Kategoriler
Kodlama

Landing pages için ücretsiz HTML temalar Web siteleri ve açılış sayfaları için tamamen ücretsiz 24 HTML şablonu.

Çoğu ücretsiz denerek paylaşılan tema aslında tamamen ücretsiz olamayabiliyor, bu 24 modern ve güzel HTML tema tamamen ücretsiz ve kişisel/ticari farketmeksizin projeler için tamamen özgür şekilde kullanılabilir.

Kategoriler
Kodlama

Geliştirici olarak işinize yarayabilecek online araçlar Web Development için online ve ücretsiz 10 harika araç.

Bu yazımda geliştirici(web dev/web tasarım) olarak ihtiyaç duyabileceğiniz şeyleri kolaylaştıran 10 araç paylaşacağım. Bu araçlar ücretsiz ve online kullanılabiliyor.

Kategoriler
Kodlama

Github ile ücretsiz barındırma Basit statik, kişisel web siteleriniz için hosting ücreti ödemenize gerek yok, Github ile bedava.

Bir web sitesi için gerekli olan en temel şey barındırma/hostingdir. İster veri tabanı olan, dinamik ve çok fazla sayfası olsun ister statik ve tek sayfa olsun mutlaka bir hosting ihtiyacınız vardır. Bu noktada eğer site basit ve statik ise Github Pages kullanarak ücret ödemeye gerek kalmadan 100% bedava kullanabildiğinizi bilmelisiniz.

Kategoriler
Kodlama

Web developer için ücretsiz şeyler Ücretsiz web development kaynakları toplu bir listesi.

Aslında daha önce ücretsiz birçok farklı kaynak sunduğum yazılarım oldu, burada hepsini toparlayıp bir araya getirmiş olacağım.

Kategoriler
Kodlama

Ücretsiz HTML temalar Web siteniz/uygulamanız için HTML temalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz 17 web sitesi.

HTML/CSS bilginiz yeterli olduğunda kendi websititenizi tasarlamak için bu aşağıdaki sitelerden indireceğiniz yüzlerce farklı HTML5 şablon/template’ları kullanabilirsiniz.

Kategoriler
Genel

Ücretsiz alan adı/domain almak Nasıl bedava domain alınır?

Arkadaşlar öncelikle bir şeyin ücretsiz olması demek bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu yüzden karşılığında bir şey talep edemeyeceğiniz anlamına gelir bu yüzden ciddi ve önemli projeleriniz için bedava şeyleri kullanmamanızı öneririm.

Burada ücretsiz alan adı/domain alabileceğimiz birkaç siteyi tanıtacağım.

Kategoriler
Kodlama

Telifsiz kullanılabilen tasarım bileşenleri Telif ücreti almayan web tasarım bileşenleri. İşte sizin için bazı telifsiz kullanılabilen materyalleri içeren web siteleri.

Web sitemize modern bir görünüm kazandırmak için illüstrasyonlar eklemeye karar verdik, ancak ne yazık ki illüstrasyonları nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz ve siz de illüstrasyonlar Google’da arama yapıyor ve buluyorsunuz, ancak bu şekilde sitenizde telif hakkı ihlali sorunu yaşayabilirsiniz.

Kategoriler
Kodlama

Tasarımcılar için 50 ücretsiz kaynak Bedava şeyler her zaman heyecan vericidir. Peki ya ücretsiz ve harikaysa? Seveceğiniz ücretsiz araçlar ve kaynaklar.

Bu yazıda tasarımcılar için ücretsiz kullanabilecekleri 50 araç ve kaynak listesini paylaşacağım. Hepsi ücretsiz ve harika.