Kategoriler
Eğlence

Güç Netflix’de artık!

HE-MAN. Gölgelerin gücü adına, güç bende artık! Repliği ile akıllarda kalan 80’lerin efsane çizgi filmi devam bölümleriyle Netflix’de.

Gölgelerin gücü adına! Netflix olmasaydı biz insanlar film cehennemlerine odun taşımaya devam ediyor olacaktık, izlemek istediğimiz filmleri ve dizileri hd izle, full hd izle şekline Googlelayıp korsan kumar sitelerinin sloganları eşliğinde eğlenmeye çalışacaktık, bu kesin.

“By the power of Grayskull… I have the power!”

Netflix sayesinde 3-5 verip tüm içeriği sınırsız sömürebiliyor üstüne bir de özel yapımlar ve diğer imkanları da kullanabiliyoruz. Spotify da benzer şekilde bizi mp3 sepetlerinden kurtaran bir icattır.

He-Man, tam adı “Masters of the Universe” (He-Man Dünyalar Hâkimi /Masters of the Universe)bu çizgi film tam benim çocukluğum dönemlerine denk gelen inanılmaz, efsane bir yapımdır, bana göre Voltron ile birlikte 80-85 arası doğumlu Türk erkek çocukların en çok izlediği ve sevdiği, telli arabadan sonra en keyif aldığı şeylerden biri.

Yönetmen Kevin Smith, He-Man Masters of the Universe çizgi filmini yeni bölümleriyle çekti, ve bu 24 Temmuz 2021’de Netflix’de yayınlanacak, bu muhteşem bir şey, Kevin Smith’in duyurusu: https://twitter.com/ThatKevinSmith/status/1403013618258440193

İlk teaser:

Masters of the Universe: Revelation | Official Teaser | Netflix – From Executive Producer Kevin Smith, comes an epic story that picks up where the 80’s series left off and brings the power of Grayskull back to the world. Part 1 of Masters of the Universe: Revelation premieres July 23, only on Netflix.

Ayrıca bu tür şeyleri seviyorsanız ve ben bir geek’im diyorsanız @NetflixGeeked hesabını takibe almayı unutmayın.

Son olarak takip etmişken beni de takip edin 🙋🏻‍♂️ https://wolkanca.com/twitter/ iyi eğlenceler.