Kategoriler
Genel

Dünyanın en popüler tüketici markaları

Business Financing: dünyada en çok Google araması olan markaları.

Güçlü markalar, tüketicilerle duygusal bir bağ kurmayı başarıyorlar. Pandemi sonrası tüketiciler en çok teknolojiyi etkin kullanan ve hayatlarına dokunan markalarla bağ kurmaya başlamışlar.

Google, Amazon, Netflix ve hatta eBay, dünya çapında en çok aranan tüketici markaları arasında yer alıyor. Bu isimlerin olmadığı bir hayatı hayal etmek zor, ancak marka tercihleri dünya çapında Google aramalarında nasıl değişiyor ve değişiyor?

Business Financing dünyanın en çok aranan tüketici markalarını ortaya çıkarmak için Google Anahtar Kelime Planlayıcı ve diğer kaynaklardan 12 aylık verileri derlemiş:

En Çok Aranan İlk 3 Tüketici Markası
Google
: 100 ülkede
Netflix: 45 ülkede
Amazon: 30 ülkede

Netflix, Türkiye, Brezilya ve Güney Kore’nin dahil olduğu 45 ülkede açık ara en çok aranan tüketici markası olmuş. Amazon ise 30 ülkede en çok aranan marka. Listede teknoloji şirketi olmayan bir tek IKEA var, o da Ebay dan sonra 5.sırada yer alıyor.

Kaynak: Mert Erkalvisualcapitalist.combusinessfinancing.co.uk

wolkanca.com’da Dünyanın en popüler tüketici markaları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dünyanın en popüler tüketici markaları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.