Kategoriler
Genel

X için 3 farklı Premium seçeneği X (Twitter) için farklı “Premium” abonelik seçenekleri geliyor.

Elon Musk’ın satın aldığı ve yakın zamanda ismi değişen eski adıyla Twitter yeni adıyla X sosyal medya platformu için farklı “Premium” abonelik seçeneği geliyor.

Kategoriler
Tech

Twitter DM ayarları değiştirildi, kontrol edin Twitter yaptığı son değişiklikle, varsayılan ayar olarak olarak Blue abonesi olmayan kullanıcılardan Direkt Mesaj almamayı ekledi.

Twitter DM ayarlarını değiştirdi, bu değişiklikle birlikte eğer şu andan itibaren o ayarı değiştirmediyseniz Twitter Blue sahibi olmayan kullanıcılar size mesaj gönderemiyor.

Kategoriler
Tech

Twitter Blue karakter limiti ve Bold İtalik Twitter, Blue kullanıcılarının 10.000 karakterlik tweet atmasına olanak tanıyan özelliği kullanıma sunuldu, ayrıca kalın ve italik metin biçimlendirme desteği ekledi.

Elon Musk’ın Twitter’da değişikliklere devam ediyor. Twitter Blue aboneleri artık platformda daha uzun yazılar yazıp gönderebilecek.

Kategoriler
Genel

Twitter; parayı veren düdüğü çalar Twitter’da 1 Nisan itibariyle eski mavi onay işareti (legacy blue checks) iptal edilecek.

Twitter eski mavi tikli yani onay işaretli hesapların mavi onay işaretlerini kaldırıyor. Mavi onay işareti sadece blue abonesi olanlar için görünecek.

Kategoriler
Tech

Twitter Blue Türkiye’de açıldı Twitter Blue Türkiye fiyatı (aylık ve yıllık) resmî olarak belli oldu. Twitter’da mavi tik alma ücreti ve Twitter Blue Türkiye’den nasıl alınır?

Twitter Blue artık Türkiye’den Türkçe hesaplar için de alınabiliyor, fiyatlar global ile şu anki kur ile hemen hemen aynı, mobil cihazlardan alındığında komisyon ile daha pahalı oluyor.

Twitter Blue aboneleri mavi onay işareti (mavi tık) alıyor ve yanısıra ekstra bazı özellikleri de kullanabiliyorlar, bunlar; çekicisi tweet düzenleme, 4 bin karakter uzunluğunda tweet’ler, uygulama simgesi seçimi, 60 dakikaya kadar video yükleme, tweet’lere yer işareti koyma, ve yayıncı olarak reklam gelirleri.

Kategoriler
Tech

Twitter reklam gelirlerini paylaşacak Elon Musk, Twitter’ın reklam gelirlerini içerik oluşturucularla paylaşmaya başlayacağını söyledi.

Twitter’ın yeni sahibi, içerik oluşturucular için daha fazla gelir akışı oluşturmak için hamleler yapıyor veya en azından bu konuda tweet atıyor. Elon Musk Cuma günü(dün) şirketin reklam gelirlerini ilk kez platformdaki içerik oluşturucularla paylaşmaya başlayacağını duyurdu. Peki nasıl? Uygun kullanıcıların, ayda 8 dolardan başlayan Twitter Blue’ya kaydolması gerekmekte.

Kategoriler
Tech

Twitter’da sarı tik/gold checkmark uygulaması başladı Twitter, ücretli mavi onay rozeti statüsünü yeniden başlatıyor ve şirketler için sarı tık / altın tık uygulamasına geçildi.

Popüler sosyal medya platformu Twitter, ücretli “mavi tik” uygulamasını bugün yeniden başlatıyor. Twitter’dan yapılan açıklamaya göre, şirket “mavi onay rozeti” statüsünü bugünden itibaren abonelerin hizmetine yeniden sunacak, bu statü için web kullanıcılarından 8 dolar, Apple iOS kullanıcılarından 11 dolar aylık abonelik ücreti alınacak.

Kategoriler
Tech

Twitter’da resmi hesaplar için gri tik Twitter, devlet hesaplarını, medyayı ve büyük markaları doğrulamak için gri -resmi- onay işaretini piyasaya sürecek.

Twitter’da herkesin kendi hesapları için prestijli bir mavi onay işareti(mavi tik) satın almasını sağlayacak olan, aylık 8 dolarlık(ABD fiyatı) yeni doğrulama sürecinin lansmanı arifesinde, potansiyel dolandırıcılıkla mücadele noktasında aslında belli başlı(resmi) hesaplar için farklı bir resmi bir işaretçiye ihtiyaç olduğunu kabul etti ve bunun için “gri onay işareti (gri tik)”.

Kategoriler
Tech

Yeni Twitter Blue 8 dolar Twitter Blue, yeni hesap doğrulama(mavi tık) ve diğer özelliklerle fiyatı $8/aylık olacak.

Twitter Blue, yeni doğrulama(verifed) ve diğer özelliklerle $8/aylık olacak. Twitter’ın yeni sahibi ve CEO’su Elon Musk, Twitter Blue’nun daha maliyetli hale geldiğini ancak özellikler de alacağını bir dizi tweet ile onayladı.

Kategoriler
Tech

Twitter Blue başlıyor Twitter’da ekstra özelliklere sahip olabileceğiniz bir hesap türü olan Twitter Blue başladı.

Sosyal medyanın bana göre en başarılı ve toplum üzerinde etkisi en yüksek platformu olan Twitter, Twitter Blue isimli üyelik/abonelik sistemini duyurdu. Bu abonelik sistemine ücretini ödeyerek dahil olduğunuzda çeşitli özel yeteneklere sahip olacaksınız.