Kategoriler
Eğlence

GTA 6 şehir görüntüleri

Rockstar Games tarafından yapılan efsane oyun serisi GTA’nın yeni oyunu GTA 6’nın oynanış görüntüsü ve harita detayları sızdırıldı. Görüntüler TikTok’ta paylaşıldı.

GTA 6’dan Vice City manzaralı kısa bir görüntü internete düştü. Merakla beklenen GTA 6’nın ilk fragmanı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Bunun öncesinde merakla beklenen oyundan şehir manzarası içeren kısa bir görüntü internete sızdırıldı.

Uzun bir bekleyişin ardından Grand Theft Auto 6 (GTA 6)’nın ilk fragmanının yayınlanacağı tarih açıklandı. Resmi tanıtıma sadece birkaç gün kala, yeni bir sızıntı ile oyunun görüntüleri ve haritası ortaya çıktı.

GizmoChina’nın haberinde yer alan bilgilere göre, TikTok platformunda azzarossi adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan görüntülerin, GTA 6’nın geliştirme aşamasından olduğu tahmin ediliyor. Görüntülerde Vice City’nin metropol alanı gösteriliyor, kamera serbestçe hareket ediyor ve ekranda geliştirici notları görülüyor. Oynanışa dair çok fazla bilgi içermese de, GTA hayranları görüntüleri geçen yılki sızıntılarla karşılaştırarak benzerlikler buluyor.

Vice City’nin geniş şehir manzarasını ve gökdelenlerini gösteren yeni GTA 6 görüntülerinin sızdırıldığı iddia ediliyor.

Sızıntıyı paylaşan kişinin kimliği de sızıntıya ek bir gizem katıyor. GTA Base’e göre, azzarossi isimli kişi, bir Rockstar Games çalışanının oğlu.

Görüntülere göre:

  • Harita alanı GTA 5’teki Los Santos’un iki katı büyüklüğünde.
  • Oyunda üç büyük şehir ve dört küçük yerleşim yeri bulunuyor.
  • Haritanın merkezinde büyük bir göl var.
  • Karakter binaların %70’ine girebilecek.

Kaynak, Rockstar’ın GTA 6 için ön siparişleri fragmanın yayınlanmasından hemen sonra, yani 5 Aralık 2023 gibi yakın bir tarihte almaya başlayacağını söylüyor. Oyun ise herhangi bir gecikme olmaması durumunda 2024 sonbaharında piyasaya sürülecek.