Kategoriler
Genel

Google Fotoğraflar web sürümü yenilikler Web için Google Fotoğraflar, “yeni düzenleyici” araçları ile güncellendi.

Google Fotoğraflar uygulaması geçtiğimiz yıl kullanıcıyı memnun edecek sayısız video efektleri, çeşitli düzenleme aracı ve kullanıcının kendi anılarını oluşturabileceği yapay zeka destekli bir dizi özellik paylaşmıştı. Platform üzerinden fotoğrafları düzenleyebilmek daha işlevsel hale getirildi. Akıllı telefon ile çekilen fotoğrafların düzenlenebilmesi için daha sistematik bir döneme giren Google Fotoğraflar bu kez Google web üzerinden iyileştirmelere başladı. Google’ın Android kullanıcıları için uzun zamandır kullanılan bu özellikleri artık web sürümde de kullanılmaya başlanabilecek.

Kategoriler
Genel

Google depolama alanı kazanmak Ücretsiz Google depolama alanınızdan kazanmak için; Google Drive, Google Photos ve Gmail’inizde gereksiz dosyaları temizleyin ve sıkıştırın.

Haziran 2021’den sonra Google artık Google Photos’da verdiği sınırsız ve ücretsiz kullanımını durduracak, dolayısıyla Google’ın depolama için verdiği 15GB alanınız eğer fazlaca fotoğrafa sahipseniz bitebilir.

Kategoriler
Genel

Google Fotoğraflar Haziran 2021’den sonra ücretsiz olmayacak Halihazırda yüksek kaliteli fotoğraflar için sınırsız depolama alanı veren Google Fotoğraflar 1 Haziran 2021’den sonra artık sınırsız alan vermeyecek.

Google Fotoğraflar hiç şüphesiz çoğumuz için fotoğraflarımızı depolamak adına harika bir seçim olmuştur, sınırsız ve ücretsiz depolama alanı sağladığı için cihazımızdaki tüm fotoğrafları Google Fotoğraflara yedekliyorduk. Ancak üzücü bir haber geldi ve Google 2021 Haziran ayı itibariyle sınırsız depolama hizmetini durduracağınız duyurdu.