Kategoriler
Genel

Dünyanın son 1 milyar yılını 40 saniyede izle Dünya katmanlarının hareketlerinin yeni bir araştırması, etkileyici bir animasyonla beraber yayımlandı.

Dünya katmanlarının hareketlerinin yeni bir araştırması, etkileyici bir animasyonla beraber yayımlandı. Bu animasyon, Dünya’nın son bir milyar yıllık tektonik plaka hareketini sadece 40 saniyede izlememizi sağlıyor.

Kategoriler
Eğlence

TRT’nin dijital platformu tabii.com TRT, kısa süre önce duyurulan uluslararası dijital platformu tabii ile yayına başladığı duyuruldu.

TRT, uluslararası dijital platformu tabii ile yayına başladı. Tabii, dizi, film, program, belgesel ve bir çok tabii orijinal içeriğin izlenebileceği TRT’nin yeni küresel çevrimiçi yayın hizmetidir.

Kategoriler
Eğlence

Elon Musk belgeseli çekiliyor Oscar ödüllü yönetmen Alex Gibney, Elon Musk belgeseli çekiyor.

Alex Gibney imzalı Elon Musk belgeseli yolda, Oscar ödüllü belgeselci Alex Gibney’nin sıradaki konusu Elon Musk.

Kategoriler
Eğlence

“Göz Açıp Kapayıncaya Kadar” Bir Kahve Belgeseli Okan Bayülgen ve sürpriz konukların yer aldığı, kahve ile ilgili harika bilgiler öğrenebileceğiniz gizemli bir yolcuk.

Kahve seven, çok seven biri olarak Arçelik’in hazırladığı bu reklam filmi veya belgesel her neyse çok beğendim, blogumda da paylaşmak istedim. Okan Bayülgen’in konukları; Emrah Safa Gürkan’dan Ahmet Ümit’e kadar değişik konuklarla diyalogları harika olmuş ki Okan Bayülgen içeren bir şeyin kötü olması çok zor.

Kategoriler
Eğlence

Netflix’de olan en iyi 43 belgesel Netflix’teki en iyi 43 Belgesel - en sürükleyici, eğlenceli ve kaçırılmayacak olanlar. Bazılarının büyüleyici ve akıllara durgunluk verdiği şimdi izlenebilecek en iyi Netflix belgeselleri. Belgesel seven biriyseniz bu koleksiyon çok hoşunuza gidecek.

Oscar adayı olan filmler ve muhteşem diziler yanında Netflix’de övgüye layık birçok iyi belgesel var. Netflix’deki en iyi 43 belgeseli seçtik. Belgesel seven biriyseniz izlemediğiniz bazı belgeselleri bu listede göreceksiniz ve bu listeyi çok seveceksiniz.