Kategoriler
Genel

Microsoft’dan ücretsiz site açmak

Microsoft Digital Marketing Center kullanıcılarına ücretsiz olarak kendi özel web sitelerini oluşturma hizmeti sunuyor.

Günümüzde web sitesi açmak gerçekten çok basit, hazır uygulamalarla herhangi bir kod yazmaya, herhangi ek bir işe vs. gerek kalmadan sadece eklemek istediğiniz metinv e görsel elamanları yükleyerek site açabildiğiniz birçok servis var.

Microsoft, tıpkı Google’ın Google Sites‘inde olduğu gibi ücretsiz ve hazır web sitesi açma hizmetini duyurdu.

Google Sites ile bir web sitesi nasıl açılır: Google Sitesi nasıl oluşturulur ve kendi özel web sitenizi nasıl kolayca yayınlarsınız?

Google’ınkı kadar iyi değil ancak tercih edilmesi için bir neden Digital Marketing Center’da sosyal medya hesaplarını(Linkedin sayfası, Facebook sayfası, Instagram, Twitter) yönetebileceğiniz olağanüstü güzel ve tamamen ücretsiz bir aracı sunması ayrıca işletmenizin Facebook sayfasındaki verileri çekip web sitenizi otomatik oluşturabiliyor olması diyebilirim.

digital marketing center - sosyal medya yönetimi
digital marketing center – sosyal medya yönetimi

Ben test için otomatik bir sayfa oluşturdum, hizmet çok yeni olduğu için “volkan” username boşmuş aldım tabii, işte örnek: https://volkan.biz.site/ Tamamen otomatik oluşturdu bu sayfayı, tek yaptığım Facebook bağlantısı.

Gerçekten çok hızlı ve basit.

wolkanca.com’da Microsoft’dan ücretsiz site açmak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Microsoft’dan ücretsiz site açmak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.