Kategoriler
Eğlence

Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden sinemalarda! Hem de ilk kez IMAX’e de geliyor! Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 15 Eylül 2023’te Türkiye’de vizyona girecek.

Paribu Cineverse, en sevilen fantastik film üçlemelerinden biri olan “Yüzüklerin Efendisi” serisini yeniden yayınlayacak.

Peter Jackson yönetmenliğinde ilk kez 2001 yılında izleyicilerle buluşan Yüzüklerin Efendisi serisi, yıllar sonra yeniden vizyona girecek. Yüzüklerin Efendisi izleyicileri, 15 Eylül’den itibaren üç filmi de yeniden sinema salonunda IMAX olarak izleyebilecek.

Kategoriler
Eğlence

Transformers: Canavarların Yükselişi Bilim kurgu aksiyon filmi Transformers: Rise of the Beasts / Transformers: Canavarların Yükselişi bugün vizyona giriyor.

Anthony Ramos, Luna Lauren Velez ve Dominique Fishback’in başrollerini paylaştığı, sinema dünyasının merakla beklenen bilim kurgu filmlerinden Transformers: Canavarların Yükselişi bu hafta vizyona giriyor. Steven Caple Jr.’ın yönetmenliğinde Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşa yeni katılan Predacon, Terrorconlar ve Maximal’ın maceralarını ekranlara taşıyacak.

Kategoriler
Eğlence

DC Evreni’nin en iyi filmleri En iyi ‘DC Evreni’ filmleri, son 10 yılda seyrettiğimiz en iyi 12 DC film.

Genişletilmiş DC evreninde son 10 yılda izlediğimiz en iyi filmler, kötüden iyiye göre sıralanmış liste, 12 film içermekte. Açıkçası bana göre hepsi güzeldi, listeye büyük ölçüde katılıyorum.

Kategoriler
Eğlence

Joker: Folie à Deux Todd Philips Joker 2’den ilk görseli -Happy Valentines Day- notuyla paylaştı. Lady Gaga, Harley Quinn rolünde ilk defa göründü.

Lady Gaga, Joker 2’deki(Joker: Folie à Deux) Harley Quinn rolünde ilk defa göründü. Todd Philips Joker 2’den ilk görseli “Happy Valentines Day” notuyla paylaştı.