Kategoriler
Blog

Nahnu ve saz arkadaşları yeni işler peşinde

Blog kazanı

Ey blog aleminin insanları Blogkazani.Com diye yeni bir şey çıkardılar başımıza duyrulur.
Blogu hazırlayan Nahnu bey şöyle demiş;

İçinde “blog” geçen her konuyu kapsama alanına alan blog kazanı yayına başladı. Sık güncellenmeli, bol geyikli bir iş olarak düşündüğümüz blog kazanının temel felsefesi “ilgi gösterip, ilgi çekmek“.

Abacus, Eloy ve bendenizden oluşan yayın ekibi sizden gelecek tavsiyelere ve eleştirilere 7/24 açık. Her çeşit blogu bize bildirebilir, onların tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Nahnu ve saz arkadaşları yeni işler peşinde başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bunlar bana kalsa farkı yok aynısını yapmaya çalışmış yani blog kardeşliğiyle aynı bana kalsa çünkü anladığım kadarıyla tüm blogları toplayı ilgilenmek ve tanıtmak galiba amaçları

evet benzer ama bu daha çok öne çıkan bloglar ve blogcuları mimlenmesi kıvamında bişi güzel yani. blogkardeşliğinden de ses çıkmıyordu ne zamandır yenileneceklerdi.

bence değişen bişi yok. gene popüler tüm blogları biryerde toplamışlar. bence bir blogu tanıtmak yerine, blog yazarlara tasarım yönünde bilgi sunmak daha etkili olabilirdi. bunu neden söylüyorum çünkü internette okadar çok hesap açılmış blog varki, bunların çogu sadece alındığı gibi duruyor. bir sürü çöp yani. bence bu blogları nasıl geliştirebilecekleri anlatan bir yapı olsaydı daha iyi olurdu. kaynaklar hep yabancı sitelerde var ve bir çogunda türkçe anlatım yok. bloglar aleminin top 40 listesi sürekli bunun gibi yapılarda dolaşıyor.

hadi herkese hayırlı olsun arkadaşlar
wolkan ayrıca sen süpersin abicim 🙂