Yeni temayı bitirdim

Sağ gösterip sol vurmuş gibi oldum biraz ama idare edeceksiniz artık millet, bu yeni tema eskisinden hiçbir farkı yok sadece arka planları yaptım ki bu iki adet 24 saatime mal oldu (uykusuz 24 saat), bu kadar uzun sürdü çünkü o kadar çok vektör ve fırça var ki sadece onların hangisini kullanacağına karar vermek 1 gün sürüyor.

wolkanca-temasi

Nihayetinde bu yazıyı yazmadan 30 dakika önce yerel bilgisayarımda aha tamam oldu dedim ve gönderdim wolkanca.com a. Ben beğendim vallahi herkes beğenir bunu.

Şu bir önceki yazımda görüntülerini gösterdiğim temaya devam ederim yine belki bitirip ki onun da en çok şu functions.php olayı zorlayacak beni çoğu eklentiyi tema fonksiyonu haline getirmem gerekecek, bitirince onu sizinle paylaşabilirim.

Bu yeni temaya geçmemizdeki neden 50 kişiden 30 u gözü yoruyor diyordu öncekine bu birinci neden, bir diğer neden de siteyi kullanan arkadaşlar sitenin yapısını çok alışmışlar, ne nerede biliyorlar onun için.

Yardımını esirgemeyen arkadaşlara donsuz sonsuz şükranlarımı sunuyorum, temanın ismini koymadım yarın koyarız, fikriniz varsa bana yazın, ufak tefek uyumsuzluk, hata vb. şeyler olabilir telaş yapmadan onları da feedback e tıklayıp yazabilirsiniz.

Şimdi gidip yarın sabaha kadar uyumayı planlıyorum, 22inch bir montör aldım o da yarın sabah gelir şu anda o yeni LCD ekrandan blogun nasıl görüneceğini merak ediyorum ve birkaç saniye bayılabilirim bu arada klavyemin pili bitmiş onu da yazayım hayat arşivimize koymuş olalım *bir blog yazısını ekran klavyesi ile bitirmek.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Yeni temayı bitirdimiçin 20 yanıt

yorum kısmında "siteniz" kısmını gizlemeyi iyi akıl etmişsiniz, diğer türlü sitesi olmayan ziyaretçiler bu kısmı boş bırakmaktansa alakasız linkler yazmayı tercih edebiliyor.

headerın sağında yıldızların üstündeki büyük puntolarla yazılmış yazı koyu renkli olduğundan zor görünüyor.

yazınızın sondan ikinci paragrafında yardımını esirgemeyen arkadaşlarınıza şükranlarınızı sunmuşsunuz ama neden "donsuz" sunmayı tercih ettiniz anlamadım 🙂

süper bir tema sakın ama sakın değiştirme olurmu?
yalnız anlamadığım arkadaşlarına "donsuz şükranlarını " sunmuşsun. şakamı yanlışlıkla mı oldu wolkaaaaannn 🙂

güzel bir çalışma olmuş eline sağlık. bir de benimkine bakın derim. eğlenceli bir çalışma www.teldentele.com

selamlar. öncelikle temanız hayırlı olsun. reklamları bol olan bir siteye, reklamları gizleyip kullanıcıları reklamlara yöneltmek üzere uygulanmış bir tema. bunu en ufak noktasından bile anlayabiliyorsunuz.

önceki temanıza da bakarak, böyle hareketli ve çok süslü tasarımları seviyorsunuz. nacizane bir tavsiyem, ''regular visitors'' tabiri ile haftada 1-2 defa sitenize giren kullanıcılarınıza reklamları göstermemeniz yönünde.

neticede google'dan gelenler bu reklamlara bayılıyorlar. düzenli okuyucularınız bunu çok sallamıyorlar. gerçi rss'iniz full feed sağlıyor, sisteme girmeye gerek yok bu açıdan da bakılabilir.

son olarak, wibiya toolbar'ı gerçekten çok güzel. ben kendi sitemde de kullanıyorum. uzun vadede tüm blog sahipleri de buna yönelecektir.

saygılar…

poni türkçesi reklam yerleşimi çok iyi yani. reklamın doğasında zaten reklama yönetlmek var bu arada yoksa reklamveren neden reklam versin, google adsense yönetmeliğine aykırı bir durum da yok.

beğendiğinize sevindim.

ellerine emegine sağlık volkan. güzel bir çalışma olmuş.canlı renkleri tercih etmen ayrı bir hava katmış bloga. kelebekler ve yıldızlarda artısı. iyi günlerde ve güzel yazılarda kullanman dileğiyle…