Kategoriler
Blog

Blogunuzu css galerilerine ekleyin

Web de oldukça çok, irili ufaklı css galerileri var, bunların genel adı css garden Türkçesi css bahçesi olarak geçiyor ve web standartlarına göre geliştirilmiş orjinal temalı bloglarınızı bu css galerilerine ekleyebilrsiniz.

Bu css galerilerine eklenecek bloglardan beklenen özellikler web standartlarına uygun kodlanmış olamlıdır yani tamamen XHTML ve CSS ile şekillendirilmiş olmalılar.

Bu galerilerilere blogunuzu eklemenizin blogunuza getirisi nedir?
Bu css galerilerinden bir kaçını gezdiğinizde göreceksinizki Google PageRank değerleri oldukça yüksektir, blogunuzu bu galerilere eklemeniz blogunuza sayfa değeri kazandıracaktır. Bu galerilerdeki bir kaç blogu da gezerseniz onların dasayfa değerlerinin yüksek olduğunu göreceksiniz.
Elbette tek getirisi ve asıl getirisi PageRank değil. Bu galerilerden en iyi olanları oldukça kaliteli galerilerdir ve orada sizin blogunuzun olması blogunuza bir itibar kazandıracaktır.

Bu galerilerden web de yüzlerce var ben bir kaç örnek vermek istiyorum, bu tür css galerilerini google da bir arama yaparak bulabilirsiniz.

Eğer bunu ciddiye alıyor ve bu sizin işiniz ise basit yoldan yüzlerce Css galerisine şu site sizin için blogunuzu veya sitenizi ekler ve karşılığında 1 dolar alır.

Css Galerileri