Kategoriler
Genel

Olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak

AI(Yapay Zeka) ile olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak.

Yapay zeka gün geçtikçe gelişiyor ve bu konuda her yeni gün yeni bir şeyler çıkıyor. Bu tanıtacağım araç online olarak tarayıcıda çalışıyor ve size AI ile bir yeni yüz oluşturuyor, şimdilik çok basit ve random yüzler oluşturmakta.

Özetle yapay zeka var olmayan bir insan tasarlayıp onu size gösteriyor.

🕵️‍♂️ Bu Kişi Mevcut Değil, AI kullanarak var olmayan insanların yüzlerini oluşturan bir web sitesidir. Barry, bazı sosyal endişeleri ve bu tür teknolojinin kötüye kullanım olasılığını dile getiriyor ➡ https://thispersondoesnotexist.com/

Evet ilginç ama aşağıdaki fotoğrafı yapay zeka oluşturdu ve böyle biri aslında yok!

Bu görsel her sayfayı yenilemede olmayan başka bir insanı gösterecektir
Bu görsel her sayfayı yenilemede olmayan başka bir insanı gösterecektir

Gerçekten ilginç bir teknoloji ve yöntem ve makalede bahsedildiği gibi olmayan insan yüzleri oluşturmak ileride birçok güvenlik sorunları yaratacaktır.

İlgili sitenin kaynak kodları için: https://github.com/NVlabs/stylegan2

Sadece insan yüzü değil gerçek bir olmayan 🐱kedi ve 🐴at da oluşturabiliyor 🙂

wolkanca.com’da Olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Olmayan bir kişi fotoğrafı oluşturmak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.