Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Rapidshare zor durumda!

Kısa bir süre önce kapanıp açılan Rapidshare sitesinin bu sefer Almanya şubesi, Almanya'da müzik ile ilgili telif hakları kuruluşu GEMA'nın açtığı davada kullanıcılarının yüklediği dosyalar yüzünden mahkemeyi kaybetmiş. Youtube gibi kullanıcı kurbanı olan site geçmiş yüklemelerden de sorumlu tutulmuş. Kapatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan site tedbirli olsa da başkasının telif haklarını umursamayan kullanıcılar siteyi zor durumda bırakabilir.
Rapidshare Logo

Eski wolkanca.com’da Rapidshare zor durumda! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Rapidshare zor durumda! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Rapidshare zor durumda!için 6 yanıt

aman ne güzel yandık ya rapidshareden takılıyorduk mis gibi kötü oldu bu haber.

tam da premium almak üzereyken böyle bir haberle karşımıza çıkılmaz ki …

ya aslında çoğu kişinin işine geliyor rapid gibi siteler. ve sadece rapid değilki bir sürü var. ve bu durumun önünede kimse geçemez. yani adam bir albümü farkjlı isimle rar yapsa ve atsa kim bunun komtrolünü yapabilirki. asla kimse yapamaz ayriyeten p2p in önüne nasıl geçecekler. geçemicekler : )

rapidi oldum olası sevmedim zaten..

ordan indireceğim diziyi, müziği cartı curtu aslanlar gibi p2p'den indiririm 🙂

rapid iyidir hoştur da çok para istiyor. uzatmadım hesabımı bu ay )):