Kategoriler
Kodlama

Landing pages için ücretsiz HTML temalar

Web siteleri ve açılış sayfaları için tamamen ücretsiz 24 HTML şablonu.

Çoğu ücretsiz denerek paylaşılan tema aslında tamamen ücretsiz olamayabiliyor, bu 24 modern ve güzel HTML tema tamamen ücretsiz ve kişisel/ticari farketmeksizin projeler için tamamen özgür şekilde kullanılabilir.

İster web sitenizin tamamında isterseniz sadece açılış sayfalarında(Landing page) kullanabilirsiniz.

Inovatik, web siteleri ve açılış sayfaları için basit lisans, dahil edilen resimler ve illüstrasyonlar, hiçbir ilişkilendirme gerektirmeyen ve sınırsız indirme ile gerçekten ücretsiz bir HTML şablonları kaynağıdır.

Lisans MIT’dir, yani bunları herhangi bir tür ve sayıda proje için herhangi bir şüphe duymadan özgürce kullanabilirsiniz.

Projelerinizde görselleri yeniden kullanabilirsiniz çünkü hepsi en iyi ücretsiz görseller web sitesinden gelir ve benioku dosyalarında bunlara bağlantılarınız vardır.

Çizimleri de yeniden kullanabilirsiniz çünkü harika çizerlerden bunu yapmanıza izin veren özel lisanslar satın aldım.

Atıf gerekmez, telif hakkımı kaldırabileceğiniz ve sizinkiyle değiştirebileceğiniz anlamına gelir

İndirme kısıtlaması olmaması, zip dosyasından yalnızca bir tık uzakta olduğunuz anlamına gelir. E-posta kaydı yok, kişisel bilgi yok, sosyal paylaşım yok

HTML, CSS ve bir tutam JS ile yapılırlar. Bootstrap’i sadece ızgara ve birkaç bileşen için kullandım. Buna çok fazla güvenmiyorlar. Inovatik.com’da keyfini çıkarın

Kaynak: @luciantartea

Temalara bu adresten bakabilirsiniz: inovatik.com

Ücretsiz HTML temalar: Web siteniz/uygulamanız için HTML temalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz 17 web sitesi.

wolkanca.com’da Landing pages için ücretsiz HTML temalar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Landing pages için ücretsiz HTML temalar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.