Kategoriler
SEO

Markanızın Görünürlüğünü ve Güvenilirliğini Oluşturmanın Kesin Yolu Profesyonel görünümlü HD videolar mı tasarlamak istiyorsunuz? Sezgisel çevrimiçi video düzenleme programı sayesinde artık videoları düzenlemek çok daha eğlenceli.

Geçmişte, pazarlama stratejisinin önemli bir kısmı, satılan ürün veya hizmeti temsil eden görsel reklam geliştirmekten oluşuyordu. Bir reklam şablonu bulmak, reklamınızın nasıl görüneceğini net bir şekilde anlamak için bu aşamada çok önemli bir rol oynar. Ardından, karşılayabileceğiniz en geniş kitleyi satın almak ve ardından reklam kamuoyunun görüşüne sunulur.

Kategoriler
SEO

Google Analytics GA4 Migrator “GA4 Migrator for Google Analytics Google Sheets” eklentisi ile eski Universal Analytics mülklerini yeni Google Analytics 4’e taşımak.

Universal Analytics için son kullanma tarihi yaklaşıyor, Universal Analytics’e alışmış ve bir düzeni olan kullanıcılar için GA4(Google Analytics 4)’de bir çok yeni ayarlama gerekebilir.

Kategoriler
SEO

Detaylı MailChimp kullanımı 2021 MailChimp hakkında detaylı kullanım adımları, nedir, nasıl kullanılır vs.

Geçenlerde çalıştığım şirket MailChimp konusunda bir arkadaşın eğitime ihtiyacı olduğunu bildirdi ve ben de bu konuda aslında internet üzerinde birçok dağınık bilgi olduğunu görerek, bunları toparlayıp daha anlaşılır düzenli bir MailChimp kullanımı öğretici yazmak istedim.

Kategoriler
Genel

Revue ile Twitter kullanın Twitter’ın yıl başında satın aldığı Revue, Twitter profillerinde görünmeye başladı.

Eğer dijital içerik üreticisiyseniz yani blog, vlog, Youtuber vs. gibi düzenli bir içeriğiniz varsa, bunun yanında Twitter takipçiniz var ve onu önemsiyorsanız Revue uygulamasını mutlaka kullanmalısınız.

Kategoriler
Genel

Sözlük: Dijital Terimler / Digital Terms Dijital terimler kılavuzu/sözlüğü

Türkiye’nin Makinecileri / Makine İhracatçıları Birliği bir sözlük hazırlamış, gerçekten çok hoş bir sözlük ve henüz başlangıç aşamasında olsa da 3 dil(Türkçe, İngilizce ve Almanca) ile 4 farklı kavram grubuna ayrılmış bir dijital terimler kılavuzu/sözlüğü.

Kategoriler
SEO

Türkiye’de Z kuşağı trendleri Google’ın araştırması Z kuşağının önümüzdeki 10 yıl boyunca ekonomiye ve siyasete damgasını vuracağını gösteriyor.

Türkiye’nin Z kuşağı, Kültürü ve Alışverişin Geleceğini Şekillendiriyor. Google’ın araştırması Z kuşağının önümüzdeki 10 yıl boyunca ekonomiye ve siyasete damgasını vuracağını gösteriyor. Önümüzdeki on yıl, Z kuşağının olgunlaşıp pek çok sektörü etkilemesiyle şekillenecek. Google dünya genelindeki Z Kuşağı trendlerini Türkiye iç görüleriyle birlikte bir raporda derlemiş.

Kategoriler
Tech

Microsoft’dan ücretsiz site açmak Microsoft Digital Marketing Center kullanıcılarına ücretsiz olarak kendi özel web sitelerini oluşturma hizmeti sunuyor.

Günümüzde web sitesi açmak gerçekten çok basit, hazır uygulamalarla herhangi bir kod yazmaya, herhangi ek bir işe vs. gerek kalmadan sadece eklemek istediğiniz metinv e görsel elamanları yükleyerek site açabildiğiniz birçok servis var.