Kategoriler
Eğlence

Ölümlü Dünya 2 Ali Atay’ın fenomen haline gelen Ölümlü Dünya’nın devam filmi 1 Aralık’ta vizyona girecek.

İlk film Ölümlü Dünya(2018) yarım milyonu aşkın sinemasever tarafından izlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı(imdb.com/title/tt7748244/). Bir süre önce çekimleri tamamlanan Ölümlü Dünya 2’nin ise vizyon tarihi paylaşıldı.

Kategoriler
Eğlence

İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta Başrollerini ‘Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı film İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta sinemalarda.

Yönetmen koltuğunda Cenk Çelik’in oturduğu komedi türündeki “İllegal Hayatla” filminin oyuncu kadrosunda Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

Kategoriler
Eğlence

Upload / Yükleme Upload 2. sezon 11. Mart’ta.

Ünlü diziler The Office ve Parks and Recreation’ın yapımcısı olan Greg Daniels’ın işi Upload 2. sezonu, uzun zamandır pandemi sebebiyle gecikmiş olduğu söyleniyor olsa da 11 Mart’ta 2. sezonun başlayacağı haberi geldi.

Kategoriler
Eğlence

Sapları Sıklaştıralım Sapları Sıklaştıralım - BaBaLa TV’de başlıyor.

Bana göre en iyi listemde de yer alan Oğuzhan Uğur’un(Youtuber olarak) yönettiği BaBaLa TV isimli Youtube kanalında yeni bir program başlıyor, ismi; Sapları Sıklaştıralım.