Kategoriler
Geyik

Facebook’dan hatun kaldırmak

SerdarK bizler için Facebook’tan hatun kaldırma rehberini hazırlamış http://youtu.be/9VoC47b2-Ns Türk gençliğinden yıllarca gizlenen taktikleri paylaşıyorum.

Kategoriler
Geyik

Tersten okununca aynı olan cümleler

Traş niçin şart. Ey Edip Adana da pide ye. Tasla kepek al sat. Işıklar arar alkışı. Eni verev kessek verevine. Rulo yap, küçük pay olur. Elini aça aça inile. Tasarıda radar adı rasat. Madara kaymakam, niçin makam yakar adam. Nitelikli iş iletin, nitel işi ilk iletin. Alışır o sana, sor Işıl a. Ulu eli milatlık […]

Kategoriler
Geyik

Kiev otobüsü

Kiev’e giden otobüste rehber bilgilendirmesini yapıyor. 🙂 45 dakikalığına bir vuruş 😀 😀

Kategoriler
Geyik

Web sitesine Harlem Shake yapmak

Bir web sitesine Harlem Shake yapmak istiyorsanız hsmaker.com dan yapabiliyorsunuz. Ancak bu sitedeki gibi kendi sitenize Harlem Shake butonu eklemek isterseniz aşağıdaki kodu ve butonu sitenize yerleştirebilirsiniz.

Kategoriler
Geyik

Laz Navigasyon

Navigasyon cihazlarını şehir dışı seyehatlarda seviyorum, çok işe yarıyorlar. Yalnız o kaba sesi ile “dikkat, sağa dön, sola dön” diyen elemanları pek sevmiyorum. Arkadaşlar navigasyon cihazına Karadenizli birinin sesini yerleştirmişler, en azından bizden biri 🙂 on numara olmuş.

Kategoriler
Geyik

Rusya’da göğüs elleme rekoru

Rusyada bir genç toplamda 1.000 kadının memesini elleyerek bir dünya rekoru kırmış. Yazı başlığını görünce ben de bu ne la dedim ama izleyince hakkaten herif bin tane kızın memesini ellemiş. Yalnız dikakt ettiyseniz eğer vidyoda Rusya başkanı Putin de var 🙂 Türkiye’de böyle bir şey yapsak ölü numarası bile yapsak yetersiz kalır amk. Video yazının […]

Kategoriler
Geyik

Küçük İbo ile Einstein annesi

Uğur Şenyer: Şimdi bu kadın Einstein’ın annesi ya, İbo’ya da bu kadar çok benzediğine göre ikiz kardeşi olduğunu varsayarsak dayısı olmuyormu 😀 amca, baba yarısı oluyorsa dayı da anne yarısıdır düz mantığından gidersek demek ki İbo Einstein’ın annesi oluyor 😀 çok kafa yordum, devrelerim yandı 😀 #BenGidipEkmekAlayım 🙂

Kategoriler
Geyik

Adsl Pişmanlıktır

Televizyonlarda sürekli gördüğümüz -Sigara Pişmanlıktır- gibi özel yapılmış reklam filmlerine benim kadar gıcık olan çok fazla kişi elbette vardır, bunlardan bir tanesi de aşağıda izleyeceğiniz videoyu yapan arkadaşlar. Videoda kotalı Adsl bağlantısı kullanan bir gencin çektikleri anlatılıyor, bu viral reklam olabilir çünkü TVlerde yine fiber bağlantıyı teşvik eden genel DSL reklamları vardı.

Kategoriler
Geyik

Planking’den sonra Horsemaning

Internette Planking adında bir enteresan akımdan sonra yine benzer bir fotoğraf çekim tekniği Horsemaning ismiyle hızla yayolıyor. Horsemaning de bir kişi kafasını gizliyor diğer kişi de vucudunu gizleyerek sanki tek kişiymiş gibi poz veriyor.

Kategoriler
Geyik

Teoman Zaytung Röportajı

Web sitesinde müziği bırakacağını açılayan Teoman, bu Zaytng haberi gibi haber üzerine Zaytung’a konuk oldu. Şimdi Teoman Müziği bırakıyor mu bırakmıyor mu onun konuulması devame decek ama bu arada röportajı izleyebiliriz.