Kategoriler
Genel

Dünyanın son 1 milyar yılını 40 saniyede izle Dünya katmanlarının hareketlerinin yeni bir araştırması, etkileyici bir animasyonla beraber yayımlandı.

Dünya katmanlarının hareketlerinin yeni bir araştırması, etkileyici bir animasyonla beraber yayımlandı. Bu animasyon, Dünya’nın son bir milyar yıllık tektonik plaka hareketini sadece 40 saniyede izlememizi sağlıyor.

Kategoriler
Eğlence

Komut isteminde Star Wars nasıl izlenir Bilgisayarınızdaki telnet komutunu kullanarak tamamen ASCII karakterleriyle işlenmiş bir Star Wars animasyon versiyonunu nasıl izleyeceğini bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki telnet komutunu kullanarak tamamen ASCII karakterleriyle işlenmiş bir Star Wars animasyon versiyonunu nasıl izleyeceğini bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Kategoriler
Eğlence

Up (Yukarı Bak) devam filmi 16 Haziran’da Oscar ödüllü Up’ın devam filmi geliyor, vizyon tarihi belli oldu.

Pixar, Carl’ın Ellie’den sonra ilk defa randevuya çıkmasını konu alan animasyon filmi “Carl’s Date”in tarihini açıkladı.

Kategoriler
Kodlama

İskelet ekranı yükleme animasyonu HTML/CSS HTML ve CSS kullanarak iskelet ekranı yükleme animasyonu - Skeleton Screen Loading Animation using HTML & CSS

Bu makalede, HTML CSS ve JavaScript kullanarak İskelet Ekranı Yükleme Animasyonunun nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Herhangi bir şeyi yüklemek için kullanılan modern bir tasarımdır. Temel olarak, farklı türdeki web sitelerinin herhangi bir öğesini yüklerken, İskelet Yükleme veya açılış ekranları olarak bilinen bir tür animasyon göreceksiniz.

Kategoriler
Eğlence

Güç Netflix’de artık! HE-MAN. Gölgelerin gücü adına, güç bende artık! Repliği ile akıllarda kalan 80’lerin efsane çizgi filmi devam bölümleriyle Netflix’de.

Gölgelerin gücü adına! Netflix olmasaydı biz insanlar film cehennemlerine odun taşımaya devam ediyor olacaktık, izlemek istediğimiz filmleri ve dizileri hd izle, full hd izle şekline Googlelayıp korsan kumar sitelerinin sloganları eşliğinde eğlenmeye çalışacaktık, bu kesin.

Kategoriler
Eğlence

Sina Ateş Çizimleri Sanatçı Sina Ateş, illüstrasyonları ve animasyonlarıyla hayatın içinden konulara değiniyor.

Öcelikle umarım Sina bir süre sonra paylaşıyoruz diye bizi karakola çektirmez.

Sina Ateş çok başarılı bir sanatçı ve son dönemde gündeme ilişkin yapmış olduğu animasyonlar harikulade.

Kategoriler
Eğlence

Head Over Heels – kısa animasyon film 2012 tarihli Head Over Heels isimli animasyon kısa film.

Timothy Reckart tarafından hazırlanmış 2012 yapımı animasyon kısa film gerçekten çok iyi olmuş, zaten Oscar adayı bile omuş. Yeni keşfettim ve herkes izlesin diye paylaşmak istedim.