Kategoriler
Internet

Byethost panelinde yeni diller

Merhaba arkadaşlar. Byethost ücretsiz hosting hizmeti veren, serverları aşırı yavaş olan reseller ve vsp hosting satan bir firma. Byethost ücretsiz hosting alan kullanıcılara sunduğu bir panel var " Vista Panel " Vista panel cPanel’den biraz daha farklı. Vista Panel, cPanele göre biraz daha estetik ve kullanması daha kolay. Ama tabii ki de cPanelin üstünlüğü tartışılamaz. Neyse konumuza dönelim. Byethost bundan sonra Vista Panelinde, İngilizceden farklı olarak 20 dil seçeneği daha sunacak. Bildiğiniz gibi ülkemiz Türkçe gibi zor ve kaliteli bir dili konuşması nedeni ile şu anlık Türkçe dil seçeneği yok. Ama bize dokunmaz; bu güne kadar nasıl İngilizce kullandıysak gene kullanırız. Ayrıntılı bilgi burada.

Not: Bide yazmışlar Byethost panelinin altına; Vista Panelin Microsoft ile alakası yoktur diye 🙂
vista panel
cPanel, Vista Panel

WOLKANCA

Konuk Yazar

Byethost panelinde yeni diller başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Byethost panelinde yeni dilleriçin 2 yanıt

byethost ne kadar kaliteli gibi görünse de host aldıktan sonra örneğin vbulletin kurdun diyelim o zaman admin panelinde ayar yaparken birden bire byethostun garip siteleri var oralara yönlendiriyor ara ara oluyor bu reklamsız falan ama bazen kendi sitesine yönlendiriyor saçma bir hosting sistemi !

sakın kanmayın aşağılık hrifler sitemi şilmişler emeklerim boşa gitti