Kategoriler
Eğlence

Sina Ateş Çizimleri

Sanatçı Sina Ateş, illüstrasyonları ve animasyonlarıyla hayatın içinden konulara değiniyor.

Öcelikle umarım Sina bir süre sonra paylaşıyoruz diye bizi karakola çektirmez.

Sina Ateş çok başarılı bir sanatçı ve son dönemde gündeme ilişkin yapmış olduğu animasyonlar harikulade.

Kendisinin çok başarılı çizimleri/karikatürleri var, animasyonları ve müzikleri vs. her şeyi ile çok renkli bir sanatçı. Aşağıda ben birkaç sosyal medya gönderilerini paylaşacağım ve herkesin onu keşfetmesini isterim.

İllüstratör Sina Ateş, illüstrasyonları ve animasyonlarıyla hayatın içinden konulara değiniyor. Sanatçı olmanın kurallarından belki daha doğrusu en önemli şartı otoriteye muhalif olan ve veya yaşadığı topluma bir tık yukarıdan yada dışarıdan bakabilme becerinse sahip olmaktır, eğer bu yoksa o sanatçı değil güce bağlı bir yetenekli çalışandır. Sina Ateş yaşadığı toplumun içerisinde yaşanan olaylara bakış açısıyla da tam bir sanatçı.

128milyardolarnerede #adem #ademinmaceraları #dupdupdurupdupdupdupdupdu #sinaates #sorrybro https://www.instagram.com/p/CPGB9thgo0a/
In a nutshell #ademinmaceralari #sinaates https://www.instagram.com/p/CPSWDFLA1S1/

wolkanca.com’da Sina Ateş Çizimleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sina Ateş Çizimleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.