Kategoriler
Blog

Gaykedi’nin blogunu kim hackledi?

2 gündür internetten uzaktaydım, az iş güç az kafa dinleme vs. /: Arabanın sileceklerini değiştirdim, jant kapaklarını değiştirdim, lastiklere nitrojen gazı doldurttum 😀

Lastik olayını yazayım da içimde kalmasın. Ulan arkadaş Bakırköy’e gittim arkadaşların ofise, işte bildiğimiz sitenin kendi parkı, biraz ufak, arkadaşın arabayı tanıyorum hemen arkasına çektim arabayı. Ofise girdim, bir kaç saat sonra babam aradı oğlum çabuk gel işimiz var. Neyse dedim ben kaçar işim çıktı, çıktım bir baktıma arabanın sileceklerini kaldırmışlar. Dedim tamam yabancı araba gördüler kaldırmışlardır normaldir. Neyse bastım gidiyorum 100 metre gidemedim arkadan bir ticari taksi korna basıyor bana 😀 Lan noluyor dedim, dedi sol lastiğin inik. Haydaaaa! Lan nooldu.
Baktım lastik inmiş harbiden, gittim bir 500 mt. kadar benzinciye hava bastım lastiğe, sonra lastikçiye gittim, dedim şuna bak ne oldu bilmiyorum inmiş kendiliğinden, çok garip. Baktı adam, yok abi hiç bir şeyi yok lastiğin, sonra düşününce arabamın lastiğini arkdaşın ofisinin oradaki garajda birileri indirmiş. Ulan bir yakalasaydım o lastiğin havasını indireni fena yapardım. Her neyse işte lastik hikayesi böyle, tabi ben normal hava vurdurmuştum sol arka lastiğe, nitrojenli diğerleri, o yüzden ertesi gün yani bu gün gittim lastikçiye nitrojenleri tamamlattım.

Ha konu neydi ya. Gaykedi.blogspot.com hacklemişler (: İki gün internete girmiyoruz, neler oluyor yahu, geçmiş olsun, otopsiraporu çizmiş.

gaykedi hacklendi

Bu arada arkadaşlar bu blog da bu ara ilginçlikler yaşanıyor evet, lütfen biraz sabredin, sunucu, hosting konusunda radikal değişimler yapılacak önümüzdeki günlerde, daha hızlı, daha dolu, daha felaket şekilde döneceğiz merak etmeyin. Rahat olun yani, efsaneler ölmez sadece şekil değiştiriler (: Düzelteceğiz buraları, güzel olacak.

Son olarak şu penguen dergisi 2006 yılı sayılarını tarayıcıda scanleyen(tarayan) “sevgili arkadaşların” sitesi şurası gidin teşekkür edin. Ve tüm 2006 arşivinin tek linkte bulunduğu /p/ adresi her gece 00:20 den sonra ertesi gün öğlen 12:00 ye kadar aktiftir, bilginize, arşivin parolasını da bana mail atarak sorun ve cevabını alınız.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

28 Haziran 2008 tarihinde eklenen Gaykedi’nin blogunu kim hackledi? hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

uzun bir aradan sonra burada bir otopsi karikatürü görmek ne güzel bir duygudur böyle.

gaykedi kıymetimi bilmiyor ibne!

blogger açığı olmayan bir sistem.sonuçta google gibi dev bir güç arkasında.sonuçta, arkadaşın blogunu da şifresini tahmin edebilecek kadar yakın bir kişi hackleyebilir. -yanlızca bir tahmin-

volkan ilgin için sağol, şifrem çok zor bir şifreydi, bence de bilgisayarıma girdiler, başka bir açıklaması olamaz…

otopsi-çizgini beğenmiyorum yaa, tipler midemi bulandırıyor çok iğrençler, ayrıca espriler üzerinde de fazla kafa yormuyorsun bence.

otopsiraporu; gaykedi haklı.. karikatürist diye geçiniyorsan başka bir iş bul kendine.. git meyve sat. domates ek.. çünkü karikatür böyle olmaz… ha nerdenmi biliyorum? 15 senedir leman lomblak lemanyak gibi karikaturleri duzenli olarak takip ediyorumda ordan 😉

en ufak bir eleştiriye kahve ağzı hakaretle cvp vereceksen, senden karikatürist-mizahçı falan olmaz, mizah zeka işidir, kimse bana bunu söylemedi sonra deme!

@kerem
kerem girme aramıza! allah aşkına sen mi öğreteceksin bana karikatüristliği… 15 senede hiç bir şey öğrenemedin mi?

@gaykedi
aaa gülüm neden böyle agresifleştin sen! kuyruğuna mı bastılar kedicik. canın mı yandı kedicik. hanimiş benim kızım…

gaykedi darılma lan seviyorum seni.

otopsiyede teşekkür etmek lazım.uğraşıp çizmesi bile güzel birşey. bu karikatürü bana cizdirselerdi çöp adam karikatürü olurdu. -nasıl çiziyosunuz ki bunları? :s-

otopsiraporu, on numara karikatürler çiziyorsunda böyle gay mey dey konuları açılınca kusasım geliyor.neyse blogger bir gayloggerını kaybetmiş.lavabo yolu gözüktü kusup geleyim 🥴