Kategoriler
Internet

Türkçe Youtube

Türkçe Youtube dedikleri o hani Facebook’u da Türkçeleştiren Firefox eklentisi vardı hani, hah işte aynı bokun laciverti. Arkadaşlar zekice bir iş yapmış, sitelerine gittiğimizde bir video ile anlatmışlar nasıl yüklenir vs. Orada bir alicengiz oyunu tabii ki var, birinci alicengiz oyunu bu arkadaşlar siteyi bir süre sanırım Youtube.Com a yönlendirdiler çünkü Google Pagerank 8 gösteriyor, diğer alicengiz oyunuda orada interneti daha iyi dolaşmak için Google araç çubuğu ile Firefox’u da alın yazan bannerına tıklayıp yükletiyorlar ve bu sayede Google Adsense den malı götürüyorlar (: Zekice. Fakat Google dan daha zeki olamayacakları kesin bu sistem 1 aydan fazla sürmez (: Arkadaşlara tavsiyem olabildiğince hızlı paralarını Google Adsense ödeme günü geldiği gün alsınlar ve hızla uzaklaşsınlar.
Fikir güzel, gayet zekice olay ama orada açık bir Google Adsense kural ihlali var. Sitenin en altına da Türk Halkına Armağanımızdır yazmışlar ya o beni kopardı zaten.

https://www.youtube.com/watch?v=pEBILik0yoI

Eski wolkanca.com’da Türkçe Youtube veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Türkçe Youtube için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Türkçe Youtubeiçin 9 yanıt

volkan kural ihlali olan yer neresi anlamadım? tavsiye reklamlarına teşvik serbest zaten.

ahmet adsense tavsiyesi kalkıyor diğer tavsiyeler kalkmıyor

helal sana bu ıbneler oldugu surece bızım mılletımız bı ıs yapamaz
ya zaten bole yapıyolar yok gavurlar bızım dılımızı sevmıyolar sızın
gbı ıbneler olursa sevmezler zaten

ya ben eklentyi açamadım.birlikte açmak için progrm seçin listeden diyo.