Kategoriler
Tech

MyHeritage Deep Nostalgia

Deep Nostalgia uygulaması fotoğrafları canlı/hareketli video haline getiriyor.

Deep Nostalgia uygulaması ile fotoğrafları canlı hale getirmek mümkün, bir potre fotoğrafı yükleyerek fotoğrafta bulunan kişinin yapay zeka ile konuşması, yüzünün hareket etmesi sağlanıyor.

Ben profil fotoğrafımı yükledim ve sonuç böyle:

Profil fotoğrafımı canlandırdı. https://myheritage.com.tr/deep-nostalgia

Aile fotoğraflarınızı canlandırın

Harika teknolojiyle aile fotoğraflarınızdaki yüzleri canlandırın. Aile geçmişinizi daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın!

Fotoğrafları canlandırmak için olağanüstü teknoloji, derin öğrenmeyi kullanarak video canlandırma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan D-ID MyHeritage tarafından lisanslandı. MyHeritage, tarihsel fotoğraflardaki yüzleri canlandırmak ve yüksek kaliteli, gerçekçi video görüntüleri oluşturmak için bu teknolojiyi entegre etti. Deep Nostalgia™ özelliği, MyHeritage tarafından hazırlanan birkaç sürücü kullanır. Her sürücü, sabit bir hareket ve jest dizisinden oluşan bir videodur. Deep Nostalgia™, sürücüleri hareketsiz fotoğrafınızdaki bir yüze çok doğru bir şekilde uygulayarak arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz kısa bir video oluşturabilir. Sürücü canlandırmadaki hareketleri yönlendirir, böylece atalarınızın gülümsediğini, göz kırptığını ve başlarını çevirdiğini görebilirsiniz. Bu özellik gerçekten fotoğraflarınıza hayat veriyor!

Deep Nostalgia™ özelliği, canlandırmayı uygulamak için yüksek çözünürlüklü bir yüz gerektirir, ancak tarihsel fotoğraflardaki yüzler küçük ve bulanık olma eğilimindedir. Bu nedenle, bu özelliği, çözünürlüklerini artırarak ve içlerinde görünen yüzleri keskinleştirerek bulanık ve düşük çözünürlüklü fotoğrafları odak noktasına getiren MyHeritage Photo Enhancer özelliği ile birleştirdik. Bu kombinasyon, en iyi sonuçları sağlar ve geçmiş fotoğraflar için yüksek kaliteli video animasyonu üretir.

Kaynak ve fazlası: myheritage.com.tr/deep-nostalgia