Kategoriler
Genel

Cumhuriyet Bayramı reklam filmleri (2021) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Reklam filmleri 2021.

Geçtiğimiz yıl pandemi dolayısıyla kutlamalar aysak olduğu için bu yıla göre çok daha iyi ve fazla sayıda reklam vardı, bu yılda birkaç güzel reklam beğendim ancak geçen yıl kadar olamamış.

Kategoriler
Genel

Dünyanın en popüler tüketici markaları Business Financing: dünyada en çok Google araması olan markaları.

Güçlü markalar, tüketicilerle duygusal bir bağ kurmayı başarıyorlar. Pandemi sonrası tüketiciler en çok teknolojiyi etkin kullanan ve hayatlarına dokunan markalarla bağ kurmaya başlamışlar.

Kategoriler
Genel

Dünyanın en değerli markaları (2020) WPP ile Kantar Millward Brown tarafından hazırlanan 2020 BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands/Dünyanın En Değerli 100 Markası (2020) raporu paylaşıldı.

2019 için dünyanın en değerli markasını yazmıştık, 2020 yılında da benzer bir sıralama ile işte Dünyanın en değerli markaları.

Kategoriler
Genel

10 Kasım reklamları (2020) 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için bazı markalar özel reklam filmleri yaptı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2020 için markaların hazırlamış olduğu reklam filmlerini listelemiştik, gerçekten harika reklamlar vardı. Şimdi yine aynı markaların hemen hepsi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü için de reklam filmleri hazırladı.

Kategoriler
Genel

Cumhuriyet Bayramı reklam filmleri (2020) Kutlamaların yasak olduğu 2020 Cumhuriyet Bayramı için bazı ünlü markalar özel reklam filmleri yaptılar.

Bazı ünlü firmalar 2020 Cumhuriyet Bayramı’na özel reklamlar yaptılar, bunlardan öne çıkanları burada listeledik.

Kategoriler
Genel

Dünyanın en büyük 100 markası 2019'da piyasa değerlerine göre dünyanın en büyük 100 şirketi.

Piyasa değeri; bir şirketin değerini ölçmenin en iyi yollarından biridir, ilk olarak şirketin borsadaki hisse sayısı sonrasında hissenin fiyatı değerlendirilir. Borsadaki hissenin fiyatı yükselip düşerken şirketin de toplam değeri aşağı yukarı hareket eder. Görselde de görüldüğü gibi dünyadaki en değerli şirketlerin hepsi teknoloji şirketleri değildir.