Kategoriler
Hayattan

Gölgelerin gücü adına

He man, iskeletor, hayvan adam, testere, orko, büyücü, general vs… ne günlerdi beee…

iskeletor

Gölgelerin gücü adına falan harbi ne çizgi filmdi çocuk olmak güzel valla dert tasa yok harbi özledim ulan.

Eski wolkanca.com’da Gölgelerin gücü adına veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gölgelerin gücü adına için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Gölgelerin gücü adınaiçin 5 yanıt

ehuehe evet

gölgeleriiin gücü adınaaa he-man

çocuk olmak güzeldi belki de daha temizdi zamanla tozlanıp kirlendi :'(

bu çizgi film türkiye'de ve diğer tüm ülkelerde çocukların beynini yıkamak için kullanılmaktadır. bu yayının sloganı olan, "gölgelerin gücü adına" repliğinin din adamları tarafından çok aykırı bulunulduğu ve allah'a şirk koşmak anlamına geldiği düşünülmektedir. çünkü gölgelerin ne gücü olabilir ki? saçmalık! şeklinde düşünenler mevcuttur.

matador bu tür düşünceleri nereden bulursunuz, insan beyni işte çok yaratıcı olabiliyo (: bu konu ile senin yazdığının alakası yok, ne yani ben bunu izleyerek büyüdüm diye dinsiz mi oldum şimdi.

hangimiz aklımız daha mercimek kadarken aa anne baba bunlar bana bilmem ne ideolojisini empoze etmeye çalışıyorlar çok yanlış ben izlemem demiştir, lütfen ya. 25 yaşındayım ama hala şirinleri izliyorum, efenim onlar komünizm propagandası yapıyorlarmış diye izlemeyeyim mi? izlesem komünizm yanlısı mı sayılırım? aydınlat beni.