Kategoriler
Internet

Microsoft 8.5 Milyar dolara Skype'ı satın aldı

Uzun süren pazarlıklar sonucunda Microsoft 8.5 Milyar dolar karşılığında Skype’ı satın aldı. Microsoft'un sitesinde basın açıklamasıyla resmiyet kazanan bilgiye göre Xbox ve Kinect'e Skype desteğinin ekleneceği, Windows Phone cihazlarına yönelik Skype desteği ve özellikleri de olduğu belirtilmiş.

Microsoft Skype


Microsoft bünyesinde Microsoft Skype bölümü oluşturacak, mevcut Skype CEO’su Tony Bates bu bölümün başına getirilecek ve Tony Bates doğrudan Microsoft'un patronu Steve Ballmer'a bağlı çalışacak, yapılan anlaşma 2011 yılı içerisinde hayata geçmiş olacak.

Bir basın toplantısı yapılacak ve bu internetten canlı yayınlanacak: Media Alert: Microsoft and Skype Hold Press Conference on Microsoft's Acquisition of Skype.

Eski wolkanca.com’da Microsoft 8.5 Milyar dolara Skype'ı satın aldı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Microsoft 8.5 Milyar dolara Skype'ı satın aldı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.