta adresinizi giriniz:

Bir FeedBurner hizmetidir.

E-postanızı yazıp “Abone ol” u tıklayın. Yeni bir pencere açılacak (pop-up). Açılan sayfa İngilizce. Çıkan güvenlik kodunu girin. “Complete Subscription Request” yazan yere tıklayın. E-postanıza “confirmations@emailenfuego.net” adresinden bir etkinleştirme e-postası gelecek. Bu e-postadaki ilgili bağlantı adresine tıklayın.

Diğer takip seçenekleri

Rss akışı ile blogda yeni eklenen içeriklerden haberdar olabilirisiniz. Bunun için Rss okuyucunuz veya internet tarayıcınız için adres: /feed/ dir.

Yeni yapılan yorumları takip etmek için adres: /comments/feed/, yorumları takip etmenizi öneririm bazen çok ilginç yorumlar olabiliyor.

wolkanca’nın Delicious linklerini takip etmek için de adresiz: http://del.icio.us/rss/wolkanca dır. Delicious da gezindiğim web sitelerinin bağlantılarını paylaşmaktan keyif alıyorum, bu şekilde kendim içinde bir arşiv oluşturmuş oluyor ve daha önce gezdiğim bir web sitesinin adresini delicious hesabımda arama yaparak veya etiketler yardımı ile kolayca buluyorum.
Twitter da öttüğüm anlık durumlarım için takip seçeneğiniz yine Rss akşı olarak adresiniz: https://twitter.com/statuses/user_timeline/10560442.rss dır. Twitter kısaca bir anlık bloglama şeysi, burada kısa anlık aklıma gelen veya ne yazasım geldiğinde nerede olursam olayım, cep’den veya herhangi bir internete bağlı aletten gönderdiğim metinlerden oluşur, lezizdir.

Şimdilik bu kadar, başka kayda değer takip şeysi yok gibi, daha fazlası için iletişim bölümünden telefon numaramı bulabilir arayabilirsiniz (: