Kategoriler
SEO

Markanızın Görünürlüğünü ve Güvenilirliğini Oluşturmanın Kesin Yolu Profesyonel görünümlü HD videolar mı tasarlamak istiyorsunuz? Sezgisel çevrimiçi video düzenleme programı sayesinde artık videoları düzenlemek çok daha eğlenceli.

Geçmişte, pazarlama stratejisinin önemli bir kısmı, satılan ürün veya hizmeti temsil eden görsel reklam geliştirmekten oluşuyordu. Bir reklam şablonu bulmak, reklamınızın nasıl görüneceğini net bir şekilde anlamak için bu aşamada çok önemli bir rol oynar. Ardından, karşılayabileceğiniz en geniş kitleyi satın almak ve ardından reklam kamuoyunun görüşüne sunulur.

Kategoriler
Tech

Convertworld, her şeyi birbirine çevirin Convertworld, 2005 yılında açılmış ve dünyada birim dönüştürmeye yönelik en iyi, en popüler web sitelerinden biridir.

Eğer benim gibi yaptığınız işleri uluslararası yapıyorsanız veya uluslararası çalışıyorsanız mutlaka bazı birimleri birbirleri ile çevirme ihtiyacı duyarsınız.

Kategoriler
Kodlama

Üretkenliğinizi güçlendirecek 14 VS Code kısayolu Productivity yani üretkenlik için bazı Visual Studio Code kısayolları(Shortcuts)

Biz yazılım mühendisleri, son derece verimli canlılarız veya olma eğilimindeyiz. Amacımız sadece kodu değil çoğumuz için hayatımızdaki her şeyi optimize etmektir. Bu yüzden GUI’de bir şey aramak için 10 saniye harcamak istemiyoruz. 2 saniye bile harcamak istemiyoruz. Güçlü klavye kısayollarını kullanarak 0,1’lerde yapabilecekken neden yapalım?

Kategoriler
Kodlama

CSS’de size yardımcı olacak 8 araç CSS’de bazı özellikleri kullanırken size yardımcı olacak 8 basit online araç.

CSS karmaşık bir dil olmasa da, öğrenmeye başladığımda bazı kısımları benim için bir muammaydı. Örneğin, birden çok kutu gölgesi veya arka plan görüntüsü niteliğini birleştirmek. Bu yüzden bu oyun alanlarını(playgrounds) CSS ile çalışmayı daha kolay ve verimli hale getirmek için tasarlandı.