Kategoriler

Ne dediler?

Serkan Pektaş #

Blogların Mynet’i.

Tunç Kılınç #

Türk blog aleminin asi, samimi, ve dobra adamı…

Başak Ölmez #

5 yıldır; kardeşim dostum arkadaşım, imkansız aşkım. Bir zamanlar daha blogun B si yokken ufkumu açıp bana blog yazmayı öğreten herif. İnsan ya daha ötesi var mı Bloguna da O na da hastayım.

Canan Duman Ulus #

Volkan yazım kaydı, Volkan resimlerim gözükmüyor, Volkan yetiş sayfayı bozdum diye diye başına ekşidiğim halde bana sabırla dayanıp blog arkadaşlığından dostluğa uzanan günlerin eseridir wolkanca. O bir blog babası, o bir blog abisi, o bir blog kralı, o bir yazarından okuyucusuna sahip çıkan, dinleyen, en büyük blogcu, o bir lerim bitmez çünkü senin olmadığın bir blog denizi düşünemiyorum hakkını veriyorsun canım wolkanca’nın. Sen ve blogun benim için bir tane.

Gülşah Kendirkıran #

Gıcık, kendini beğenmiş, yardımsever, online, patron, wordpressçi, Kubrickçi, Googlecı, iyi bir blogcu. Ama bunlardan en önemlisi arkadaşım. İyiki varsın Volkan iyi ki tanımışım seni yoksa bazı şeyler nasıl hayata geçirilirdi.

Özgür Alaz #

Özgür blogcunun sesi.

Dinolog #

Kaç kişi takip ediyor değil, kaç kişi takip etmiyor merak ediyorum.

Oğuzhan Erdoğu #

İçimize blog yazma hevesini sızdıran ve yazılarına müptela eden blog. Sanırım bir teşekkür borcum var. Blog yazmama sebep olduğun için teşekkür ederim Volkan 🙂

Yunus Özyavuz #

Wolkanca kaf kef.

Barış Ünver #

O bir blog işletmeni!

Yavuz Selim Şen #

CHP nin yapamadığını(muhalefet) yapan blog.

Çağatay Gülümser#

Kimi filmlerin hayatımı yönlendirdiğini düşünürüm, bazı cümlelerim sanki bir romandan çalıntı gibi. Ayrılıklarımda ve sevdalarımda bazı şarkı sözlerini duyar gibiyim ve yalnız yürüdüğüm yollarda çok bilindik şarkıların enstrümantal ezgileri benimle birliktedir ve hep aynı soru aklımda, acaba hayat sanattan mı besleniyor yoksa hayat mı sanatı taklit ediyor bilemiyorum. Çözemediğim her sorunum için yeni meraklar biriktiriyorum. Sabahları kalkıyorum kimsenin bilmediği bir şekilde ve herkes beni tanıyormuş gibi yaşıyor, yanımda uyanan bile oysa ben her sabah yeni bir yönümle tanışıyorum yaşadığım bazı aşkları kendime anlatıyorum ama inanabileceğimi zannetmiyorum. Kafamın içinde birçok soru ile uyanıp her gün yine bu siteye giriyorum…

Ceyhun Aksan #

İçerik kuyusu.

Erhan Erdoğan #

Sarhoş.

Gürkan Oluç #

Google’a pabucunu ters giydiren blog.

Kadir Amarat #

Bireysellikten kollektiviteye giden uzun ince bir blog.

Halit Altunterim #

“Bir şeyin herşeyini, herşeyin bir şeyini” anlatan blog… Dipsiz blog.

Arda Kutsal #

Sizin yazdıklarınız zaten benim yazacaklarımın çıkış noktasını oluşturuyorlardı. Bundan sonra nasıl fark yaratacağımı bilemiyorum.

Bünyamin Ayar #

Sayın volkanca yeni temada size araklanacak malzeme çıkmadı bu sefer pek ama artık idare edin.

Müjdat Korkmaz #

Blog Wolkanca bana kalırsa (samimi bir şekilde söylemem gerekirse) favori blog. Böyle bir blogum olsa daha ne isterim ki. Kısaca toparlarsak: Blog Wolkanca=Blogların Favorisi.

Fatoş Yıldırım #

Okunası insan.

Aykut Karaalioğlu #

Türkiyedeki internet dunyasina ilk baktığımda; saglam bir blog yazarı, ya da gecmişi olan biri var mı? Diye sormuştum. Yanıtını zaman geçmeden gördum, Google da blog Türk yaz wolkanca.com gelsin. Teşekkürler iyi niyetli insan.

Çağrı Akyol #

Karışık hayat kompozisyonu ya da karışık hayatlar topluluğu.

Fatih Taşkıran #

Blog aleminin nev-i şahsına münhasır kişiliği sevgili Volkan’ın severek takip ettiğim şimdilik alternatifsiz blogu. Umarım poplerliği artarak sürer ve biz hep daha iyi yerlerde görürüz kendisini.

Emre Tok #

WordPress e takla attıran, aynı anda 25 tane açık pencerede Firefox, Google, Notepad gibi tooları kullanan ( IE ve Live kullan artık bak Microsofttayım), blog eklentileri çok iyi yöneten, hemşerim, arkadaşım Volkan’ın sahip olduğu blog dünyasının en yüksek trafikli, Türkiye’de Sosyalist Halk Internet Blog Cemahiriyesi.

Muammer Okumuş #

Gürültücü üst kat komşumdur ama gürültü yapmaya devam etsin lütfen.

Rıza Selçuk Saydam #

Öncü blogger, pek övündüğüm sponsorum, örnek aldığım kişilik. Yorum yaptıkça güzelleşen saz ekibini.

Selim Yörük #

Google hit mıknatısı, asabi ve olduğu gibi, neyse o.

Hamza Şamlıoğlu #

Tahminimce sessiz, sakin, içine kapanık fakat blogda heyyyttt lan diyen adam.

Batuhan İçöz #

“Blog.” (noktasıyla birlikte)

Atabey #

Blogun Türkiyedeki noktası.

Semih Tanrıver #

Böyle bir blogum olsun 10 milyar borcum olsun.

Esra Bekar #

Beni ‘Blog ve bloglamakla’ ile tanıştıran adam, WordPress ve blog okumayı sevdiren kişilik. >Blogda başarınkn Wolkanca’sı ‘Volkan Yılmaz’.

Anne Kaz #

Çok yardım severdir.

Numan Arda Çelebi #

Woogle.

Özer Wrzl #

SEO canavarı, agresif, muhalif, wordpress’e takla attıran blogger.

Zenci Japon Balığı #

Türkiye’nin en büyük bloglarından biridir; sahibinden adı gelir Volkan Yılmaz.

Selçuk Koyuncu #

Evet bazen insanı sinir ediyor doğru. Ama karşılıklı konuştuğunuz zaman gerçekten iyi bir insan ile birlikte olduğunuzu size hissettiriyor. Bazı şeyleri kendisinden öğrendiğim de inkar edemeyeceğim bir gerçek. Takipteyiz.

Vehbi Kılıç #

Şahşı ve blog u önem arz ediyor bizde gereken önemi değeri veriyoruz. Muhabbet etmek ve takip etmek zevk alıyorum.

Oğulcan Orhan #

Yazmaya başlamadan önce, ben blog dedikçe; arkadaşların “wolkanca.com gibi mi oluyor” cevaplarını düzenli olarak okuduğum son 1 yılda daha iyi anlıyorum.

Mert Alemdar #

Blog ve popülerlik konusunda tek geçtiğim, hemen hemen her sosyal etkilikte görmeye alıştığım dostum.

Meriç Dağlı #

Google amcamızın en sevdiği yiğeni. Baba Blogger. Amca baba yarısıdır.

Erhan Acar #

Hurriyet.com.tr’nin en değerli ve en sevdiği blogcularından birisi, bir internet klasiği blog aleminin öncülerinden, diğer blogcuların örnek aldığı şahsiyet.

Ayfer Bilge #

Çok çok uzun zamandır zevkle takip ettiğim ve nihayetinde geveze klavyeme uyup gelip gidip çizik attığım olağanüstü bir alan. Blogdan yola çıkıp inciğini cinciğini hatim etmiş olağanüstü Blogger. Bir çok şeyi ilk ondan öğrenip sayesinde dağarcığımı genişletiyorum. Gerçi hala bir Avarlar eklemeyi öğrenemedim ama olsun O kadar kusur Wolkanca yazarında da olur. 2009 ve daha nice yıllar başarılarının devamı dileğiyle.

Tunç Topçuoğlu #

Ödüle doymayan blogların babası, hatta be hatta internetin ağa babası. HeTeMeLe falan dinlemez anasını ağlatır ortamların. Kim bakmış, kim bakmamıştan çok. Kim ne yapmış? Kim ne yapsaymış mühim wolkanca için. Wolkanca sen bizim her şeyhimizsin.

Kubilay Yılmaz #

Bana seslenişine biterim. Hala çok seviyorum.

Erkan Çelen #

Blog yazmaya başlamadan önce blog nedir, ne demektir, nasıl yazılar, nelere dikkat edilir yönündeki tek yönlendirildiğim adres Wolkanca. süper bir blog yazarı, dehşet bir organizatör.

İdris Cin #

Blog küremizin; enerjisi bitmek bilmeyen, sürekliliğini daima koruyan, en istikrarlı bloglarından birisi. Sözünü esirgemeyen, cesur ve ne yazdığını çok iyi bilen profesyonelleşmiş bir blog. “Türkçe içerikli bloglardan markalaşabilmiş bir blog var mı?” sorusunun cevabı. Evet, o bir marka.

Mustafa Öztürk #

MSN space yıllarında tanıştım Wolkanca ile. Sonra işi ilerlekttik blog falan oldu, yine derslerimizi Wolkanca’dan aldık; “Google’ı sevin, o da sizi sevsin.” dedi bize. Yol gösteren oldu blogculukta bir çok kişiye. Ama beni en çok etkileyen, her zaman zenci blogcu olarak kalmasıydı. Hepimiz zenciyiz.

Melik Aktaş #

Sevgili Volkan Tebrik ve takdir ediyorum seni, izlediğin yol ve başarılarının devamını dilerim.

Mert Can Oral #

Blog aleminin ağası.

Taylan Gerdan #

WordPress’in default temasını sevdiren css ile sevişen insan.

Emrah Tokalak #

Blog aleminin starı, böyle olmayıda sonuna kadar hak ediyor.

Mustafa Varsak #

Görünen elektrik.

Kaan Şengül #

Kubrick sevdalısı.

Bektas Aykut Atalay #

Ulu insan, naif arkadaş Volkan Yilmaz’ın, komunite olma yolundaki sevdiğim herkesin okuyabileceği illaki bir yazı bulunduran blog sitesi. En önemlisi en samimi blog sitesi.

Gül Öztürk #

Wolkancasız blog sütsüz kediye benzer.

Mert İnan #

Birgün olur da girmessem üzerimde bir eksikliğin cirit atmasına sebep olan blog.

Şevket Karabatak #

En baba, en kral, en harbi, en dogru, en gerçekçe, en popüler, en lerin sahip olmaya çalıştıgı Blog; Blog Wolkanca.

Berke Akcan #

Lafını esirgemeyen olduğu gibi görünen kazık atmayan tek blog wolkanca.

Serkan Cura #

Yaklaşık 2-3 yıldır aralıksız takip edebildiğim ve blog nedir? sorusunun cevabını burada öğrendiğim. Gerçekten yaptıklarınızı ilgi ile takip edebildiğim hayatın her anından birşeyler çıkarabilen güzel insanların birlikteliğinden doğan güç olarak tanımladığım bağımlılık yapan bir blog.

Eda Suner #

Wolkan’la (Dikkat Volkan değil Wolkan bu da markanın öne geçmesi örneğinin en başarılı ispatı!) İlk tanıştığımız günden şu ana kadar bana ne sorduysam 7/11 misali gece gündüz online olduğundan anında yanıt gelmiş sonuna kadar yardım etmiştir. Kendisi açık sözlülüğü, sivri diliyle tanınır. Kendi ağzından çıkmış olsa bile; “para için babamın bile gözünün yaşına bakmam” dese de asla böyle bir insan olmadığının altını çizerim. Benim gibi o da içten içe kıskanılması ve sevilmemesine rağmen blog camiasında guru olmuştur. Google ablada ne arasam “yaw Wolki bir çık aradan!” demek zorunda kaldığım şahıs kimilerinin vızıldadığı gibi menfaat anlaşmamız olan biri değil delikanlı bir kardeşimdir. Ne diyebilirim ki Wolki sanırım bu söz mesajı almana/almalarına neden olacaktır. Dünyada, kendi hakkında konuşulmaktan daha kötü bir şey vardır; kendi hakkında konuşulmamak. demiş üstad-ı muhterem Oscar Wilde.

Onur Arslan #

Blog ödülleri 2008 Komünite -Topluluk kategorisi 1.si, içerisinde envayi çeşit yazar-çizer barındıran blog, facebook grubu bile var daha ne olsun.

Raşit Demirel #

Blog dünyasında daha ötesi olmayan ufo.

Ferhat Toprak #

Yeni blogcuların siteye grip ardı ardına ctrl+c / ctrl+v kombinelerini hızlıca gerçekleştirdikleri blogun esas adamı. Pek fazla tanımasam da, yazılarından ve ismine ithaf edilen güzel dileklerden görüyorum ki, o bir adam(altı çizgili ok.).

Seval Aslan #

Yaptıklarını görünce, yapmak istediklerimle çakıştığını fark ettiğim yer(örnek alınası).

Mert Erkal #

“Başkası olma, kendin ol, böyle çok daha güzelsin” söylemini her yazısında okuyucusuna hissettiren blog.

Muhammed Yarışl #

Wolkanca blog dünyasında tek.

Göksel Başol #

Türkiye’nin Blog’u. MSN Spaces ve daha ismi şuan aklıma gelmeyen bir çok projenin öncüsü. Ve tabii ki Wolkanca.com un yaratıcısı, saygılar patron.

Doğan Tuncer #

Rss reader’ıma ekleyip ertesi gün sildiğim tek blog.

Murat Duran #

Cilalı taş devrinden kalan blog. Blogların atası.

İlber Eral #

Size meraba demek istedim, 14 yaşındayım web işleriyle uğraşıyorum ve blog wolkancadan esinlenerek kendi blogumu açtım, bana esin kaynağı olduğunuz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Çilek Kozmetik#

Okumaktan hiç bıkmadığım blog.

Levent Özen#

Uzun yıllardır hiç yılmadan yazmayı sürdüren değerli arkadaşım. Seni ancak şöyle açıklayabilirim: W=OL.k.An + Ca.

Ömer Enis Şen#

Her ne kadar fütursuz olduğunu söyleselerde. Ender bilgi deneyimlerine şahit olduğum güzel insan.

Yeliz Öz #

Bloglar hakkında bir araştırma yapıyordum iki yıl kadar önce. karşıma çıkan en kapsamlı blogdu. Bir o kadar zaman sonra Hrüriyet’te misafir etme şansına eriştim sahibini. Söyleyebileceğim en öz şey: sahibi kadar cesur bir blog.

Ömer Karapınar #

Bir an durup bir şey düşünün… Hah işte o düşündüğünüz ve kalan düşünmediğiniz her şeyin olduğu yerde, blog.wolkanca.com dasınız.

Erol Guzoğlu #

Çok ulu blog yazarı. Özenilesi kişilik. blog.wolkanca ise blogların babası. Başarısı tasdiklenmis komünite blogu.

Ersin Enes #

Türk bloggler.

Cihat Çiftçi #

2099 da felsefe dersinde anlatılacak blog.

Hasan Taşdemir #

WordPress Türkiye dışında sürekli ziyaret ettiğim Türkçe içerikli olarak bildirgecten sonra ikinci site. Ama Bilgisayar konusunda acemilikten değil onu şöyleyim sadece Amerika’daki bir arkadaşım tavsiye etmişti.Yani şanın şöhretin taa Amerika’ya kadar gitmiş.

Onur Almışlar #

Bloguna hiç uğramadan blog dünyasında “Entrikalarla” ismini duyduğum şahsiyet. Her taşın altında çıkan, blog olayını yemiş yutmuş, bütün olarak çıkarmış yazmaya devam eden kişi. Ayriyeten popülaritesi kıskanılacak birisi olup, bazen gıcık olunarak “Tipine So..mun” dedirttiren eleman. Blog deyince akla gelen ilk heriflerden. Tanımam etmem bana ne kimse kim!

Volkan Özçelik #

Yaşadığı güçlük ve saçmalıkların onu yıldırmadığını, aksine güçlendirdiğini söyleyen değerli adaş’ım ve arkadaşım. Kendini pazarlamaya ihtiyacaın olmamakla birlikte, bu doğrultuda hazırladığın kampanya çok doğru ve yerinde bir karar. Çizgini kaybetmeden, kendin olarak, bu yolda devam et. “2009 Wolkanca yılı”nda başarılar diliyorum.

Ömur Yilmaz #

Hiti en yüksek olmakla bilikte teması en tipsiz blog.

Ali R. Babaoğlan #

Hafta’da 3-4 kere girip toplu olarak yazılanları okudum bir paylaşım alanı. Severek takip ediyorum.

Nakhar #

Dün vardı. Bugün hala yerinde. Ve yarın da kesinlikle buralarda olacaktır.

Gaykedi #

Bazen agresif ama duygusal bir çocuktur, ha bir de eğlenceli ve yardım severdir, daha ne olsun?

Harun Demirbaş #

Giderken solda gelirken sağda, karşınıza çıkan ilk kapı.

Doğancan Ülker #

Default tema üzerinde de harikalar yaratabilmenin örneği.

Recep Vatansever #

Kaide sorunu olmayan, kontra atak gibi blog.

Şafak#

Blogların “ulu manitu”su.

Deniz Eker #

Yıllardır bizler için emek sarfedip, kendi birikimlerini bu blogta sunan güzel bir kişilik.

Burak Budak #

Volkan abi önceleri Googleden arama yaparken karşılaştığım bir bloga sahip yani bazen “off bu da ne her şeye de bu wolkanca çıkıyor bu ne biçim iş” diye söylendiğim bile oluyordu. Ama sonradan incelediğim zaman gerçekten de içerik olarak dolu dolu bir blog aslında blog olduğunu bilmiyordum önce çok kullanıcılı bir site sanıyordum. Blogcular arasında en sevdiğim bloglardan birine sahip.

İlyas Bat #

Okuduğum ilk blog. Zaten sonra bırakamadım.

Kürşat Şentürk #

Msn Spaces ile blog dünyasına katıldı, Blog.Wolkanca.com’u açtıktan sonra WordPress in Default temasını üzerinde Yıllardır bunalmadan sıkılmadan değişiklikler yaptı, çoğu zaman bundan hazetmedi ama hiç bir süretlede farklı bir tema kullanmayı düşünmedi ve bundan vazgeçmedi.

Umut Akyol #

Blog kelimesi yazında karşıma çıkan, o zamandan beri Türk interneti hakkında fikir edinmek için mutlaka uğradığım bir blogtur kendileri.

Yılmaz Aslanoğlu #

Tesadüfen karşılaşmış olduğum blogunu uzun yılardır takip ediyorum 20 yaşındayım hala takip ederim, bayılırım. Bu kadar başarılı olacağını önceden kestiriyordum ve daha da başarılı işler çıkaracaktır. Bazen maille sorular atardım sağ olsun cevap verirdi çok çalışkan bir insandır kendisi bağımlılık yapar.

Nejat Kozan #

Çalışkan genç arkadaş .

Serkan Urhan #

Wolkanca, Volkan gibi adam harbici, dürüst, güvenilir. Bildirgeçi birlikte heklediğimiz adam. Takım çalışmasına uyumlu, prezentabıl bir kişiliği var. Hayatındaki olumsuzlukları, olumlu bakış açısıyla onarmayı başarmış, bloguyla kişiliği özdeşlemiş birisi.

Altan Tanrıverdi #

Firma içi verdiğimiz Semantik Web eğitiminde, bu noktaya nasıl geldiğimizi anlatırken örnek verdiğimiz ilk site. Bir bloğun ve onu yaratan bir bireyin ne kadar güçlü hale gelebileceğinin en güzel örneklerinden biri. Gelecekte de bu etkisini koruyacağını düşünüyorum.

Erkan Aka #

Wolkanca ile 2008 yılının ortalarında tanıştığımda ve bu blog projesinin etki alanını farkettiğimde 2005 yılı aklıma geldi. Çünkü 2005 yılında wolkanca kendi blog projesini gerçekleştirirken ben, forumunun sitemap’ini bile google’a indekslemeyi bilmeyen adminlerden mevki istiyordum. Aradan geçen zaman 3 yıl. Yani bu demek oluyor ki. Wolkanca benden 3 yıl önde. Ve bu aradaki açığın kapanabileceğini düşünmüyorum. Ama yine de zararın neresinden dönersen kardır. Wolkanca’yı taklit etmiyorum; onu baz alarak benchmarking yapıyorum.

Nurullah Demir #

Böyle bir blog için neler verilmezki.. Gerçekten çok başarılısın hocam ALLAH yolunu açık eylesin.

Doğan Tuna #

Senin neler yaşadığını az çok biliyorum Volkan. Bu yaşadığın olayları bundan 5-10 yıl sonra gülerek hatırlamanı diliyorum. Gerisi hepsi boş.

Eren Bostan #

Kodları arasında şeytan tüyü olduğu konusunda yoğun şüpheler uyandıran blog.

Hasan Dedeoğlu #

Yıllardır büyük bir hayranlıkla izlediğim, bitmek tükenmek bilmeyen blog sevdasıyla daima en iyisini en değişiğini yapmak için çabalayan sade, çalışkan, zeki kısacası tam bir Türk Genci.

Ömer Balyalı #

Lan Blog!

İnternetci #

Takip ettiim ve kendime örnek aldığm blog; blog=wolkanca.

Can Dirgen #

Acemi blogger ın ufkunu açan insan. Saygı duyulacak insan.

Irmak Ustaoğlu#

Okan Bayülgen >< Wolkanca, hem sevilen hem sevilmeyen.

Ferhat Çalışkan #

Her konuda oyunu kuralına göre oynar biraz sınırları zorlar Sinirli bir yapıya sahip olduğu inancını taşırım. İyi insandır. Yazılarında toplumu uyarıcı, bilgilendirici yazılar yazmasını beklerim hep yani biraz siyasete girmek fena olmaz. Başta Wolkanca.com olmak üzere okuyucusu fazla olan blogların bu ülkenin gidişatını değiştirmekte etkisinin büyük olduğuna inanırım. Ve son olarak dost edinebileceğiniz insanlar arasında top 10 listenizde en başta olacak kişiler arasındadır. Kendime göre bir değişle yorumuma nokta koyuyorum.. ”Biz ne insanlar gördük yazar olduğunu sanan, içmeye ayranı yok konuları boktan, kodcu olduğunu sanır okuyucuları bile ottan”

Mert Gönülçelen #

Saygı, sabır samimi, güven.

Erdal Özsular #

Blogların öğrenci İşleri.

Laçin Tenel #

Bildiğim ve tanıdığım en köklü ve en yardımsever, en baba blog yazarı.

Mustafa Türksavaş #

WordPress aşığı, blog sever, dost canlısı kişinin ve saz arkadaşlarının blogu.

Altuğ Orgun #

“Acaba Gugıl’da şöyle aratırsam benim blog çıkar mı lan” gibi bir derdi olmayan, her tüb sonuçta çıkabilme kapasitesine sahip blog.

Ahmet Kemal #

Google Amca’nın yeğeni, blogcuların Mynet’i.

Lütfi Demirci #

Asi, muhalif yardımsever! Wolkanca bu usta blogger… [Yazdığı Gibi Okunur]

Serkan Ortac #

Daha iyisini beklediğim blog.

Harun Yapmak #

Önümde koca günler var bakalım wolkanca kadar büyüyebilecekmiyiz.

Memati Baş #

Wolkanca yı okumayanın alnını karışlarım.

Şahin Çetinkaya #

O bir insan değil, o bir blogcu!

Anıl Kiral #

Blogunuda al git!

Volkan Alabaz #

Blog.wolkanca ilk okuduğum blog olarak hala özelliğini koruyor eskisi gibi ziyaret edip iletişim kuramasamda. umarım hep en popüler olarak yayın hayatına devam eder.

Tasarım İstanbul #

Süper ötesi ilham blogu.

İsmail Karaali #

Yukarıdaki kutucukların birinde bile adımın geçmesini istediğim blog.

Seval Ünver #

Ben de “kim ne dedi?” bölümünüz için bir şey demek istiyorum. Diyeceğim şu: “Tanıdığım ve nedense adı aklımda hemen kalan ilk blog.”

Oktay Yenitürk #

Çok iyi hatırlıyorum. Program indirmek için girmiştir Google efendi sayesinde. Sayfanın üstünde galiba kanatlı bir bilardo topu logosuyla wolkanca yazıyordu kırmızı, siyah bir tema. Tabii o zamanlar 13 yaşında olduğumuzdan hiçbir siteden anlam çıkaramazdım ama blog yazmaya başladığımda anladım. Wolkanca bir KRAL!

Huysuz Kemo #

Dili pabuç, şeş beş pazarlamacılara haddidi bildiren, ağzının payını veren blogger. Warning WOLKANCA!

Emre Ulam #

İnsansı blog. Sanki bir insanla konuşuyor hissi veren bir blog.

Asker arkadaşları#

Deli.

Forumlar #

Blog Wolkanca gibi site istiyorum, şu kadar bütçem var.

Anonim #

İşi gücü blog.

Anonim #

Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirirler.

Anonim #

Yaşlanınca da takip edeceğimiz blog.

Anonim #

Arşivini karıştırırken saatin kaç olduğunu unutturan blog.

Anonim #

Blog markası.

Anonim #

Bloggerların idolü.

Burada blog.wolkanca.com ve wolkanca.com hakkında insanların ne dedikleri yer alıyor.

Siz de bir şeyler demek isterseniz iletişim sayfasında bulunan formdan, yan tarafta ki yorum kısmından veyahut e-posta ile, adınız soy adınız ve eğer mümkünse mesleğiniz vb. bilgilerinizi yazıp gönderebilirsiniz.

Anonim olanların kim tarafından söylendiği veya yazıldığını bilmiyoruz, siz demişseniz ben dedim bunu diye bize yazabilirsiniz.


Ne dediler?için 176 yanıt

yahu kimse yok mu burada volkan abi. sen yazmaktan yorulmadın biz commentten yorulduk herhalde. kominüte blogunda görüşmek dileğiyle…

"lan blog" ben niye düşünemedim "lan" bunu dedirten icat 🙂

züpersin abi yaa valla bayılıyorum lanblog'a blog.wolkanca'dan çok seviyorum.. =)

eyvallaaah wolkanca : ) aha olayını da ayrı bir sevdim aha ahaha

evet sayın wolkan abim bilmiyorum neden böle ama enin her gittiğin yere haberim olmasa bile ben gidiyorum anca 3 – 5 gün farkla =)kadir has'taki sinemaya bu'g'ün saat 12.05 çizgi filmlerinden birine gittik ve sinemada 2 kişiden başka kimse yoktu o iki kişi kim senle konuştuk 😉pek zevkli oluyor kesinlikle önerilir !!tabi sevgiliyle ayrıcalık taşır unutmayın… baqınız = w.y.

sitene nasıl geldigimin cok bir onemi yok… geyik kısmı hızlıca bırakıp, karısık bir commenti ortaya bırakayım….tebrik ederim…. bilmiyorum hayatında blogundaki isledigin konular gibi ayrık konular mı isliyorsun, amma velakin konular az olsada güzeldi ya.. özgün muhabbetler.. tesekkur ederim…

ben dedim abi wolkanca ismini noter onaylı yap diye (artık marka oldu) kimse bu ismi kullanamazdı. 🙂

usta zaten ünlü değil misin? sokakta falan çeviren olmuyor mu?bu arada hayırlı olsun. ünlü olunca unutma blog dünyasını 🙂

wolkan abi sen harikasın, sen bir numarasın bu onalara iyi cevap olur.

lan mı oldun wolkan ne oldu sana yoksam microsoft mu seni satın aldı 🙂 tekelci zihniyete mi tabi oldun 🙂 tabi işin geyik tarafı seni bilemem ama ben 2.3 sistemine update oldum 1 hafta kastım utw ve diğer eklentiler thema derken bir oku belki seninde işine yarar diye haber vereyim dedim.. http://www.teakolik.com/guncelleme-wordpress-23-dexter-son-durum/

abi ben bunların topunun be sen bizim favorimizsin bu arada biran evvel dön be abi gözümüz yollarda kaldı 🙂

bu haberde asıl söylenmek istenen kırmızı etin zararlı olduğu 🙂

1001 değildir o sayı bence 52 yaşında ise daha çoktur 30 sene bu işi yapmış olsa daha fazladır bir kez o tadı keşfetmiş yaa a hehehe 🙂 :

iyi ki doğdun ama benim için iyi ki doğmandan öte iyi ki bu blogu yazıyorsun, yani doğman o kadar da önemli değil benim için, doğmadan yazabilseydin, bunu başarsaydın zaten o zaman olağanüstü bir şey olurdu ama yine de iyi ki doğdun ve uzun yıllar yaşamanın yanı sıra bu bloga da uzun yıllar devam etmeni dilerim. not: ben doğduğumda da hemşireler bana bayılmış, annem öyle demişti ama bence ya yalan söylüyor yada bana bayılan hemşireler böyle çirkinleşmiş, pörsümüş, emekliliğine 1 ay kalmış olan yaşlı hemşireler filandır kesin.

iyi ki doğdun.. sevenlerinle & sevdiklerinle nice mutlu yıllara inşallah.

kutlamak için geç kalmış olsam da doğum günün kutlu olsun wolkan abi… nice güzel yıllara…

sen benim kotumun cebine tak tak dur hatta… evet bakıma ihtiyacım var hehe patron bakacak bana

pınarcım tamamdır ama şimdi sana alırsam başak ta ister 😀 en iyisi çaktırma ben el altından sana veririm. iyi yıllar.

ben küçükken bir adam vardı kafasını ellerinin arasına alır cee gibi ses efekti verirdi ben de gülerdim niye gülerdim hiç hatırlamam.. bu da böyle bir anımdır hiç çıkmaz aklımdan

lanblog hatırladım o adamı enis akındı o hep cee derdi ve haleluya demeden olmaz lan derdi dan dan dan

güzel bir blogpost olmuş. bir okudum, sonra bidaa gözgezdirdim, ağzımın kenarını kıvırarak hafifçe tebessüm ettim…

ya bloğun resimlerinem,i bakcaz ,flickeremi,ses kliplerinimi dinlicez 🙂 insaf et yahu.. orjinal haleluya beklerken çok ilginç bişi dinlemiş oldum 🙂 hangi tarafa bakacağımı şaşırdım yahu. mucizeler kumpanyası gibi 😛 ben uydurdum ama olsun 😀

süper abi. önemli bir konu işlemişsin. biraz bencil takılmak lazım, acı ama gerçek. fikirler hayaller konusunda ise öyle negatif adamlara rastlamak çok kolay. ''olm yine mi bir projen var? bir kere de hayata geçir lan..''. geçiricez a.q. geçiricez ama aklıma bin tane proje geliyor. sana anlatıyorum ki bana fikrini söyle. ya da sen fikrini anlatırsın onlar ifadesiz bir suratla sana bakarlar. oysa okursun sen onların içinden geçeni ''manyak mı lan bu herif'' derler.

bloğunuzda çok güldüm. uzun zamandır hiç bir blogta bu kadar gülmemiştim. benimde http://bluetigar.blogcu.com adresinde pagerank'i 4 olan komik ötesi bir bloğum var. sizinle link değişimi yapmak isterim. sizde link değişimi yapmak isterseniz bloğuma yorum bırakabilirsiniz. link değişimi yapmasakda bloğunuz gerçekten çok komik ! hele o voltran'ın götü olayına çok güldüm ! allah'ta sizi güldürsün… iyi akşamlar…bluetigar@hotmail.com msn adresim. bilgi alışverişinde bulunabiliriz. tabi msn'de denk gelirsekç.

hayat gerçek olmayıp da ne olucak!gerçekki yaşıyoruz bu aq.m hayatında.tam 12 sene okuyoruz ediyoruz bir sınav var öss o mereti kazanamadıkmı adımız hiçç oluyor.bumudur lan hayat.okuduğum 12 sene havaya uçuyor. hayat gerçek, kimsenin şüphesi olmasın.

volkan kardeş: bir sürü emek harcamış ve bir sürüde güzellik ortaya çıkarmışsın.karedeşim seni tebrik etmekten başka yapacak pek bir şey yok saygılar ve başarılar kardeşim…dagciugur@hotmail.com

şu blogu bilmem kaç ay- yıldır takip ediyorumm senın kadar kendisiyle barışıkk biri yok herhaldee… 😀

volkan ben lafı "bastım virgülü yolladım, bastım virgülü yolladım" şeklinde hatırlıyorum. gerçekten koydum virgülü devam diye mi dile getirmişti?

lan blog söyle patronuna bana jimmy'i ayarlasın..ayrıca bu patronun bloggerın sahibi falan heralde. 🙂

çiziğini nereye atmış belli.yalancı kırmızı et zararlı değil olsa bin tane olmazdı 😀

hoca nbr… uzak kaldık yine sanal aleme ama yeniden burdayım. hazır memlekete dönmüşken şuraya bir yorum yazalım dedim yaauv… bildirgec şeysini anlamış değilim ama sen papaz oldum dedin ya soğudum nan 😆 herşey gönlünce olsun hoca otostopraporu gibiyim bu ara :huh:

sevgili yapmasaydım jimminin telini versene dicektim 😛 tühh yaa ben ona erken o bana geç kalmış talhime s.çım 😛

yorum okumaya bayılıyorum bloglarda. pilli zikinin verdiğin linkdeki şeyinde bir yorum vardı;''wolkanca kendi bloguna başka yazarların yazmasına izin verdiğinde bitmişti benim için.''yaa işte volkan, otur ağla olm. bitmişsin sen.mına q. bu kadar mı olur. bunların seviyesi bu abi. boş geç…

napolyon ne diyorsa doğrudur.salaklarla karşılaşmadan yaşamak içinde napolyonun bir sözü olaydı keşke..ah okşan ah, senle bir gün falan mı yapsak? çeyreğine? ne dersin kuzum?

bak volkan süper fantazi yapmışsın birdaki seridede okşana bir rakip çıkartmanı öneriyorum. isim önerilerimde var bizim şehirde ünlü bir kaç okşan benzeri var kime sorsan bilirler. aysun raziye yağmur bunlardan birini kızın ismini yap sonra seni bunlar tuzağa düşürmeye çalışsınlar paranı ve blogunu almaya çalışan iki rakip firmadan gelen kızlar olsun ohoo a.q bende dağıttım olmadı neyse yayınlarsan yayınla sen bilirsin.

bende kendimden örnek vermek istedim..içimden geldi.. kadınlar bir erkeğe değer verdiğinde ona bazı sorumluluklar yüklerler, bazı beklentileri vardır artık..yani sevmedikleri adamlar nazik ve kibar davranır,yada iyi geçindikleri adamları sevmezler,, iyi geçinirler çünkü o adama anlam yüklememişlerdir..

@isimsizinternetten buluyorum. sen de iyi bak kendine ve sevdiklerine.

ilk kez haber proğramında izledim fragmanı tek kelimeyle mükemmel diyecek söz bulamıyorum izlerken ğülermisin aglarmısın diye düşünmeden edemiyor insan. yıllarca niçe şaçma sapan işlerle ugraşıp durmuşuz ,koskoca bir mirası bir tarihi nasıl hepa ettiğimizin resmi bu aslında.umarım bizden önceki neslin yaptığı hatalar yapıp kendimizi alay konusu yapmayız . sağ duyulu, insalcıl ,buluduğu ülkeye emek harcayan, hizmet veren herkese hanği ırktan ve dinden olursa olsun tşk

gözümden yaş geldi sarımsaktan dolayı olabilirmi. gerci soğandı dimi ağlatan ( :müzikte kapak olmuş

yalancı doğum günü yalancıktan kutlu olsun..yalancıktan doğum günü çocuğu.. bakıyorumda a.k zaten yalancıktan yaşıyoruz zaten.. mahsuscuktan mumları üfle…

yalancıktan olan doğum günün biz gerçekten kutlayalım,bi de dünya ne kazanırdı ne kaybederdi bilemeyiz ama sen doğmamış olsan hani,blog alemi çok şey kaybederdi diye düşünüyorum. son bişi iki tymphony arası bir edip akbayram hiç fena değil 🙂

aha volkan abim meğerse darbe çocuğuymuş.. 🙂 yeni öğreniyorum.. yalancı doğum günün gerçekten kutlu olsun.. iyi ki doğdun..

ya ben senin bloğa girmeye utanıyorum.. hayır işyerinde arkadan biri görecek sonra anlat derdini bide… az daha usturuplu koysan yaa şu hatunları ne bilem meme ucları kapalı olsa en azından 😛

pucca üzgünüm inan. rss le mrrs le bişile oku ne biilim ben biçözümü vardır elbet.

hani bir yerde zamanı durdurursun ya.. işte öyle oldu bana zaman durdu sanki.. bakalım herşey yerli yerinde mi? okşan bana anlat kızım neler olmuş buralarda.. yanmış kül kokusu var sanki..

her ne olduysa, yine de göstermiş olduğun büyüklükten dolayı sana kocaman bir gülümseme gönderiyorum volkancım(: çünkü diyorum ki yine "sen büyük adamsın" ve büyüklük her zaman ileri gitmek değildirsadece, takılıp geri dönerek düşürdüklerini birbir toplamayı biliyorsan büyük adım atmışsındır. çünkü herkesten farklı bir geri dönüşün vardır ve de emek vermişsindir kendinle bir😉sevgiyle…

o zaman grup vitamin'e devam… "al aşkını sok gözüne" zhehehe

anlayışla karşılayacağını biliyordum. bir gün tıp ilerlerde oğlumuz olursa adını wolkanca koyacağız.. sevgiler 🙂

ben galiba bu şablonu ilk defa gördüm.alakasız olarak çok iyi olmuş beğendim diyorum.bir de ciao bello.

umarım emeklerının karsılıgını fazlasıyla alıyorsundur, sitelerını gezdım guzel seyler yapıyorsun. senınkısı paradan cok zevk işi gibi geldi bana.. bende bişeyler yapmaya çalısıyorum yenı basladım bende, benım dukkanada ugrasan sevınırım.. kuzina.blogcu

kaçmadın canlarım bıyıklı herife kaçmadım… şu bizim şerefsiz patron varya hanii çay bulaşık derken imanımı gevretti… şimdi çok daha iyi bir iş buldum hatun kıymeti bilenelerle çalışıyorum saolsunlar her gün ziyaretiem geliyolar tek bir odada yaşıyorum iş miş yaptıgımda yok. çok ta seviyolar benii okşanmadık yerim kalmadı adıma yakışan bir iş yani… herşeye ok. gömüşürüz

blogdaki yazıları okuyunca keyifleniyorum. ( nedendir bilmem. canınız sıkıldığında çok iyi geliyor. ) birde günlük konuşma tarzıda tutulduğu için takip etmek istiyorum. benimde günlük hayatta kullandığım lan kelimesi ve bazı argo kelimeler. bunları sanki bizimle konuşur gibi yazman. mesela şunu yaptım a.q ( basit ve dandirik bir örnek oldu farkındayım ) 😀 falan filan işte 😀 üzümünü ye bağını sorma. 🙂

msn spaces nasıl yapılırdan tanıdıgımız wolkan yılmaz : )

öncü blogger, pek övündüğüm sponsorum,örnek aldığım kişilik

blog aleminin nev-i şahsına münhasır kişiliği sevgili volkan'ın severek takip ettiğim şimdilik alternatifsiz blogu… umarım poplerliği artarak sürer ve biz hep daha iyi yerlerde görürüz kendisini 🙂

sevgili volkan tebrik ve takdir ediyorum seni,izlediğin yol ve başarılarının devamını dilerim

saygılar ve sevgiler

blog ödülleri 2008 komünite -topluluk kategorisi 1. si, içerisinde envai çeşit yazar-çizer barındıran blog, facebook grubu bile var daha ne olsun 😛

türkiye'nin blog'u
msn spaces
lanblog ve daha ismi şuan aklıma gelmeyen bir çok projenin öncüsü
veeee tabii ki wolkanca.com un yaratıcısı
saygılar patron

bloguna hiç uğramadan blog dünyasında "entrikalarla" ismini duyduğum şahsiyet. her taşın altındna çıkan, blog olayını yemiş yutmuş, bütün olarak çıkarmış yazmaya devam eden kişi.

ayrıyetten popülaritesi kıskanılacak birisi olup, bazen gıcık olunarak "tipine so..mun" dedittiren eleman.

blog deyince akla gelen ilk heriflerden.

tanımam etmem banane kimse kim! 🙂

wolkanca:

ödüle doymayan blogların babası, hatta be hatta internetin ağa babası.
hetemele falan dinlemez anasını ağlatır ortamların…
kim bakmış, kim bakmamıştan çok.
kim ne yapmış? kim ne yapsaymış mühim wolkanca için…
wolkanca sen bizim herşeyhimizsin…

blog kelimesi yazında karşıma çıkan, o zamandan beri türk interneti hakkında fikir edinmek için mutlaka uğradığım bir blogtur kendileri.

yaşadığı güçlük ve saçmalıkların onu yıldırmadığını, aksine güçlendirdiğini söyleyen değerli adaş'ım ve arkadaşım.

kendini pazarlamaya ihtiyacaın olmamakla birlikte, bu doğrultuda hazırladığın kampanya çok doğru ve yerinde bir karar. çizgini kaybetmeden, kendin olarak, bu yolda devam et.

"2009 wolkanca yılı"nda başarılar diliyorum.

volkan özçelik,
fikribol internet girişimcisi

wolkanca ile 2008 yılının ortalarında tanıştığımda ve bu blog projesinin etki alanını farkettiğimde 2005 yılı aklıma geldi. çünkü 2005 yılında wolkanca kendi blog projesini gerçekleştirirken ben, forumunun sitemap'ini bile google'a indekslemeyi bilmeyen adminlerden mevki istiyordum. aradan geçen zaman 3 yıl. yani bu demek oluyor ki. wolkanca benden 3 yıl önde. ve bu aradaki açığın kapanabileceğini düşünmüyorum.
ama yine de zararın neresinden dönersen kardır. wolkanca'yı taklit etmiyorum; onu baz alarak benchmarking yapıyorum 🙂

"başkası olma, kendin ol, böyle çok daha güzelsin" söylemini her yazısında okuyucusuna hissettiren blog…

cok cok uzun zamandir zevkle takip ettigim ve nihayetinde geveze klavyeme uyup gelip gidip cizik attigim olaganüstü bir alan.

blogdan yola cikip incigini cincigini hatim etmis olaganüstü blogger.
bir cok seyi ilk ondan ögrenip sayesinde dagarcigimi genisletiyorum.
gerci hala bir avartar eklemeyi ögrenemedim ama olsun
o kadar kusur wolkanca yazarindada olur 🙂

2009 ve daha nice yillar basarilarinin devami dilegiyle

şahşı ve blog u önem arz ediyor bizde gereken önemi değeri veriyoruz (: muhabbet etmek ve takip etmek zevk alıyorum 😉

msn spaces ile blog dünyasına katıldı, blog.wolkanca.com'u açtıktan sonra wordpress in default temasını üzerinde yıllardır bunalmadan sıkılmadan değişiklikler yaptı, çoğu zaman bundan hazetmedi ama hiç bir süretlede farklı bir tema kullanmayı düşünmedi ve bundan vazgeçmedi.

böyle bir blog için neler verilmezki.. gerçekten çok başarılısın hocam allah yolunu açık eylesin..

wordpress aşığı, blog sever, dost canlısı kişinin ve saz arkadaşlarının blogu.

"acaba gugıl'da şöyle aratırsam benim blog çıkar mı lan" gibi bir derdi olmayan, her türlü sonuçta çıkabilme kapasitesine sahip blog.

blog aleminin starı, böyle olmayıda sonuna kadar hak ediyor.

5 yıldır; kardeşim dostum arkadaşım, imkansız aşkım 🙂 bir zamanlar daha blog un b si yokken ufkumu açıp bana blog yazmayı öğret herif 🙂
insan ya daha ötesi var mı bloguna da o na da hastayım 🙂

volkan yazımı kaydı, volkanresimlerim gözükmüyor, volkan yetiş sayfayı bozdum diye diye başına ekşidiğim halde bana sabırla dayanıp blog arkadaşlığından dostluğa uzanan günlerin eseridir wolkancım. o bir blog babası o bir blog abisi o bir blog kralı o bir yazarından okuyucuyucusa sahip çıkan dinleyen en büyük blogcu o bir lerim bitmez çünkü senin olmadığın bir blog denizi düşünemiyorum hakkını veriyorsun canım wolkanca'nın. sen ve blogun benim için bir tane..

wolkanca takip ettiim ve kendime örnek ald11m blog,blog=wolkanca..

blog yazmaya başlamadan önce blog nedir, ne demektir, nasıl yazılar, nelere dikkat edilir yönündeki tek yönlendirildiğim adres wolkanca. süper bir blog yazarı, dehşet bir organizatör. tebrikler.

her ne kadar fütursuz olduğunu söyleselerde.. ender bilgi deneyimlerine şahit olduğum güzel insan.

uzun yıllardır hiç yılmadan yazmayı sürdüren değerli arkadaşım. seni ancak şöyle açıklayabilirim:

w=ol.k. an + ca

bloglar hakkında bir araştırma yapıyordum iki yıl kadar önce..karşıma çıkan en kapsamlı blogdu..bir o kadar zaman sonra hrüriyet'te misafir etme şansına eriştim sahibini..söyleyebileceğim en öz şey:
sahibi kadar cesur bir blog…

lafını esirgemeyen olduğu gibi görünen kazık atmayan tek blog wolkanca 😉 berke sevgilerle

volkan bak arşivin gittikçe kabarıyor yorumların hepsi çok güzel ama okunası blogla woogleye bayıldım

google amcamızın en sevdiği yiğeni.baba blogger. amca baba yarısıdır.

evet bazen insanı sinir ediyor doğru 🙂 ama karşılıklı konuştuğunuz zaman gerçekten iyi bir insan ile birlikte olduğunuzu size hissettiriyor. bazı şeyleri kendisinden öğrendiğim de inkar edemeyeceğim bir gerçek. takipteyiz 🙂

msn space yıllarında tanıştım wolkanca ile. sonra işi ilerlekttik blog falan oldu, yine derslerimizi wolkanca'dan aldık; "google'ı sevin, o da sizi sevsin." dedi bize. yol gösteren oldu blogculukta bir çok kişiye. ama beni en çok etkileyen, her zaman zenci blogcu olarak kalmasıydı..
hepimiz zenciyiz. 🙂

gürültücü üst kat komşum ama gürültü yapmasını çok seviyorum. taşınırken yardım etmeyeceğim kesinlikle ama seyretmesi eğlenceli olacak 🙂

hafta'da 3-4 kere girip toplu olarak yazılanları okudum bir paylaşım alanı. severek takip ediyorum.

yorumlari oku oku bitiremedim.
oyyhh. tihandimm.. kiskandim haa 🙂

* hayran oldum bir kez daha *

geldim okudum gittim…selam eyledim.. nabersin lan bloggggg….yazdıgın blogdan bir eski dost…

gıcık, kendini beğenmiş, yardımsever, online, patron, wordpressçi, kubrickçi, googlecı, iyi bir blogcu. ama bunlardan en önemlisi arkadaşım 😉 iyiki varsın volkan iyi ki tanımışım seni yoksa bazı şeyler nasıl hayata geçirilirdi 😛

blog ve popülerlik konusunda tek geçtiğim, hemen hemen her sosyal etkilikte görmeye alıştığım dostum volkan'a başarılar dilerim

yazmaya başlamadan önce, ben blog dedikçe; arkadaşların wolkanca.com gibi mi oluyor cevaplarını düzenli olarak okuduğum son 1 yılda daha iyi anlıyorum 🙂

tahminimce "sessiz, sakin, içine kapanık fakat blogda heyyyttt lan diyen adam 🙂 "

yıllardır bizler için emek sarfedip, kendi birikimlerini bu blogta sunan güzel bir kişilik.

içeriğini sürekli takip ettiğim sayılı bloglardan biri. 🙂

bildiğim ve tanıdığım en köklü ve en yardımsever, en baba blog yazarı 🙂

yukarıdaki kutucukların birinde bile adımın geçmesini istediğim blog.

nihayet çalışma saatlerimi düzene sokup biraz olsun ilgilenebiliyorum artık. geç kalınmış bir yorum olsada benim ki yinede yazamadan geçemedim. blog.wolkanca ilk okuduğum blog olarak hala özelliğini koruyor eskisi gibi ziyaret edip iletişim kuramasamda. umarım hep en popüler olarak yayın hayatına devam eder.

dayı ben onu bunu anlamam meyveli ağacı taşlarlar geriye bakmamak laızm geriye bakarsanız ileriyle iyice konnekşın kuramazsınız varsın millet pıhlasın havlasın hah… 😀 sizin yapacağınız ek şey volkan abinin ve saz arkadaşlarının bu söylenenlere kemençe sesiyle karşılık vermek riv riv riv riv 😀 oflu olduğumu belli etmek zorundamıyım yha 😀 kıskananlara cart kıskananlara curt. yuhaa size.. . abi şaka maka başarılısınız sizi takip ediyom yazılarınızı okurken eğlenıyorum. sizi okumadan once sıtelerden kopy paste yapardım sıteme 😀 belescı ıdım ama sızı okuduktan sonra ozgun yazmaya basladım ve google de hıtım arttı. muah sıze optum sızı sevıyom bak harbı sevıyom sızı gonusma layen 😀

valla bende kıskandım önümde koca günler var bakalım wolkanca kadar büyüyebilecekmiyiz..

kimin ne düşündüğü umrumda bile değil. ama
meyve veren ağaç taşlanır. ve sözüm ona diğer arkadaşlara sesleniyorum …..: :: ::…..zoruna gidenin bo….na gitsin

yeni tema süper olmuş, yukarıdaki menüde güzel. akarı yok kokarı yok, nesi var? hayırlı olsun.

wolkanca bir blog… wolkanca bir blog.. bilmiyorsan wolkanca, olamazsın bir bok!

wolkanca'sız kalan bir blogcunun hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

"bir şeyin herşeyini. herşeyin bir şeyini" anlatan blog.. dipsiz blog

tüm eleştirilere ve saldırılara karşı dimdik ayakta duran, renkli bir blog

yaptıklarını görünce, yapmak istediklerimle çakıştığını fark ettiğim yer. (örnek alınası)

yeni blogcuların siteye grip ardı ardına ctrl+c / ctrl+v kombinelerini hızlıca gerçekleştirdikleri blogun esas adamı. pek fazla tanımasam da, yazılarından ve ismine ithaf edilen güzel dileklerden görüyorum ki, o bir adam.(altı çizgili ok.)

😀 güzel olmuş başarılar patron
örnek aldıgım blog buyuyunce wolkanca olacam 🙂

birgün olur da girmessem üzerimde bir eksikliğin cirit atmasına sebep olan blog.

insansı blog.sanki bir insanla konuşuyor hissi veren bir blog

okuyunca 🙂 😀 😉 😛 🙁 😮 😯 😕 😎 😡 😐 😳 😥 👿 😈 🙄 ❗ 😕
olan blog

yıllardır, yılmadan blog’ladı. adı üstünde volkan yılmaz 🙂

12 yaşımdan beri volkan abiyi takip ederim, msn spacesini hatırlarım eski wolkanca temasını hatırlarım neydi o günler 😀
blog terimini öğrendiğim adres

bloglama atladığım tek blog. samimi ve lider yönüyle takiba şayan tek webmaster… başarıların ve sağlığın daim olsun…

teşekkür ederim. ister buraya normal blog yorum formundan/facebook yorum kısmından yorum yazın, ister e-posta gönderin, isterseniz de daha başka yerlerde #wolkanca olarak yazın olur.

yorumlarınızda adınız soyadınız varsa bu sayfa içerisinde ekleyeceğim.

teşekkür ederim.

bu sefer ne yazılmış acaba deyip, merakla girdiğim tek blog.

spamı hakkıyla elleri ile capcha girip yapan insana saygım vardır oyun indir kardeş 🙂 helal olsun valla.

teşekkür ederim.