Kategoriler
Blog Internet

Pilli'den sinema blogu Sinepil

Pilli'nin son projesi Sinepil.org açıldı. Kimine göre Türkiye'nin en büyük çevrimci komünitesi olan Pilli Network, üyelerin çoktandır kendisinden beklediği proje olan sinema blogunu açtı. Tasarımı iğrenç ötesi olmuş, umarım bir b planları vardır, yani aslında klasik Pilli sitesi tasarımı da, o mavi renk dehşet derecede bayıyor insanı.

pillinetwork'te sinema konusunda bir eksiklik yaşandığının farkındaydık. bir sinema sitesi açmanın zamanı gelmişti de geçiyordu bile. nihayet bir zaman bulup sinema sitemizi aydınlık ve renkli bir tasarım eşliğinde hayata geçirebildik. dileriz beğenirsiniz.
burada sinema ile ilgili aklınıza ne gelirse yazıp çizebilirsiniz. vizyona girecek filmler, eski filmler, her tür film eleştirisi, oyuncu profilleri, sinema haberleri, film dedikoduları, film hataları,… hepsine yer var.
film kaçırmamak için elinden geleni ardına koymayanların sitesi sinepil.org'a, konu sinema olunca illa ki söyleyecek bir şeyi olan herkesi bekliyoruz.

Sinepil

Eski wolkanca.com’da Pilli'den sinema blogu Sinepil veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Pilli'den sinema blogu Sinepil için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.