Kategoriler
Genel

Buharlı motosiklet Buharlı motosiklet hız rekoru kırdı. Hidrojenle çalışan araç Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Graham ve Diane Sykes adlı çift tarafından üretilen “buharlı motosiklet” katıldığı yarışta saatte 264 kilometre hıza ulaşarak rekor kırdı. “Force of Nature” (Doğanın Gücü) adlı araç yarış sonundaki turunda 290 km/s sürate çıkmayı başardı.

Kategoriler
Genel

AI Otomobil markalarını nasıl algılamış AI otomobil markalarını böyle algıladı.

İsviçreli gowago isimli araç satış firmasının reklam için sosyal medyada paylaştığı, otomobil markalarının yapay zeka ile hayvanlarla tasvir edildiği görselleri beğendim ve paylaşmak istedim.

Kategoriler
Genel

2024 Renault Clio görüntülendi Makyajlı Clio’nun 2023’ün bahar aylarında tanıtılması bekleniyor. Clio’nun yenilenen yüzünü gösteren kısa bir video paylaşıldı.

İspanya’nın Valensiya kentinde çekilen 20 saniyelik videoda çok kaliteli olmasa da Renault Clio’nun yenilenen ön tarafı ışık imzasını görmemize fazlasıyla yetiyor.

Kategoriler
Genel

TOGG ile ilgili detaylar Üretim bandından inen yerli otomobil Togg C-SUV ile ilgili tüm detaylar.

29 Ekim 2022’de üretim bandından inen yerli marka TOGG(Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu) markasının C-SUV modeli ile ilgili detayları derledik.

Kategoriler
Genel

Tesla Plaid modelleri çıktı Tesla Model S ve Model X için beklenen güncelleme sonunda geldi. Kabin tasarımı yenilenen modellerin Plaid versiyonlarının yanı sıra Model S’te Plaid+ versiyonu da bulunacak.

Tesla Model S ve Model X için beklenen güncellemesini yaptı. Kabin tasarımı yenilenen modellerin Plaid versiyonlarının yanı sıra Model S’te Plaid+ versiyonu da bulunacak.

Kategoriler
Genel

Doğru şekilde araç nasıl park edilir? Doğru şekilde araç nasıl mı park edilir, işte böyle...

Araç nasıl park edilir?

Araç Parketmek

Araç park etmek konusunda yeteneksiz olduğum söylenemez, bu konuda oldukça tecrübeliyim. Park etme konusunda bazı önemli noktalar var onları bildiğinizde gerçekten çok kolay ve pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Youtube’da bu konuda faydalı olan oldukça çok video var, https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+park+the+car+in+parking+lot