Kategoriler

Ne dediler?

Serkan Pektaş #

Blogların Mynet’i.

Tunç Kılınç #

Türk blog aleminin asi, samimi, ve dobra adamı…

Başak Ölmez #

5 yıldır; kardeşim dostum arkadaşım, imkansız aşkım. Bir zamanlar daha blogun B si yokken ufkumu açıp bana blog yazmayı öğreten herif. İnsan ya daha ötesi var mı Bloguna da O na da hastayım.

Canan Duman Ulus #

Volkan yazım kaydı, Volkan resimlerim gözükmüyor, Volkan yetiş sayfayı bozdum diye diye başına ekşidiğim halde bana sabırla dayanıp blog arkadaşlığından dostluğa uzanan günlerin eseridir wolkanca. O bir blog babası, o bir blog abisi, o bir blog kralı, o bir yazarından okuyucusuna sahip çıkan, dinleyen, en büyük blogcu, o bir lerim bitmez çünkü senin olmadığın bir blog denizi düşünemiyorum hakkını veriyorsun canım wolkanca’nın. Sen ve blogun benim için bir tane.

Gülşah Kendirkıran #

Gıcık, kendini beğenmiş, yardımsever, online, patron, wordpressçi, Kubrickçi, Googlecı, iyi bir blogcu. Ama bunlardan en önemlisi arkadaşım. İyiki varsın Volkan iyi ki tanımışım seni yoksa bazı şeyler nasıl hayata geçirilirdi.

Özgür Alaz #

Özgür blogcunun sesi.

Dinolog #

Kaç kişi takip ediyor değil, kaç kişi takip etmiyor merak ediyorum.

Oğuzhan Erdoğu #

İçimize blog yazma hevesini sızdıran ve yazılarına müptela eden blog. Sanırım bir teşekkür borcum var. Blog yazmama sebep olduğun için teşekkür ederim Volkan 🙂

Yunus Özyavuz #

Wolkanca kaf kef.

Barış Ünver #

O bir blog işletmeni!

Yavuz Selim Şen #

CHP nin yapamadığını(muhalefet) yapan blog.

Çağatay Gülümser#

Kimi filmlerin hayatımı yönlendirdiğini düşünürüm, bazı cümlelerim sanki bir romandan çalıntı gibi. Ayrılıklarımda ve sevdalarımda bazı şarkı sözlerini duyar gibiyim ve yalnız yürüdüğüm yollarda çok bilindik şarkıların enstrümantal ezgileri benimle birliktedir ve hep aynı soru aklımda, acaba hayat sanattan mı besleniyor yoksa hayat mı sanatı taklit ediyor bilemiyorum. Çözemediğim her sorunum için yeni meraklar biriktiriyorum. Sabahları kalkıyorum kimsenin bilmediği bir şekilde ve herkes beni tanıyormuş gibi yaşıyor, yanımda uyanan bile oysa ben her sabah yeni bir yönümle tanışıyorum yaşadığım bazı aşkları kendime anlatıyorum ama inanabileceğimi zannetmiyorum. Kafamın içinde birçok soru ile uyanıp her gün yine bu siteye giriyorum…

Ceyhun Aksan #

İçerik kuyusu.

Erhan Erdoğan #

Sarhoş.

Gürkan Oluç #

Google’a pabucunu ters giydiren blog.

Kadir Amarat #

Bireysellikten kollektiviteye giden uzun ince bir blog.

Halit Altunterim #

“Bir şeyin herşeyini, her şeyin bir şeyini” anlatan blog… Dipsiz blog.

Arda Kutsal #

Sizin yazdıklarınız zaten benim yazacaklarımın çıkış noktasını oluşturuyorlardı. Bundan sonra nasıl fark yaratacağımı bilemiyorum.

Bünyamin Ayar #

Sayın volkanca yeni temada size araklanacak malzeme çıkmadı bu sefer pek ama artık idare edin.

Müjdat Korkmaz #

Blog Wolkanca bana kalırsa (samimi bir şekilde söylemem gerekirse) favori blog. Böyle bir blogum olsa daha ne isterim ki. Kısaca toparlarsak: Blog Wolkanca=Blogların Favorisi.

Fatoş Yıldırım #

Okunası insan.

Aykut Karaalioğlu #

Türkiyedeki internet dunyasina ilk baktığımda; saglam bir blog yazarı, ya da gecmişi olan biri var mı? Diye sormuştum. Yanıtını zaman geçmeden gördum, Google da blog Türk yaz wolkanca.com gelsin. Teşekkürler iyi niyetli insan.

Çağrı Akyol #

Karışık hayat kompozisyonu ya da karışık hayatlar topluluğu.

Fatih Taşkıran #

Blog aleminin nev-i şahsına münhasır kişiliği sevgili Volkan’ın severek takip ettiğim şimdilik alternatifsiz blogu. Umarım poplerliği artarak sürer ve biz hep daha iyi yerlerde görürüz kendisini.

Emre Tok #

WordPress e takla attıran, aynı anda 25 tane açık pencerede Firefox, Google, Notepad gibi tooları kullanan ( IE ve Live kullan artık bak Microsofttayım), blog eklentileri çok iyi yöneten, hemşerim, arkadaşım Volkan’ın sahip olduğu blog dünyasının en yüksek trafikli, Türkiye’de Sosyalist Halk Internet Blog Cemahiriyesi.

Muammer Okumuş #

Gürültücü üst kat komşumdur ama gürültü yapmaya devam etsin lütfen.

Rıza Selçuk Saydam #

Öncü blogger, pek övündüğüm sponsorum, örnek aldığım kişilik. Yorum yaptıkça güzelleşen saz ekibini.

Selim Yörük #

Google hit mıknatısı, asabi ve olduğu gibi, neyse o.

Hamza Şamlıoğlu #

Tahminimce sessiz, sakin, içine kapanık fakat blogda heyyyttt lan diyen adam.

Batuhan İçöz #

“Blog.” (noktasıyla birlikte)

Atabey #

Blogun Türkiyedeki noktası.

Semih Tanrıver #

Böyle bir blogum olsun 10 milyar borcum olsun.

Esra Bekar #

Beni ‘Blog ve bloglamakla’ ile tanıştıran adam, WordPress ve blog okumayı sevdiren kişilik. >Blogda başarınkn Wolkanca’sı ‘Volkan Yılmaz’.

Anne Kaz #

Çok yardım severdir.

Numan Arda Çelebi #

Woogle.

Özer Wrzl #

SEO canavarı, agresif, muhalif, wordpress’e takla attıran blogger.

Zenci Japon Balığı #

Türkiye’nin en büyük bloglarından biridir; sahibinden adı gelir Volkan Yılmaz.

Selçuk Koyuncu #

Evet bazen insanı sinir ediyor doğru. Ama karşılıklı konuştuğunuz zaman gerçekten iyi bir insan ile birlikte olduğunuzu size hissettiriyor. Bazı şeyleri kendisinden öğrendiğim de inkar edemeyeceğim bir gerçek. Takipteyiz.

Vehbi Kılıç #

Şahşı ve blog u önem arz ediyor bizde gereken önemi değeri veriyoruz. Muhabbet etmek ve takip etmek zevk alıyorum.

Oğulcan Orhan #

Yazmaya başlamadan önce, ben blog dedikçe; arkadaşların “wolkanca.com gibi mi oluyor” cevaplarını düzenli olarak okuduğum son 1 yılda daha iyi anlıyorum.

Mert Alemdar #

Blog ve popülerlik konusunda tek geçtiğim, hemen hemen her sosyal etkilikte görmeye alıştığım dostum.

Meriç Dağlı #

Google amcamızın en sevdiği yiğeni. Baba Blogger. Amca baba yarısıdır.

Erhan Acar #

Hurriyet.com.tr’nin en değerli ve en sevdiği blogcularından birisi, bir internet klasiği blog aleminin öncülerinden, diğer blogcuların örnek aldığı şahsiyet.

Ayfer Bilge #

Çok çok uzun zamandır zevkle takip ettiğim ve nihayetinde geveze klavyeme uyup gelip gidip çizik attığım olağanüstü bir alan. Blogdan yola çıkıp inciğini cinciğini hatim etmiş olağanüstü Blogger. Bir çok şeyi ilk ondan öğrenip sayesinde dağarcığımı genişletiyorum. Gerçi hâlâ bir Avarlar eklemeyi öğrenemedim ama olsun O kadar kusur Wolkanca yazarında da olur. 2009 ve daha nice yıllar başarılarının devamı dileğiyle.

Tunç Topçuoğlu #

Ödüle doymayan blogların babası, hatta be hatta internetin ağa babası. HeTeMeLe falan dinlemez anasını ağlatır ortamların. Kim bakmış, kim bakmamıştan çok. Kim ne yapmış? Kim ne yapsaymış mühim wolkanca için. Wolkanca sen bizim her şeyhimizsin.

Kubilay Yılmaz #

Bana seslenişine biterim. Hala çok seviyorum.

Erkan Çelen #

Blog yazmaya başlamadan önce blog nedir, ne demektir, nasıl yazılar, nelere dikkat edilir yönündeki tek yönlendirildiğim adres Wolkanca. süper bir blog yazarı, dehşet bir organizatör.

İdris Cin #

Blog küremizin; enerjisi bitmek bilmeyen, sürekliliğini daima koruyan, en istikrarlı bloglarından birisi. Sözünü esirgemeyen, cesur ve ne yazdığını çok iyi bilen profesyonelleşmiş bir blog. “Türkçe içerikli bloglardan markalaşabilmiş bir blog var mı?” sorusunun cevabı. Evet, o bir marka.

Mustafa Öztürk #

MSN space yıllarında tanıştım Wolkanca ile. Sonra işi ilerlekttik blog falan oldu, yine derslerimizi Wolkanca’dan aldık; “Google’ı sevin, o da sizi sevsin.” dedi bize. Yol gösteren oldu blogculukta bir çok kişiye. Ama beni en çok etkileyen, her zaman zenci blogcu olarak kalmasıydı. Hepimiz zenciyiz.

Melik Aktaş #

Sevgili Volkan Tebrik ve takdir ediyorum seni, izlediğin yol ve başarılarının devamını dilerim.

Mert Can Oral #

Blog aleminin ağası.

Taylan Gerdan #

WordPress’in default temasını sevdiren css ile sevişen insan.

Emrah Tokalak #

Blog aleminin starı, böyle olmayıda sonuna kadar hak ediyor.

Mustafa Varsak #

Görünen elektrik.

Kaan Şengül #

Kubrick sevdalısı.

Bektas Aykut Atalay #

Ulu insan, naif arkadaş Volkan Yilmaz’ın, komunite olma yolundaki sevdiğim herkesin okuyabileceği illaki bir yazı bulunduran blog sitesi. En önemlisi en samimi blog sitesi.

Gül Öztürk #

Wolkancasız blog sütsüz kediye benzer.

Mert İnan #

Birgün olur da girmessem üzerimde bir eksikliğin cirit atmasına sebep olan blog.

Şevket Karabatak #

En baba, en kral, en harbi, en dogru, en gerçekçe, en popüler, en lerin sahip olmaya çalıştıgı Blog; Blog Wolkanca.

Berke Akcan #

Lafını esirgemeyen olduğu gibi görünen kazık atmayan tek blog wolkanca.

Serkan Cura #

Yaklaşık 2-3 yıldır aralıksız takip edebildiğim ve blog nedir? sorusunun cevabını burada öğrendiğim. Gerçekten yaptıklarınızı ilgi ile takip edebildiğim hayatın her anından birşeyler çıkarabilen güzel insanların birlikteliğinden doğan güç olarak tanımladığım bağımlılık yapan bir blog.

Eda Suner #

Wolkan’la (Dikkat Volkan değil Wolkan bu da markanın öne geçmesi örneğinin en başarılı ispatı!) İlk tanıştığımız günden şu ana kadar bana ne sorduysam 7/11 misali gece gündüz online olduğundan anında yanıt gelmiş sonuna kadar yardım etmiştir. Kendisi açık sözlülüğü, sivri diliyle tanınır. Kendi ağzından çıkmış olsa bile; “para için babamın bile gözünün yaşına bakmam” dese de asla böyle bir insan olmadığının altını çizerim. Benim gibi o da içten içe kıskanılması ve sevilmemesine rağmen blog camiasında guru olmuştur. Google ablada ne arasam “yaw Wolki bir çık aradan!” demek zorunda kaldığım şahıs kimilerinin vızıldadığı gibi menfaat anlaşmamız olan biri değil delikanlı bir kardeşimdir. Ne diyebilirim ki Wolki sanırım bu söz mesajı almana/almalarına neden olacaktır. Dünyada, kendi hakkında konuşulmaktan daha kötü bir şey vardır; kendi hakkında konuşulmamak. demiş üstad-ı muhterem Oscar Wilde.

Onur Arslan #

Blog ödülleri 2008 Komünite -Topluluk kategorisi 1.si, içerisinde envayi çeşit yazar-çizer barındıran blog, facebook grubu bile var daha ne olsun.

Raşit Demirel #

Blog dünyasında daha ötesi olmayan ufo.

Ferhat Toprak #

Yeni blogcuların siteye grip ardı ardına ctrl+c / ctrl+v kombinelerini hızlıca gerçekleştirdikleri blogun esas adamı. Pek fazla tanımasam da, yazılarından ve ismine ithaf edilen güzel dileklerden görüyorum ki, o bir adam(altı çizgili ok.).

Seval Aslan #

Yaptıklarını görünce, yapmak istediklerimle çakıştığını fark ettiğim yer(örnek alınası).

Mert Erkal #

“Başkası olma, kendin ol, böyle çok daha güzelsin” söylemini her yazısında okuyucusuna hissettiren blog.

Muhammed Yarışl #

Wolkanca blog dünyasında tek.

Göksel Başol #

Türkiye’nin Blog’u. MSN Spaces ve daha ismi şuan aklıma gelmeyen bir çok projenin öncüsü. Ve tabii ki Wolkanca.com un yaratıcısı, saygılar patron.

Doğan Tuncer #

Rss reader’ıma ekleyip ertesi gün sildiğim tek blog.

Murat Duran #

Cilalı taş devrinden kalan blog. Blogların atası.

İlber Eral #

Size meraba demek istedim, 14 yaşındayım web işleriyle uğraşıyorum ve blog wolkancadan esinlenerek kendi blogumu açtım, bana esin kaynağı olduğunuz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Çilek Kozmetik#

Okumaktan hiç bıkmadığım blog.

Levent Özen#

Uzun yıllardır hiç yılmadan yazmayı sürdüren değerli arkadaşım. Seni ancak şöyle açıklayabilirim: W=OL.k.An + Ca.

Ömer Enis Şen#

Her ne kadar fütursuz olduğunu söyleselerde. Ender bilgi deneyimlerine şahit olduğum güzel insan.

Yeliz Öz #

Bloglar hakkında bir araştırma yapıyordum iki yıl kadar önce. karşıma çıkan en kapsamlı blogdu. Bir o kadar zaman sonra Hrüriyet’te misafir etme şansına eriştim sahibini. Söyleyebileceğim en öz şey: sahibi kadar cesur bir blog.

Ömer Karapınar #

Bir an durup bir şey düşünün… Hah işte o düşündüğünüz ve kalan düşünmediğiniz her şeyin olduğu yerde, blog.wolkanca.com dasınız.

Erol Guzoğlu #

Çok ulu blog yazarı. Özenilesi kişilik. blog.wolkanca ise blogların babası. Başarısı tasdiklenmis komünite blogu.

Ersin Enes #

Türk bloggler.

Cihat Çiftçi #

2099 da felsefe dersinde anlatılacak blog.

Hasan Taşdemir #

WordPress Türkiye dışında sürekli ziyaret ettiğim Türkçe içerikli olarak bildirgecten sonra ikinci site. Ama Bilgisayar konusunda acemilikten değil onu şöyleyim sadece Amerika’daki bir arkadaşım tavsiye etmişti.Yani şanın şöhretin taa Amerika’ya kadar gitmiş.

Onur Almışlar #

Bloguna hiç uğramadan blog dünyasında “Entrikalarla” ismini duyduğum şahsiyet. Her taşın altında çıkan, blog olayını yemiş yutmuş, bütün olarak çıkarmış yazmaya devam eden kişi. Ayriyeten popülaritesi kıskanılacak birisi olup, bazen gıcık olunarak “Tipine So..mun” dedirttiren eleman. Blog deyince akla gelen ilk heriflerden. Tanımam etmem bana ne kimse kim!

Volkan Özçelik #

Yaşadığı güçlük ve saçmalıkların onu yıldırmadığını, aksine güçlendirdiğini söyleyen değerli adaş’ım ve arkadaşım. Kendini pazarlamaya ihtiyacaın olmamakla birlikte, bu doğrultuda hazırladığın kampanya çok doğru ve yerinde bir karar. Çizgini kaybetmeden, kendin olarak, bu yolda devam et. “2009 Wolkanca yılı”nda başarılar diliyorum.

Ömur Yilmaz #

Hiti en yüksek olmakla bilikte teması en tipsiz blog.

Ali R. Babaoğlan #

Hafta’da 3-4 kere girip toplu olarak yazılanları okudum bir paylaşım alanı. Severek takip ediyorum.

Nakhar #

Dün vardı. Bugün hâlâ yerinde. Ve yarın da kesinlikle buralarda olacaktır.

Gaykedi #

Bazen agresif ama duygusal bir çocuktur, ha bir de eğlenceli ve yardım severdir, daha ne olsun?

Harun Demirbaş #

Giderken solda gelirken sağda, karşınıza çıkan ilk kapı.

Doğancan Ülker #

Default tema üzerinde de harikalar yaratabilmenin örneği.

Recep Vatansever #

Kaide sorunu olmayan, kontra atak gibi blog.

Şafak#

Blogların “ulu manitu”su.

Deniz Eker #

Yıllardır bizler için emek sarfedip, kendi birikimlerini bu blogta sunan güzel bir kişilik.

Burak Budak #

Volkan abi önceleri Googleden arama yaparken karşılaştığım bir bloga sahip yani bazen “off bu da ne her şeye de bu wolkanca çıkıyor bu ne biçim iş” diye söylendiğim bile oluyordu. Ama sonradan incelediğim zaman gerçekten de içerik olarak dolu dolu bir blog aslında blog olduğunu bilmiyordum önce çok kullanıcılı bir site sanıyordum. Blogcular arasında en sevdiğim bloglardan birine sahip.

İlyas Bat #

Okuduğum ilk blog. Zaten sonra bırakamadım.

Kürşat Şentürk #

Msn Spaces ile blog dünyasına katıldı, Blog.Wolkanca.com’u açtıktan sonra WordPress in Default temasını üzerinde Yıllardır bunalmadan sıkılmadan değişiklikler yaptı, çoğu zaman bundan hazetmedi ama hiç bir süretlede farklı bir tema kullanmayı düşünmedi ve bundan vazgeçmedi.

Umut Akyol #

Blog kelimesi yazında karşıma çıkan, o zamandan beri Türk interneti hakkında fikir edinmek için mutlaka uğradığım bir blogtur kendileri.

Yılmaz Aslanoğlu #

Tesadüfen karşılaşmış olduğum blogunu uzun yılardır takip ediyorum 20 yaşındayım hâlâ takip ederim, bayılırım. Bu kadar başarılı olacağını önceden kestiriyordum ve daha da başarılı işler çıkaracaktır. Bazen maille sorular atardım sağ olsun cevap verirdi çok çalışkan bir insandır kendisi bağımlılık yapar.

Nejat Kozan #

Çalışkan genç arkadaş .

Serkan Urhan #

Wolkanca, Volkan gibi adam harbici, dürüst, güvenilir. Bildirgeçi birlikte heklediğimiz adam. Takım çalışmasına uyumlu, prezentabıl bir kişiliği var. Hayatındaki olumsuzlukları, olumlu bakış açısıyla onarmayı başarmış, bloguyla kişiliği özdeşlemiş birisi.

Altan Tanrıverdi #

Firma içi verdiğimiz Semantik Web eğitiminde, bu noktaya nasıl geldiğimizi anlatırken örnek verdiğimiz ilk site. Bir bloğun ve onu yaratan bir bireyin ne kadar güçlü hale gelebileceğinin en güzel örneklerinden biri. Gelecekte de bu etkisini koruyacağını düşünüyorum.

Erkan Aka #

Wolkanca ile 2008 yılının ortalarında tanıştığımda ve bu blog projesinin etki alanını farkettiğimde 2005 yılı aklıma geldi. Çünkü 2005 yılında wolkanca kendi blog projesini gerçekleştirirken ben, forumunun sitemap’ini bile google’a indekslemeyi bilmeyen adminlerden mevki istiyordum. Aradan geçen zaman 3 yıl. Yani bu demek oluyor ki. Wolkanca benden 3 yıl önde. Ve bu aradaki açığın kapanabileceğini düşünmüyorum. Ama yine de zararın neresinden dönersen kardır. Wolkanca’yı taklit etmiyorum; onu baz alarak benchmarking yapıyorum.

Nurullah Demir #

Böyle bir blog için neler verilmezki.. Gerçekten çok başarılısın hocam ALLAH yolunu açık eylesin.

Doğan Tuna #

Senin neler yaşadığını az çok biliyorum Volkan. Bu yaşadığın olayları bundan 5-10 yıl sonra gülerek hatırlamanı diliyorum. Gerisi hepsi boş.

Eren Bostan #

Kodları arasında şeytan tüyü olduğu konusunda yoğun şüpheler uyandıran blog.

Hasan Dedeoğlu #

Yıllardır büyük bir hayranlıkla izlediğim, bitmek tükenmek bilmeyen blog sevdasıyla daima en iyisini en değişiğini yapmak için çabalayan sade, çalışkan, zeki kısacası tam bir Türk Genci.

Ömer Balyalı #

Lan Blog!

İnternetci #

Takip ettiim ve kendime örnek aldığm blog; blog=wolkanca.

Can Dirgen #

Acemi blogger ın ufkunu açan insan. Saygı duyulacak insan.

Irmak Ustaoğlu#

Okan Bayülgen >< Wolkanca, hem sevilen hem sevilmeyen.

Ferhat Çalışkan #

Her konuda oyunu kuralına göre oynar biraz sınırları zorlar Sinirli bir yapıya sahip olduğu inancını taşırım. İyi insandır. Yazılarında toplumu uyarıcı, bilgilendirici yazılar yazmasını beklerim hep yani biraz siyasete girmek fena olmaz. Başta Wolkanca.com olmak üzere okuyucusu fazla olan blogların bu ülkenin gidişatını değiştirmekte etkisinin büyük olduğuna inanırım. Ve son olarak dost edinebileceğiniz insanlar arasında top 10 listenizde en başta olacak kişiler arasındadır. Kendime göre bir değişle yorumuma nokta koyuyorum.. “Biz ne insanlar gördük yazar olduğunu sanan, içmeye ayranı yok konuları boktan, kodcu olduğunu sanır okuyucuları bile ottan”

Mert Gönülçelen #

Saygı, sabır samimi, güven.

Erdal Özsular #

Blogların öğrenci İşleri.

Laçin Tenel #

Bildiğim ve tanıdığım en köklü ve en yardımsever, en baba blog yazarı.

Mustafa Türksavaş #

WordPress aşığı, blog sever, dost canlısı kişinin ve saz arkadaşlarının blogu.

Altuğ Orgun #

“Acaba Gugıl’da şöyle aratırsam benim blog çıkar mı lan” gibi bir derdi olmayan, her tüb sonuçta çıkabilme kapasitesine sahip blog.

Ahmet Kemal #

Google Amca’nın yeğeni, blogcuların Mynet’i.

Lütfi Demirci #

Asi, muhalif yardımsever! Wolkanca bu usta blogger… [Yazdığı Gibi Okunur]

Serkan Ortac #

Daha iyisini beklediğim blog.

Harun Yapmak #

Önümde koca günler var bakalım wolkanca kadar büyüyebilecekmiyiz.

Memati Baş #

Wolkanca yı okumayanın alnını karışlarım.

Şahin Çetinkaya #

O bir insan değil, o bir blogcu!

Anıl Kiral #

Blogunuda al git!

Volkan Alabaz #

Blog.wolkanca ilk okuduğum blog olarak hâlâ özelliğini koruyor eskisi gibi ziyaret edip iletişim kuramasamda. umarım hep en popüler olarak yayın hayatına devam eder.

Tasarım İstanbul #

Süper ötesi ilham blogu.

İsmail Karaali #

Yukarıdaki kutucukların birinde bile adımın geçmesini istediğim blog.

Seval Ünver #

Ben de “kim ne dedi?” bölümünüz için bir şey demek istiyorum. Diyeceğim şu: “Tanıdığım ve nedense adı aklımda hemen kalan ilk blog.”

Oktay Yenitürk #

Çok iyi hatırlıyorum. Program indirmek için girmiştir Google efendi sayesinde. Sayfanın üstünde galiba kanatlı bir bilardo topu logosuyla wolkanca yazıyordu kırmızı, siyah bir tema. Tabii o zamanlar 13 yaşında olduğumuzdan hiçbir siteden anlam çıkaramazdım ama blog yazmaya başladığımda anladım. Wolkanca bir KRAL!

Huysuz Kemo #

Dili pabuç, şeş beş pazarlamacılara haddidi bildiren, ağzının payını veren blogger. Warning WOLKANCA!

Emre Ulam #

İnsansı blog. Sanki bir insanla konuşuyor hissi veren bir blog.

Asker arkadaşları#

Deli.

Forumlar #

Blog Wolkanca gibi site istiyorum, şu kadar bütçem var.

Anonim #

İşi gücü blog.

Anonim #

Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirirler.

Anonim #

Yaşlanınca da takip edeceğimiz blog.

Anonim #

Arşivini karıştırırken saatin kaç olduğunu unutturan blog.

Anonim #

Blog markası.

Anonim #

Bloggerların idolü.

Burada blog.wolkanca.com ve wolkanca.com hakkında insanların ne dedikleri yer alıyor.

Siz de bir şeyler demek isterseniz iletişim sayfasında bulunan formdan, yan tarafta ki yorum kısmından veyahut e-posta ile, adınız soy adınız ve eğer mümkünse mesleğiniz vb. bilgilerinizi yazıp gönderebilirsiniz.

Anonim olanların kim tarafından söylendiği veya yazıldığını bilmiyoruz, siz demişseniz ben dedim bunu diye bize yazabilirsiniz.