Kategoriler
Kodlama

Ücretsiz HTML temalar

Web siteniz/uygulamanız için HTML temalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz 17 web sitesi.

HTML/CSS bilginiz yeterli olduğunda kendi websititenizi tasarlamak için bu aşağıdaki sitelerden indireceğiniz yüzlerce farklı HTML5 şablon/template’ları kullanabilirsiniz.

W3Layouts: W3Layouts, Eğitim, Blog, misafirperverlik, turizm, spa gibi çeşitli türlerdeki web siteleri için büyük bir şablon koleksiyonudur. Ücretsiz sürümü kullanırken, programın web sitesindeki reklamını bağlamayı kabul etmelisiniz.

HTML5 UP: HTML5 UP, HTML ve CSS temelinde dilde oluşturulmuş, düzenlenmesi kolay, tüm ekran cihazlarında tamamen duyarlı(reponsive) ücretsiz HTML Şablonları indirmenize yardımcı olan bir web sitesidir.

UIdeck: UIdeck, öncelikle HTML ve Bootstrap ile oluşturulmuş ücretsiz açılış sayfalarını(Landing Pages) indirmenizi sağlayan yerdir. Bu web sitesi genellikle salt bir koddur, şablon oluşturmak için mevcut bir yazılım değildir. Bu nedenle buradaki web sitesi şablonları genellikle gerçeğe uygun, düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay, çok iyi tasarlandı

One Page Love: One Page Love, çoklu ekranlarda reponsive yeteneği ile toplar, 79’dan fazla ücretsiz HTML şablonları, web sitesi yüksek estetik, çeşitli alanlar için tasarlanmış olduğu bir web sitesidir

GRAY GRIDS: GRAY GRIDS, çok sayıda duyarlı HTML şablonunu, tamamen duyarlı, yüksek kaliteli web tasarımı gibi birçok yardımcı programla sentezleyen bir web sitesidir … Ancak, sınırlaması yalnızca kişisel projeler için ücretsiz olmasıdır. ticari sürüm için 0 ile 14 dolar arasında ödeme yaparsınız.

templated.co: templated.co, 867’den fazla CSS, HTML5 ve Duyarlı Şablonu ücretsiz olarak bir araya getirmektedir.

Creative Tim: Creative Tim, Creative Tim tarafından geliştirilen en iyi şablon ve temaların bir koleksiyonudur. Bu şablonlar genellikle çeşitli modern stillerle Bootstrap kullanılarak oluşturulur ve sağlanan bileşenler aracılığıyla kolayca düzenlenebilir.

Templatemo: Templatemo, birden fazla cihaz ekranında yanıt veren 146’dan fazla önyükleme şablonunu bir araya getirir. Kişisel veya ticari projeler için tamamen ücretsiz kullanılabilecek 548’den fazla CSS şablonu sunmakta.

FreeHTML5.CO: FreeHTML5.CO, minimal ve kullanışlı bir tasarıma sahip, tasarımcılar, programcılar, blog yazarları için uygun HTML 5, Ücretsiz Önyükleme şablonları koleksiyonudur. Ayrıca, cihazlar arası yanıtlar, kolay düzenleme, ince ayar yapma, çok büyük olmayan dosya boyutu gibi başka yardımcı programlar da sağlar. Bu web sitesinin sunduğu alanlar restoranlar, fotoğraf yönetimi, şirketler, turizm, emlak gibi çok çeşitli alanlarda templateler.

Styleshout: Styleshout, basit, temiz ve indirmesi tamamen ücretsiz olan harika bir HTML5 Şablonları koleksiyonudur. Web sitesi ayrıca bu şablonların hem kişisel hem de ticari projeler için kullanılmasına izin verir.

HTML5xCSS3: HTML5xCSS3 b 480’den fazla Ücretsiz Web Sitesi Şablonu, W3 standardı ile birçok cihazda tamamen ve duyarlı.

Themes For App: Themes For App, birçok ücretsiz şablonla web sitesi arayüzü geliştirirken tasarıma ilham vermek ve geliştiricilere zamandan tasarruf etmek amacıyla Kantbtrue ve Savydv tarafından kuruldu.

Tooplate: Tooplate, kişisel ve ticari projeler için en yeni ve tamamen ücretsiz HTML, CSS, Bootstrap şablonlarını sunuyor.

Startbootstrap: Startbootstrap, web siteleri için temel ve popüler Bootstrap Şablonları sunuyor.

BootstrapMade: BootstrapMade, Bootstrap ile basit, güzel tasarlanmış, düzgün ve minimal web sitesi şablonları sunuyor.

Themevault: Theme Vault, otel restoranı, moda, güzellik, ticaret gibi çeşitli alanlarda ücretsiz olarak duyarlı şablonlar sunuyor.

Free CSS: Free CSS ismi gibi, ücretsiz güzel web sitesi şablonları sağlamanın yanı sıra, web tasarımı trendlerine göre çok güncellenmiş web sitesi şablonları.