Kategoriler
Tech

MyHeritage Deep Nostalgia Deep Nostalgia uygulaması fotoğrafları canlı/hareketli video haline getiriyor.

Deep Nostalgia uygulaması ile fotoğrafları canlı hale getirmek mümkün, bir potre fotoğrafı yükleyerek fotoğrafta bulunan kişinin yapay zeka ile konuşması, yüzünün hareket etmesi sağlanıyor.

Kategoriler
SEO

İşte Çalıntı Fotoğraflarınızı Çevrimiçi Bulmanın Yolları DupliChecker’ın görseller arama aracı.

Her türlü veriyi hırsızlardan ve fotokopi makinelerinden korumak artık kolay değil. Bir resim, video veya başka herhangi bir veri türü çevrimiçi olduğunda kontrolden çıkar.

İnternete ve bu verilere bağlantıya sahip olan herkes onu alabilir ve kendi lehlerine kullanabilir. Bu nedenle çoğu insan kişisel verilerini herhangi bir web sitesine yüklemez.

Kategoriler
Genel

Mustafa Kemal Atatürk’ün bilinen ilk fotoğrafı Mustafa Kemal 1901. Tarihte bilinen ilk fotoğrafı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bilinen ilk fotoğrafı. Mekteb-i Harbiye’de 2. sınıf öğrencisi iken, sene 1901.

Kategoriler
Kodlama

Google AI – görüntü iyileştirme Google’ın 2 farklı yapay zeka algoritması kullanarak fotoğraflarda yakaladığı iyileştirme oranı, dizi ve filmlerde dalga geçtiğimiz güvenlik kamera sahnelerini sıradanlaştırmış.

Google’ın 2 farklı yapay zeka algoritması kullanarak fotoğraflarda yakaladığı iyileştirme oranı, güvenlik kameraları, eski görseller ve videoların sötüntülerini iyileştirebiliyor.

Kategoriler
Genel

Getty Images Unsplash’ı satın aldı Tamamen ücretsiz olarak kullanılan ve ücretsiz görselleri barındıran Unsplash, Getty Images tarafından satın alındı.

Unsplash harika bir siteydi, insanlar görsellerini/fotoğraflarını ücretsiz oalrka paylaşıp tüm dünyada telifsiz olarak kullanılmasını sağlıyordu, Unsplash’ın popüler stock fotoğraf satış şirketi Getty Images tarafından satın alınması biz kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmadı ve endişeliyiz.

Kategoriler
Tech

Olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak AI(Yapay Zeka) ile olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak.

Yapay zeka gün geçtikçe gelişiyor ve bu konuda her yeni gün yeni bir şeyler çıkıyor. Bu tanıtacağım araç online olarak tarayıcıda çalışıyor ve size AI ile bir yeni yüz oluşturuyor, şimdilik çok basit ve random yüzler oluşturmakta.

Özetle yapay zeka var olmayan bir insan tasarlayıp onu size gösteriyor.

Kategoriler
Tech

Fotoğrafınızı çizgi film karakterine çevirin Özçekimlerinizi karikatürize edin, Toonify.

Product hunt harika bir site, birçok ilginç uygulama mevcut ve en son ilginç bulduğum bir uygulama Toonify oldu.