Kategoriler
Eğlence

İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta

Başrollerini ‘Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı film İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta sinemalarda.

Yönetmen koltuğunda Cenk Çelik’in oturduğu komedi türündeki “İllegal Hayatla” filminin oyuncu kadrosunda Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

“İLLEGAL HAYATLAR” 13 Ocak’ta Vizyonda!
Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ ciddi konulara eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Mahsun Karaca’nın başrollerini Müjde Uzman ve Bülent Çolak ile paylaştığı film yasa dışı mekanı kamufle etmek için bir grup kuran ’Mahsun’ ve arkadaşlarının hikayesini ele alıyor.

Filmin konusu:

Kaçak bir kumarhanenin sahibi olan Mahsun, polis baskınlarıyla baş etmekte zorlanır. Sahte bir siyasi parti kisvesi altında(Liberal Muhafazakar Komünist Parti) işine devam etmeye karar verir. Bu fikir onu ve arkadaşlarını hiç beklemedikleri bir maceraya sürükler.

Erken aşı olmak için parti kurduğumuz iddiaları yalandır. Partimiz hali hazırda aktif bir partidir.

İllegal Hayatlar IMDb: https://www.imdb.com/title/tt21385728/

Filmin çıkış tarihi:

Film 2023 13 Ocak’ta vizyonda olacak.

Sosyal medya fenomeni Röportaj Adam (Mahsun Karaca) tarafından hazırlanan Röportaj Adam: İllegal hayatlar filminin ilk tanıtımı yayınlandı. Sinema sektörü son yıllarda sosyal medya fenomenlerinin yazdığı ve hatta yönetmen koltuğuna da oturduğu filmleri vizyonda görmeye başladı. Yapımcılığını ve her türlü hikaye ve senaryosunu daha çok sosyal medya fenomenlerinin yaptığı bu filmler izleyici ve özellikle de genç kitle tarafından oldukça rağbet gördü ve devamları da gelmeye başladı. Bu filmlerden biri olan ve ilk fragmanı yayınlanmaya başlayan Röportaj Adam: İllegal hayatlar filmi de sosyal medyada çektiği videolarla milyonlarca takipçi sayısına ulaşan sosyal medya fenomeni Röportaj Adam (Mahsun Karaca) tarafından hazırlandı. Başrolünde yine kendisinin ve arkadaşlarının rol aldığı Röportaj Adam: İllegal Hayatlar adlı film geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamlayarak post aşamasına geçmişti. Bütün hazırlıkların bitmesinin ardından Röportaj Adam: İllegal Hayatlar Fragmanı yayınlanmaya başlandı ve film için geri sayım başladı.

Mahsun Karaca (Röportaj Adam) Kimdir?

Milyonlarca takipçisi olan sosyal medya fenomeni Röportaj Adam adıyla bilinen Mahsun Karaca 1992 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlayan Mahsun Karaca daha sonra sosyal medya alanına girmiş ve burada çekip paylaştığı videolarla tanınmış ve milyonlarca takipçi sayısına ulaşmıştır. Daha çok yaşadığı şehir olan Adana hakkındaki garip ve komik videolarla tanınan fenomen halen içerik üretmekte ve sosyal medyadan paylaşmaktadır.

Fragman:

İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta sinemalarda
Senarist & Yönetmen: Cenk Çelik
Hikaye: Mahsun Karaca
Görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş
Yapım: Netd, Wovie, RetroPro
Dağıtım: Cj Entertainment Türkiye
Adana’da kaçak kumarhane işleten Mahsun’un, baskınlardan kurtulmak için siyasi parti kurması ile başlayan macerası, partinin seçimlere katılmasıyla ilginç bir hal alıyor. İllegal Hayatlar, 13 Ocak’ta sadece sinemalarda.