Kategoriler
Blog

Yeni temayı bitirdim

Sağ gösterip sol vurmuş gibi oldum biraz ama idare edeceksiniz artık millet, bu yeni tema eskisinden hiçbir farkı yok sadece arka planları yaptım ki bu iki adet 24 saatime mal oldu (uykusuz 24 saat), bu kadar uzun sürdü çünkü o kadar çok vektör ve fırça var ki sadece onların hangisini kullanacağına karar vermek 1 gün sürüyor.

wolkanca-temasi

Nihayetinde bu yazıyı yazmadan 30 dakika önce yerel bilgisayarımda aha tamam oldu dedim ve gönderdim wolkanca.com a. Ben beğendim vallahi herkes beğenir bunu.

Şu bir önceki yazımda görüntülerini gösterdiğim temaya devam ederim yine belki bitirip ki onun da en çok şu functions.php olayı zorlayacak beni çoğu eklentiyi tema fonksiyonu haline getirmem gerekecek, bitirince onu sizinle paylaşabilirim.

Bu yeni temaya geçmemizdeki neden 50 kişiden 30 u gözü yoruyor diyordu öncekine bu birinci neden, bir diğer neden de siteyi kullanan arkadaşlar sitenin yapısını çok alışmışlar, ne nerede biliyorlar onun için.

Yardımını esirgemeyen arkadaşlara donsuz sonsuz şükranlarımı sunuyorum, temanın ismini koymadım yarın koyarız, fikriniz varsa bana yazın, ufak tefek uyumsuzluk, hata vb. şeyler olabilir telaş yapmadan onları da feedback e tıklayıp yazabilirsiniz.

Şimdi gidip yarın sabaha kadar uyumayı planlıyorum, 22inch bir montör aldım o da yarın sabah gelir şu anda o yeni LCD ekrandan blogun nasıl görüneceğini merak ediyorum ve birkaç saniye bayılabilirim bu arada klavyemin pili bitmiş onu da yazayım hayat arşivimize koymuş olalım *bir blog yazısını ekran klavyesi ile bitirmek.