Kategoriler
SEO

Google, “Arama Nasıl Çalışır” sayfası yenilendi

Google önemli SEO uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi paylaşmaya başladı.


Sayfanın güncellenmesi ile birlikte Google önemli SEO uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi paylaşmaya başladı.

Google’ın arama sonuçlarını nasıl sıraladığını ve içerik yaklaşımınızı Google’ın temel keşif parametreleriyle nasıl uyumlu hale getirebileceğinizi daha iyi anlamak isterseniz, Google’ın “Arama Nasıl Çalışır/Discover how Google Search works” sayfasını incelemelisiniz.

Bu hafta, arama devi, sürekli gelişen sıralama algoritmaları hakkında daha fazla bilgi sağlamak için bir dizi içgörü ve bağlantı içeren Arama Nasıl Çalışır web sitesinin güncellenmiş bir sürümünü yayımladı.

“Every day, fifteen per cent of searches are ones that we haven’t seen before, so we use automated systems to get you the most relevant and reliable information that we can find. To help you find what you’re looking for, these systems consider many factors, including the words in your query, the content of pages, the expertise of sources, and your language and location.”

Kaynak: Google Updates its “How Search Works” Website, Providing More Insight into SEO Best Practicessocialmediatoday.com/news/google-updates-its-how-search-works-website-providing-more-insight-into/605445/