Kategoriler
Genel

TikTok online pazar yerini açıyor Tiktok, e-ticaret alanına girmeye hazırlanıyor, Tiktok online pazar yerinin önümüzdeki ay açılacağı açıklandı.

The Wall street Journal’ın yeni bir raporu, TikTok’un önümüzdeki ay ABD’de bir çevrim içi pazar yeri açmaya hazırlandığını ortaya koydu. Platform, farklı çeşitlerde Çin’den gelen ürünlerin satılacağı platformla Amazon’a rakip olacak.

Kategoriler
Tech

Spigen iPhone 13 ekran koruyucu Ben bile takabildiysem bu ekran koruyucusunu herkes telefonuna takabilir.

Aldım ve çok memnun kaldım paylaşmak istedim. Spigen Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit HD – AGL03724

Kategoriler
Genel

LinkedIn para iadesi Linkedin aboneliğini iptal edip para iadesini almak ile ilgili.

LinkedIn’den veya herhangi bir internet alışverişinde ürün ve hizmet satın alındığında genelde tüm dünyada(demokratik ülkeler) iade süresi 14-20 gün arası, Linkedin premium aboneliği aldığınızda aboneliği iptal ettiğinizde bazı diğer küresel şirketlerin(Twitch/Spotify vb.) abonelik sistemlerinde aboneliğin sonlandırıldığını ve en son ödeme yapılan dönemin sonuna kadar aboneliğin devam ettiğini görürsünüz ki aslında bu doğal ve olması gerekendir.

Kategoriler
SEO

Türkiye’de Z kuşağı trendleri Google’ın araştırması Z kuşağının önümüzdeki 10 yıl boyunca ekonomiye ve siyasete damgasını vuracağını gösteriyor.

Türkiye’nin Z kuşağı, Kültürü ve Alışverişin Geleceğini Şekillendiriyor. Google’ın araştırması Z kuşağının önümüzdeki 10 yıl boyunca ekonomiye ve siyasete damgasını vuracağını gösteriyor. Önümüzdeki on yıl, Z kuşağının olgunlaşıp pek çok sektörü etkilemesiyle şekillenecek. Google dünya genelindeki Z Kuşağı trendlerini Türkiye iç görüleriyle birlikte bir raporda derlemiş.

Kategoriler
Genel

N11 tercih sebebim Özetle N11 tercih etme nedenim sadece satın alınması durumunda ürünün gönderileceği kargo firmasını gösteriyor olması.

Aslında ben hepsiburada’cıydım ancak bitkaç yıldır köyde yaşadığım için ve bağlı olduğumuz ilçede bazı kargo firmalarının şubesi olmadığı için tercihimi değiştirdim ve n11.com’a geçtim.