Kategoriler
Genel

Cumhuriyet Bayramı reklam filmleri (2021)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Reklam filmleri 2021.

Geçtiğimiz yıl pandemi dolayısıyla kutlamalar aysak olduğu için bu yıla göre çok daha iyi ve fazla sayıda reklam vardı, bu yılda birkaç güzel reklam beğendim ancak geçen yıl kadar olamamış.

Youtube’da bulabildiğim tüm reklam filmlerini ekledim, bazı markalar ilginç videolar eklemiş alakasız ve eklemeye gerek duymadım ayrıca birçok okul, üniversite gibi özel/vakıf gibi kurumların da reklam filmleri mevcut ancak onları da eklemedim ve ortaya aşağıdaki gibi bir playlist çıktı.

Bu yıl en orijinal ve en iyi reklam filmi(bana göre) Sunay Akın’ın seslendirdiği Petrol Ofisi reklamı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – Petrol Ofisi

Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında emeği olan, Atatürk’ün gösterdiği hedeften ayrılmadan Türkiye’nin aydınlık geleceği için fedakarca çalışmış herkesi saygı ve minnetle anıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! 🇹🇷

#PetrolOfisi #CumhuriyetBayramı #YollarınÇokÖtesi

https://www.youtube.com/watch?v=B-y00rXrRho

Ek olarak Rus devlet medyası olan Sputnik’in hazırladığı “Cumhuriyet ateşi nasıl yakıldı? | Anlatıyoruz: “Yeni vatan, yeni devlet” isimli video da beğenildi.

“Uçurum kenarında yıkık bir ülke, türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar, yıllarca süren savaş” ve kurulan yeni Cumhuriyet, 98 yılın ardından Türkiye’nin siyasi ve toplumsal hafızasındaki yerini koruyor… Sputnik Türkiye’nin hazırladığı video, Cumhuriyet ateşinin yakıldığı sürece dair yeniden bir hatırlatma amacı taşıyor.
Hikâye: Erkin Öncan
Kurgu&Animasyon: Anıl Basat
Yaratıcı Konsept: Ilgaz Fakıoğlu
Seslendirme: Çağlar Öner
#Atatürk #29Ekim1923 #Anlatıyoruz #SputnikTürkiye #Cumhuriyet
Cumhuriyet Bayramı reklam filmleri [2020]: Kutlamaların yasak olduğu 2020 Cumhuriyet Bayramı için bazı ünlü markalar özel reklam filmleri yaptılar.

En büyük bayramdır, kutlu olsun! #29Ekim

#mustafakemalatatürk #29ekimcumhuriyetbayramı