Kategoriler
Blog

Gaykedi’nin blogunu kim hackledi?

2 gündür internetten uzaktaydım, az iş güç az kafa dinleme vs. /: Arabanın sileceklerini değiştirdim, jant kapaklarını değiştirdim, lastiklere nitrojen gazı doldurttum 😀

Lastik olayını yazayım da içimde kalmasın. Ulan arkadaş Bakırköy’e gittim arkadaşların ofise, işte bildiğimiz sitenin kendi parkı, biraz ufak, arkadaşın arabayı tanıyorum hemen arkasına çektim arabayı. Ofise girdim, bir kaç saat sonra babam aradı oğlum çabuk gel işimiz var. Neyse dedim ben kaçar işim çıktı, çıktım bir baktıma arabanın sileceklerini kaldırmışlar. Dedim tamam yabancı araba gördüler kaldırmışlardır normaldir. Neyse bastım gidiyorum 100 metre gidemedim arkadan bir ticari taksi korna basıyor bana 😀 Lan noluyor dedim, dedi sol lastiğin inik. Haydaaaa! Lan nooldu.
Baktım lastik inmiş harbiden, gittim bir 500 mt. kadar benzinciye hava bastım lastiğe, sonra lastikçiye gittim, dedim şuna bak ne oldu bilmiyorum inmiş kendiliğinden, çok garip. Baktı adam, yok abi hiç bir şeyi yok lastiğin, sonra düşününce arabamın lastiğini arkdaşın ofisinin oradaki garajda birileri indirmiş. Ulan bir yakalasaydım o lastiğin havasını indireni fena yapardım. Her neyse işte lastik hikayesi böyle, tabi ben normal hava vurdurmuştum sol arka lastiğe, nitrojenli diğerleri, o yüzden ertesi gün yani bu gün gittim lastikçiye nitrojenleri tamamlattım.

Ha konu neydi ya. Gaykedi.blogspot.com hacklemişler (: İki gün internete girmiyoruz, neler oluyor yahu, geçmiş olsun, otopsiraporu çizmiş.

gaykedi hacklendi

Bu arada arkadaşlar bu blog da bu ara ilginçlikler yaşanıyor evet, lütfen biraz sabredin, sunucu, hosting konusunda radikal değişimler yapılacak önümüzdeki günlerde, daha hızlı, daha dolu, daha felaket şekilde döneceğiz merak etmeyin. Rahat olun yani, efsaneler ölmez sadece şekil değiştiriler (: Düzelteceğiz buraları, güzel olacak.

Son olarak şu penguen dergisi 2006 yılı sayılarını tarayıcıda scanleyen(tarayan) “sevgili arkadaşların” sitesi şurası gidin teşekkür edin. Ve tüm 2006 arşivinin tek linkte bulunduğu /p/ adresi her gece 00:20 den sonra ertesi gün öğlen 12:00 ye kadar aktiftir, bilginize, arşivin parolasını da bana mail atarak sorun ve cevabını alınız.