Kategoriler
Tech

Grand Test Auto XXIV

Hyundai’den WRC takımı için GTA 6 parodi fragmanı.

Önemli bir Otomobil üretici markası olan Hyundai’nin ralli takımı, GTA 6 tarzında bir tanıtım videosu yaptı. Yaklaşık 1 buçuk dakikalık video izleyeme hemen herkesin beğenisini topladı.

Grand Test Auto XXIV | Hyundai Rally Team hilariously recreated GTA 6 Trailer

Son yılların en çok beklenen oyunu GTA 6’nın fragmanı, aralık ayında nihayet yayımlandı. Fragman, kısa sürede rekor üstüne rekor kırarak tüm zamanların en başarılı videolarından biri oldu. Tabii ki yarattığı etki bununla sınırlı değildi. Geçen bir buçuk aylık sürede birçok fragmanın farklı şekillerde yeniden oluşturulduğunu gördük.

Şimdi de bu tarz bir hamle, hiç beklemediğimiz bir yerden geldi. Otomobil devi Hyundai’nin ralli takımı, GTA 6 tarzında bir tanıtım yayımladı. Yaklaşık 1 buçuk dakikalık video, izleyen herkesin beğenisini topladı.

Grand Test Auto

Yapılan bazı parodilerin bazıları oldukça utanç verici gözükse de Hyundai bu işin hakkını fazlasıyla vererek yapmış gibi görünüyor. Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) 2024 yılı için takımını tanıtan Hyundai, “Grand Test Auto”(https://g.co/kgs/5a4NC15) ile hem harika bir reklam videosu yaparken hem de ortaya oldukça renkli bir video çıkarttı.

Tanıtım videosuyla alışılmışın dışında düşünen Hyundai’yi kutlarken Hyundai, 2024 WRC sezonunun başlamasına yaklaşık 1 hafta kalmasıyla beraber yeni sezona oldukça dikkat çekici bir şekilde başlayacak. Fragmanda ralli pilotu Ott Tänak ve Thierry Neuville, GTA 6 ana karakterlerinin yerini alırken hem müziğin hem de konuşmaların GTA 6’ya sadık kalınarak yapılması ise dikkat çekti.