Kategoriler
Eğlence

Up (Yukarı Bak) devam filmi 16 Haziran’da

Oscar ödüllü Up’ın devam filmi geliyor, vizyon tarihi belli oldu.

Pixar, Carl’ın Ellie’den sonra ilk defa randevuya çıkmasını konu alan animasyon filmi “Carl’s Date”in tarihini açıkladı.

İzlediğim en güzel animasyon filmlerinden biridir, 14 yıl önce yayınlanmış olmasına rağmen halen daha izlenebilir eğlenceli, kaliteli bir Pixar hikayesi. Filmden yapılan harika bir şarkı da var çok beğenmiştim.

Oscar ödüllü animasyon filmi Up (Yukarı Bak), 14 yıl sonra devam filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Carl’ın Ellie’den sonra ilk defa randevuya çıkmasını konu alan kısa filmin tarihi açıklandı.

Oscar ödüllü Pixar animasyonu “Yukarı Bak” (Up), 14 yıl aradan sonra yeniden beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Pixar, “Elemental” filminin basın etkinliğinde, devam filmi “Carl’s Date”in tarihi de açıklandı.

“Carl’s Date” resmi olarak sinemalarda “Elemental”dan önce gösterilecek. Yine Bob Peterson tarafından yazılıp yönetilen kısa filmde Carl, Ellie’den sonra ilk randevusuna hazırlanmak için köpeği Dug’a başvuruyor. Yönetmen Peterson, “Carl’s Date”in “Yukarı Bak” hikâyesinin sonuncusu olacağını söyledi.

New UP: CARL’S DATE Short Film Will Make You Cry Again